Vše v pohodě,bez připomínek.

zboží dopraveno včas a v poiřádku

• Takže, místo dřevěné kolébky pro panenky mi přišla dřevěná postýlka a dětská kabelka, kterou jsem si objednal a zaplatil mi vůbec nepřišla aniž bych byl předem informován! Čekám co se bude dít dále??

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, prosím zašlete informaci na email [email protected] Omlouváme se za komplikace, kolegyně se na to přednostně podívá. Děkuji

• cena zboží
    • široký sortiment
    • cena balného (29,-) vzhledem k provedení - hračky naskládány do krabice, zbytek volného prosotru (cca 1/2) nevyplněn zmuchlaným papírem nebo čímkoliv.
    • Nulová cena dopravy až pro objednávky od 5000,-
    • Dlouhá doba expedice (22.11. mi přišlo potvrzení platby,balík dorazil 7.12., u dopravce nebyl ani 24hodin), ale v předvánočním čase akceptovatelná
    • Nekompletní dodávka (bez předchozí info chybí 1 položka, alespoň je přiložená záporná faktura)
    • "skladem" znamená i "skladem u dodavatele". Pro nás, zákazníky vcelku podstatný rozdíl. Některé položky bych oželela/ vybrala jiné, aby nezdržovaly expedici pro mě podstatnějších položek v balíku.

"doporučuji", ale s výhradami. 19.11. jsem vyrobila objednávku (č.261018 - 17položek). Hned v pondělí jsem s ochotnou paní přes mail vyřešila položky (2), které nebyly skladem, obratem jsem dostala podklady k platbě. Tu jsem poslala a 22.11. mi přišlo potvrzení o přijetí platby. Měla jsem info, že všechny položky jsou skladem. Z recenzí a reakcí obchodu jsem pochopila, že dotazy je lepší volat než psát mailem (potvrzuji). Několikrát jsem volala a zjišťovala stav objednávky - čekala na dokompletování (Předpokládám, že některé položky byly na cestě ze skladu v Číně). Týden po potvrzení platby jsem žádala expedici(1.12.) klidně nekompletního balíku. Dostala jsem info, že se čeká na jednu položku. Položky se nedočkal a expedován byl až 6.12. Dorazil dnes 7.12.
    Ochota paní na telefonu a paní na mailu převážily "nedoporučuji" na "doporučuji"...a taky to, že si uvědomuju, co je za čas (všichni toho máme hodně). Asi jsem si tentokrát černého Petra v podobě komplikací táhla já, tak snad to příště bude lepší :).

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Skvělá komunikace zboží dorazilo poměrně rychle.
    • Obchod by se měl zlepšit v balení zboží. Zboží, které jsem objednala bylo pouze v krabici, žádná ochranná folie nic. Být to něco křehčího měla bych obavy, zda dorazí v pořádku.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.
    Pokud by byly křehčí věci k zabalení, dávalo by se to automaticky do bublinkové folie. Děkujeme a přeji hezký den

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Rychlá dodávka , kvalitní zboží.
    Není nic co bych vytkla.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • žádná

• rychlé vyřízení objednávky

• Balík byl v nepevné krabici, přesto bylo vše neporušené.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, jsme rádi že zboží dorazilo v pořádku. Zboží se balí ještě do bublinkové folie, tak naštěstí má ještě tuto ochranu. Hezký den

• Bezproblémová objednávka, bez poplatku za balné i dopravu, zboží bylo doručeno dříve než bylo avizováno.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Se zbozim i dodáním jsem spokojena.

• po objednávce jsem čekal týden, bez komunikace obchodu, teprve po týdnu rovnou zpráva od přepravní agentury. Chybí informace o stavu zákazky(vyřizujeme, momentálně nemáme na skladě apod.)

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, koukala jsem na stav Vaší objednávky a dle systému dopravce převzal Váš balíček 4 pracovní den. V ten samý den Vám měl zaslat č. Vaší zásilky. Omlouváme se za tento nedostatek. Hezký den

Bezproblémový obchod.