• Rychlé doručení

Špatná komunikace obchodu, spíš žádná...telefony nikdo nezvedá, na mail žádná odpověď...

Reakce obchodu muuw.cz

omlouváme se za nezvednutý telefon, bohužel ne vždy zvládáme veškeré telefonické dotazy vyřizovat.

Váš email, s dotazem, kdy bude objednávka odeslána, jsem si dohledala, přišel 13.06. v půl osmé večer. Dopoledne 14.06. v půl 11 byla vaše objednávka vyřízena a byl vám zaslán automatický e-mail, že je vaše objednávka vyřízena a na cestě k vám.

Kolegyně, které zpracovávají e-maily, četly váš e-mail až po vyřízení vaší objednávky, proto již na váš dotaz nereagovaly z důvodu zaslání automatického e-mailu.

S přáním hezkého dne za celý tým Muuw.cz, Simona

Téměř dva týdny po zaplacení a stále nic.Po více než týdnu mail se sdělením, že firma má nějaké problémy.

Reakce obchodu muuw.cz

moc se omlouváme za opožděné odeslání objednávky. Nastaly menší komplikace při pravidelném doskladnění vámi objednaného zboží. E-mail, který jste obdržel byl informativní, že se objednávka opozdí.
    Od vašeho objednání je to dnes 7 pracovních dní, děláme vše pro to, abyste dostal balíček co nejdříve.

S přáním hezkého dne za celý tým Muuw.cz, Simona

Přehledné stránky, zajímavé ceny, doporučuji

• Vše ok

Dobré ceny

• Rozumné ceny
    • Nadstandardní zabalení
    • Rychlé doručení

• Kvalita zboží. Rychlost dodaní.

Obchod inzeruje zboží, které nemá na skladě a sdělí to až po zaplacení.

Reakce obchodu muuw.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu. Mrzí nás, že nejste s námi spokojen. Bohužel, zboží, které jste objednal dodavatel stáhl z prodeje a v našem systému zboží zůstal stále dostupné.

Moc se omlouváme za komplikace, kolegyně s vámi ihned komunikovala jak po telefonu tak emailem a o všem vás informovala.

• Dobré ceny
    • Rychlost doručení

Bezproblémová objednávka. Jedna z položek nakonec nebyla k dispozici, ale ihned vrátili peníze, zaslali omluvu a dáreček, který potěšil (a chutnal)... :)

Vše ok

• Vše perfektní

• Velký výběr za nejlepší ceny

• O žádné nevím

výběr, cena

• dodané zboží s dlouhou expirací, cena,

Děkuji za obchod. Zboží přišlo max. čerstvý s dlouhou expirací, žádné skladové zásoby. Což odpovídá delší době dodání, co mi vůbec nevadilo, protože nikdy neobjednávám na poslední chvíli. Bezkonkurenční ceny, symoblické poštovné. Ješte jednou moc děkuji, zn. GymBeam je nej.

Po 6 dnoch obchod este len odosiela zasielku.

• nízké ceny
    • rychlost doručení

Nebyla k dispozici jedna položka, byl jsem o tom informován a peníze hned vráceny.

Rychlost,spolehlivost