• zboží nebylo na na skladě jak bylo uvedeno,dodání trvalo více jak měsíc

Reakce obchodu Muzia.cz

Omlouváme se za malé zdržení dodávky objednaného titulu. U zboží byla uvedena dodací lhůta 28 dnů - odesílali jsme 29. den od objednání. Děkujeme za pochopení.
    Martin Franze | Muzia.cz

• Hodně dlouhá doba dodání, zboží již mělo být u adresáta, bohužel není ani zmínka, v jaké fázi se moje objednávka nachází

Reakce obchodu Muzia.cz

Omlouváme se za opožděné zaslání objednaného zboží.
    Muzia.cz | Noty | Zpěvníky

Obiednala som si klavírnu školu Nikolajev to by bolo ešte dobre ale prišla mi nemecká verzia. Zle, kniha mala byť pre 7 ročné dieťa teraz kniha je pre mňa aby som ju dala preložiť a potom dala dcére aby sa stoho mohla učiť

Dobrý den.
    Nastalá situace nás mrzí.
    U titulů vystavených na e-shopu překládáme postupně na přání zákazníků názvy titulů do češtiny kvůli lepšímu vyhledání. U tohoto konkrátního titulu, stejně jako u mnohých dalších jsou ukázky kvůli lepší představě o obsahu publikace. Před nákupem poskytujeme v případě zájmu zákazníkům bezplatnou telefonickou, nebo emailovou konzultaci k jednotlivým titulům.
    Každopádně Vám děkujeme za upozornění - snažíme se na každý podnět reagovat a popisy u zboží zlepšovat.

Muzia.cz | Noty | Zpěvníky

• zboží, které jinde nenajdu
    • dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Muzia.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš nákup v prodejně Muzia.cz.
    Vysvětlení k dodacím lhůtám:
    - pokud je zboží skladem, expedujeme zásilky nejpozději následující pracovní den
    - maximální dodací lhůty jsou uvedeny u každého zboží (pro případ, že není zboží skladem)
    - dodací lhůta při objednávce s více kusy zboží se řídí podle zboží s nejdelší dodací lhůtou
    - o vyřízení objednávky je zákazník informován automaticky vygenerovaným emailem a poté ještě emailem s informací o dodací lhůtě
    - zboží lze dodat i dříve na žádost zákazníka, rychlou dopravu však v tomto případě hradí zákazník

V případě jakýchkoliv dotazů stran vyřízení Vašich objednávek se na nás neváhejte obrátit!

Muzia.cz | Noty | Zpěvníky | Notový papír | Knihy o hudbě | Hudební teorie

• Objednané zboží necdorazilo.

Reakce obchodu Muzia.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš nákup v prodejně Muzia.cz.
    Vysvětlení k dodacím lhůtám:

Muzia.cz | Noty | Zpěvníky | Notový papír | Knihy o hudbě | Hudební teorie

• špatné balení

zásilka neobsahovala jednu z položek byť byla zaplacena.

Omlouváme se.
    Naším nedopatřením zásilka skutečně neobsahovala jeden z objednaných titulů. Chybu tohoto typu bohužel nemůžeme úplně vyloučit, nicméně se ji snažíme co nejvíce eliminovat.
    Děkujeme zákazníkovi za pochopení!
    Muzia.cz | Noty | Zpěvníky | Hudební teorie | Knihy o hudbě | Notový papír