• Výborná komunikace. Ochota udělat maximum pro spokojenost zákazníka.

Tady je zákazník opravdu na prvním místě. Osobně jsem se setkala s velice přátelským přístupem, když jsem si přála objednat či dohledat specifické zboží u zahraničního dodavatele. Obchod mi pokaždé vyhověl. Dodání bylo vždy v nejbližším možném termínu, který ještě předčil moje očekávání. Co se týče zboží skladem, je dodáno okamžitě. Jsem pravidelným zákazníkem tohoto obchodu. Také jsem sběratelkou předmětů a limitovaných sošek z edice od Anne Stokes a tento obchod má v celé ČR ten největší výběr za adekvátní cenu. Zboží je vždy precizně zabaleno, dávám 100% doporučení.

Dobrý den Lenko,

moc děkujeme za velmi pozitivní recenzi, moc si toho vážíme vy jste taky skvělá :-) těšíme se na další super nákupy:-)

Naprostá spokojenost, co nemají - objednají

Reakce obchodu Mysticum

Moc děkujeme za pozitivní recenzi :-)

• Rychlé jednání
    • Ochotní operátoři
    • Kvalita
    • Balení

Obchod funguje skvěle a zákaznický komfort je na špičkové úrovni, ale příště bych volil lepší zabalení balìku.

Reakce obchodu Mysticum

Moc děkujeme za pozitivní recenzi. Balení věnujeme náležitou péči, ale pokud se k vám dostalo něco nedostatečně zabalené moc se Vám za to omlouváme a zaměříme se na to ještě více.

Objednala som si tovar, ktory nebol toho casu na sklade. Ale prisiel mi mail, ze tovar je opat k dispozicii a skutocne mi aj prisiel. Som spokojna a krizik je taky uzasny, ako o nom pisete na svojom webe. Dakujem a prajem vela uspechov.

Reakce obchodu Mysticum

Moc děkujeme za milé hodnocení velmi si toho vážíme.

• doma málo místa :-)

- super výběr zboží
    - žádný problém požádat o konkrétní figurku neumístěnou na stránce
    - rychlé jednání
    - celkově : vstřícnost přímo sálá

Reakce obchodu Mysticum

Moc děkujeme, rádi Vás opět potěšíme nějakými krásnými kousky. :-)

Byla jsemvelice spokojena .Byli vstřícní a komunikativní .Vřele doporučuji .Svobodová

Reakce obchodu Mysticum

Moc děkujeme za milé hodnocení, velmi si toho vážíme.

Skvělý obchod :).

• široký sortiment tovaru

tematický široký okruh tovaru

Příjemné jednání i po pracovní době, ochota řešit.

Reakce obchodu Mysticum

Moc děkujeme kdykoli se na nás zase obraťte:-)

Zatím nemohu hodnotit jelikož jsem objednané zboží dosud neobdržel

Krásný výběr výrobků, solidní ceny, příjemná komunikace, rychlé vyřízení. Bála jsem se, aby zboží dorazilo nepoškozené, ale bylo tak precizně zabalené, že si neumím představit, co by se s ním muselo dít, aby se při dopravě poškodilo. Opravdu jsem spokojená.

Reakce obchodu Mysticum

Moc děkujeme za milé hodnocení velmi si toho vážíme:-)

• Velký výběr zboží, dobre ceny a rychle dodani

Reakce obchodu Mysticum

Děkujeme za pozitivní recenzi, velmi si toho vážíme:-)

• Skvela komunikace a ochota personalu resit nastaly problem. Vse vyreseno rychle a k me spokojenosti.

Přehledný obchod, rychlá komunikace i doručení.

Reakce obchodu Mysticum

Moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Těšíme se na Váš další nákup.
    Team Mysticum.cz

• jedinecny vyber zbozi a skvela komunikace

vrele doporucuji

Reakce obchodu Mysticum

Moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Těšíme se na Váš další nákup.

• Komunikace, rychlost

Můžu doporučit naprostá spokojenost

Reakce obchodu Mysticum

Moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi děláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Těšíme se na Váš další nákup.
    Team Mysticum.cz

• zboží vždy dorazilo a pokud byl problém byla s obchodem dobrá komunikace i domluva

• objednávka byla potvrzena s tím, že bude druhý den odeslána, ale poté ji místo odeslání obchod zrušil - chybná informace o skladové dostupnosti
    • objednávku jsem zaplatila kartou dne 22.8., navzdory zrušení objednávky 23.8. ze strany obchodu, mi dodnes (2.9.) nebyly navráceny peníze!!!

Na objednané zboží jsem spěchala, byl to dárek - nedodáním mi vznikly komplikace s dalším sháněním dárku, navíc jsem se o den zdržela čekáním na informaci o skladové nedostupnosti zboží uváděného skladem - ale to se stává, co mě však opravdu zklamalo a naštvalo, je nevrácení zaplacených peněz obratem, jak by bylo slušností, když objednávka byla zrušena ze strany obchodu!

Dobrý den paní Rebcová,
    děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí komplikace spojené s Vaší objednávkou. Dne 22.8.2018 byla objednávka zaevidována a následný den jste byla informována, že zboží je ve výprodeji a nelze u zahraničního dodavatele objednat. Z důvodu naší celozávodní dovolené Vám peníze byly vráceny až 3.9.2018. Kolegyně Vás průběžně o všem informovala a snažila se Vám vyjít vstříc.
    Přijměte naši omluvu.

• dlouhá doba dodání

Dobrý den paní Kubelková,
    děkujeme za recenzi. Mrzí nás komplikace spojené s Vaší objednávkou. Doba dodání je dlouhá z důvodu nedodání zboží od zahraničního dodavatele. Je nám to moc líto, ale tento fakt nemůžeme ovlivnit.
    Přijměte naši omluvu.

Tereza Křížová

...musím sdělit, že zboží - jednorožec mi byl zaslán, ale roh jednorožce byl ulomen, nemohla jsem ten roh vůbec najít, pak jsem ho našla tak, jsem si ho přilepila... takže nevím zda doporučit, nebo ne...

Dobrý den paní Březinová,
    děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí nastalá situace a rádi bychom se Vám jménem celého týmu omluvili. Příště neváhejte zavolat a obrátit se na reklamační oddělení, které by Vám pomohlo vyřešit danou situaci. Víme, že by se takovéto chyby neměly stávat, ale nakládání se zásilkami ze strany dodavatelů ne vždy můžeme ovlivnit.
    Náš internetový obchod si zakládá na spokojenosti našich zákazníků, proto nám zpětná vazba jako ta Vaše pomáhá naplnit očekávání našich zákazníků a stále se zlepšovat.