• Dobré ceny
    • Delší dodání

Zdá se že je to spolehlivý obchod. Balíček dorazil hned druhý den naprosto v pořádku, dobře zabalen.

• zasílají již používané zboží, viz. roztavený cín na kabelu, zboží jsem ani nerozbalil z obalu, je zjevné, že již bylo používáno !!

neposílají nové zboží, ale již používané

Reakce obchodu Music Shop Online

Zboží rozhodně nebylo použité, jen by mně zajímalo, jak jste došel k tomu, že zboží bylo použito, když jste ho nerozbalil. Stáhl jsem ho od Vás zpět bez vašich nákladů a peníze vrátil včetně dopravného. Na rozdíl od vás jsem ho potom rozbalil. Ano na kabelu byla malá kapka cínu která se tam zřejmě dostala při výrobě, protože hrot pájky je již z výroby pocínován. Pokud by byla pájka použita, tak již po prvním použití kovová trubička v níž je topné tělísko, zešedne, což nebylo, byla lesklá a evidentně nepoužitá. Jediný problém byl ten, že papírová strana blistru byla špinavá. Byl to posklední kus na skladě a nepovažoval jsem tuto "vadu" za problém.

• Dobrá komunikace. Vstřícný přístup.

Zboži došlo do 16 h na zásilkovnu a cena byla podstatně nižší za dopravu než kdybych si to objednal přímo u Thomana (napáječ) a ten si účtuje k ceně 389.- Kč dopravné. Takže rychle a levně.Dopuručuji.

Reakce obchodu Music Shop Online

Z Vaší reakce nechápu, proč jste dal nula hvězdiček

• Dobrá cena

• Rychlé odeslání
    • Nelze platit kartou. Přesto byla objednávka odeslána ještě stejný den, kdy byla vytvořena.

Reakce obchodu Music Shop Online

Bohužel, finanční podmínky kartových společností se v posledním roce tak zhoršily, že pro menší firmu jsou neakceptovatelné.

• Vstřícná komunikace
    • Poslání v ten samý den co jsem objednal
    • K držáku trsátek mi zabalili 2 trsátka zdarma :)

Zboží ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Music Shop Online

U zboží které jste objednal, bylo zcela jasně uvedeno, že zboží není skladem a u výrobce je zcela nedostupné.

Bezproblémová, rychlá transakce = spokojenost.

První zkušenost. Perfektní.

• Fofr

• Mnoho zajímavého a cenově dostupného sortimentu
    • Pan Jirka ví co a kdy se hodí a dobře poradí a na místě případně dokáže doporučit vhodnější produkt

Jednoznačně ojedinělý a skvělý projekt s dlouhou tradicí

• Široký sortiment výrobků v oblasti mého zájmu, rychle a komunikativní jednání.

Páskové ucho jsem sháněl na cestovní kufr na kolečkách, který má celkovou délku původního ucha cca 28 cm a rozteč šroubů 23cm. Ucho perfektně sedí, takže pro všechny, kteří nemohou sehnat náhradní ucho na cestovní kufry na kolečkách, nebojte se koupit toto vyztužené ucho a přichytit ho pomocí šroubů.

• majitel je velký srdcař a znalec
    • velký výběr sortimentu v dobré kvalitě a ceně

Parádní místo pro muzikanty hobbíky

• U některých položek bezkonkurenční cena, rychlé dodání..
    • Nevýhoda výběru ze všech míst zásilkové služby. Což nicméně nemá vliv na služby obchodu... :)

vše ok

• vše v pořádku