Trochu jsem se lekl, když jsem vyděl, jak v mojí zásilce byly obaly od booster-packu, ale pak jsem si uvědomil že jsou to akorát přebytečné obaly, kterých se akorát museli zbavit.

• Poradili, pomohli s výběrem.

Bezva prodejce - old school rulezz.

• Rychlost,ochota,vlastní zkušenost ...

Vše jak má být .

• výběr v sortimentu
    • komunikace
    • Dodací lhůta, ale za to může ČP

• přehledné stránky
    • skvělá nabídka
    • rychlá dodací lhůta
    • v případě potřeby dobrá pomoc - rada od prodejce
    • nevím

Nejlepší MTG obchod v Česku

• Objednavka bola v deklarovanom stave
    • Dobre balenie
    • Dobre informovanie o stavoch objednavky
    • Dorucenie iba postou

S obchodom som maximalne spokojny. Potreboval som zmenit dodaciu adresu uz po zadani objednavky, co bolo bez problemov vyriesene (odpoved na moj mail prisla do hodiny). Jedinou nevyhodou je nutnost platby vopred a dorucenie postou. Na druhej strane to posta zvladla celkom rychlo a platbe vopred rozumiem vzhladom na tovar ktory som objednaval.

• Zboží důkladně zabaleno

• Přehledný eshop

• Web zastaraly a neprehledny
    • Nelze platit kartou predem

Pane Husáku,
    vytvořit si objednávku, kterou jste nikdy neměl v úmyslu zaplatit, jen za účelem zaslání dotazníku abyste zde mohl profilovat osobní nevraživost, to svědčí o hodně velkém morálním poklesu, spíš nedospělosti až ubohosti. Že vám to za to stojí...
    Máte pravdu v tom, že nelze platit kartou (stejně jako to nelze u žádného z konkurenčních obchodů ze zcela zřejmého důvodu). To je ovšem dost alibistická výtka od někoho, kdo svou objednávku neuhradil a ani to neměl v úmyslu.

Bohužel systém Heuréky tyto výpady jedinců umožňuje, očividně jim jde pouze o peníze obchodníků, nikoli o jejich ochranu. Je to smutné a Mysticshop se nejspíš brzy připojí k řadě těch, kteří tuto službu opustí.

• Solidni obchod, vse OK

• Rychle vyrizeni a odeslani objednavky

Skvely obchod a perfektni pristup k zakaznikovi, velice rychle odeslani objednanych karet, rad doporucuji.

• Za hlavnú výhodu považujem možnosť komunikácie a dolaďovania objednávky priamo s prevádzkovateľom, pánom Čonkom, ktorý je ústretový a na dotazy mi vždy odpovedá vecne a rýchlo.

• Zboží je vždy v naprostém pořádku, přijde mi to co si objednám,
    • Osobní přístup, rychlá domluva, rychlé zaslání.

• velký výběr
    • i použité zboží je ve skvělém stavu

• Spolahlivost
    • Jednoduche platby z SR
    • Rychle odpovede
    • Animovane tokeny!
    • O trocha zvysene ceny u niektorych poloziek oproti konkurenci

U mna vladne spokojnost.

Zboží koupeno v předprodeji zatím nemohlo dorazit

• Rychlé a profesionalní jednání

Objdnávka bez vysvětlení stornována

Pane Francle,
    před časem jste ode mne kupoval zboží. Dostal jste jej včas, v pořádku a v deklarované kvalitě. Přesto jste zanechal záporné hodnocení. Abych zjistil, kde byl problém a jak mohu pomoci či zda nedošlo k omylu, kontaktoval jsem Vás emailem a slušně požádal o vysvětlení. Na tento email jste nijak nereagoval, faktický problém tedy v objednávce nebyl, pouze jste se rozhodl - pro mě z nepochopitelného důvodu - pošpinit obchod. Nebuďte proto překvapený, že takovému zákazníkovi už nic prodávat nebudu. Slušným lidem vycházím maximálně vstříc, těm ostatním doporučuji využívat služeb konkurence.

Mysticshop.cz

obchod rusi objednavky v pripadech, kdy nestihne zareagovat na rust cen nekterych karet.

Dobrý den pane Zdražile,
    do automatických emailů není možné nic vepisovat, omluvu a vysvětlení jste dostal v následujícícm emailu přímo ode mne. Moc dobře tedy víte, že se nejednalo o zrušení z důvodu změny ceny, která je stále stejná, jak si můžete ostatně ověřit, ale prostou chybou na skladě. Za skutečnost jsem se Vám omluvil. Rozumný člověk to pochopí, méně rozumný je schopen v emailech hledat 4 měsíce starý dotazník k naprosto jiné objednávce, jen aby se "pomstil".

Mysticshop.cz