Vše v naprostém pořádku

• vše má sklasem dodání velmi rychlé

První nákup a vše v pořádku. Eshop informuje předem a dodržuje lhůty. Určitě doporučuji.

Dodavatel nedokázal zajistil naskladnění v blízké době, tak jsem o tom byl vyrozuměn a objednávku zrušil.
    Paní Šárka ze zákaznického je ale beztak úžasná.

V celku dlouhá dodací lhůta jinak vše v pořádku

• na stránkách obchodu bylo napsáno zboží skladem, dodání do týdne , později na dotaz mi sdělili do dvou týdnů, později do tří týdnů, nakonec do měsíce......stornovala jsem a peníze byly zaslány zpět na můj účet. obchod je nespolehlivý ve lhůtě dodání zboží :-(

• Obchod nekomunikuje, nevím ani po 18 dnech, v jakém stavu je má objednávka, zda ji mám zrušit, nebo s tím ječtě počítat ???

Nesolidní přístup k zákazníkům.

Reakce obchodu Muzikomat

Dobrý den pane Veselý,

mrzí nás, že jste své zboží, u kterého bylo napsáno naskladnění do 14 dnů, ještě neobdržel. Některé dodací lhůty ze strany výrobce nejsme schopni ovlivnit. V pondělí 15.11.22 budeme zboží z Vaší objednávky expedovat.

Ověřit stav objednávky lze v našem obchodě hned několika způsoby, buď v chatu automaticky 24 h denně nebo na naší zákaznické lince +420 732 399 266 vždy v pracovní dny 8-16, nebo mailem.

Děkujeme, že nám dáváte i negativní zpětnou vazbu. Tyto podněty nás motivují k neustálému zlepšování.
    Muzikomat

• rychlé zaslání,v případě reklamace bleskové vyřízení moc chválím *****

Vše ok.

Dobrý

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr

Naprostá spokojenost. vše v pořádku. Rychlé dodání zboží.

Všechno v pohodě

Vše v pořádku, kvalitní zboží. Moje jediná výtka je, že zboží přišlo ve zbytečně velké krabici, která byla navíc ještě několikrát obalená plastem.

Žádné problémy s doručením nebyly

10 dnů po zaplacení objednávky a zboží nikde. Na email mi nikdo neodpověděl.
    Nedoporučuji

Reakce obchodu Muzikomat

Dobrý den pane Obšile,

bohužel není v našich silách odpovídat po pracovní době do několika minut, ale v řádu hodin vždy dotaz vyřídíme. Naše zákaznická podpora Vám na email odpověděla druhý den v pracovní době, prosíme o kontrolu. Část objednávky, jak máte napsáno v daném mailu, čeká na naskladnění.
    Je nám ale také velmi líto, že se kvůli současné situaci, která nenahrává rychlé distribuci, může zboží zdržet.

• Dobrá cena kvalitní produkt.

• Super brzké dodání

• Dobrá cena

Skvělá komunikace a rychle doručení! Jsem velice spokojen!

Byl to můj první obchod. Překvapilo mě, že zářivka nemá vlastní vypínač a musí se zapínat a vypínat kabelovým kolíkem i když při telefonickém rozhovoru s vaší kolegyní mi bylo sděleno, že zářivka má vypínač. Jinak jsem spokojen.