• Stále žádná reakce na objednávku. Ani potvrzovací mail,sms nebo telefonát. Zboží stále nedorazilo. Nikoho to netrápí.

Objednávala jsem zde poprvé a také naposledy.

• Tady už objednávat nebudu. Byl to první a neúspěšný pokus.

Objednávka přijata. Žádné potvrzení do mailu, ani sms. Také nikdo nevolal. Žádná reakce. Také nic nedorazilo.

• objednávka nebyla vyřízena, ani nedošla zpráva, zda je zboží skladem

Katastrofa - nic tady nekupujte !

• Hrozny,eshop nefuguje !

Hruza,nic neobjednavejte !

Zboží doposud nedorazilo.Na uvedené číslo se nelze odvolat.Zboží bohužel již zaplaceno.Obchod již má negativní hodnocení.Kdybych si je přečetla dříve,nikdy bych si z tohoto obchodu neobjednala.Zatím určitě nedoporučuji.

Zboží jsem dosud neobdržela, poté co jsem zboží zaplatila, tak mi na email nebo telefon nedorazila žádná zpráva, která by mě informovala o stavu mé objednávky. Obchod budu samozřejmě kontaktovat, abych zjistila, zda se někde něco nepokazilo.

Všem nedoporučuji nakupovat tento produkt v tomto e-shopu https://www.muscleberg.cz..., zboží jsem objednal , přišlo 27.9.2018 s trvanlivostí do 30.9.2018 , zboží je v akci ,ale nikde není uvedeno ,že je zboží je s končící trvanlivostí.

Super přístup při řešení objednávky a v každé zásilce i menší vzorek navíc.

Kvalitní výrobky, skvěla cena..Díky. .