• Pozdní info o připsání platby
    • Pozdní doručení
    • Musel jsem opakovaně uhánět/zjišťovat

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel systém před Vánoci nezvládl nápor a ohledně připsání plateb jsme mu nakonec museli pomoct manuálně. Bohužel problém se systémem je komplešní a proto budeme přecházet na nový, kde bude i zákaznícká sekce, kde budete mít veškeré informace o Vaší objednávce kdykoliv k nahlédnutí. Hezký rok 2018

• Píši na e-shopu že zboží je skladem a přitom není.Že není skladem jsem se dozvěděla až po několika dnech čekání zda bude objednávka vyřízena

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel systém pracuje příliš pomalu s informacemi ohledně skladových zásob a tak může zboží ( skladem ) být již v objednávce před Vámi. I proto budeme přecházet na nový systém. Hezký rok 2018

Na auto jsme čekali skoro 14 dní,i když chápu,že před vánoci je v obchodu frmol.Bohužel dorazila úplně jiná barva,než jsme objednali a na vrácení nebo výměnu již není čas.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den omlouváme se za komplikace. Mrzí mě že nakonec tatra přišla jinak barevně. Bohužel jsme měli ve skladu brigádníky a pár věcí nám tady pomotali :/ Krásný pohodový rok 2018

..vyzvednut osobně, přesto mi bylo účtováno balné (zabalené to rozhodně nebylo) + čekal 1 ks. z objednávky na mě čekal v jiné barvě, do předu jsem o tom informován nebyl, býval bych to asi zrušil celé. Ale peníze vrátili bez problémů, za to co jsem nechtěl.

• špinavé a páchnoucí obaly

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, nevím jak tuto recenzi pochopit. Hračky byly v těchto obalech? Krabice? Folie? Protože produkty byly ten den dovezeny od dodavatele, jelikož jsme některé kusy ještě doobjednávali. Jinak nás to samozřejmě mrzí a doufáme že i tak hračky udělali radost. Hezký rok 2018

• žádná
    • Neinformují o stavu objednávky, na mailové reklamace nereagují!!!

Uhradila jsem předem kovové sáňky s opěrkou - obdržela jsem plastové boby . Po opětovné telefonické reklamaci 14.12.2017 v 11.49 mně bylo slíbeno vyřízení reklamace výměnným způsobem - obdržím předplacené kovové sáňky a plastové boby vrátím kurýrovi. Dodnes čekám na kurýra !!!!!!! Toto byl můj první nákup, a taky poslední !

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, pamatuji si tuto situaci a i to, že Vám byl kurýr s výměnnou zásilkou poslán. Prosím o informaci jestli k Vám dorazil na email [email protected]. Děkuji a přeji pohodový rok 2018

• Oznámili, že přijali platbu, ale dosud ani nenapsali, kdy zboží odešlou.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, Vaší objednávku vidím vyřízenou. Omlouváme se za zdržení. Hezký rok 2018

• Bohatý sortiment, nízké ceny
    • Čínská kvalita, nespolehlivost obchodu

Zboží jsem objednal, brzy přišlo. V dodávce chyběla část zaplaceného zboží, část byla poškozená. Ihned jsem telefonicky informoval obchod, bylo mi paní přislíbeno, že pošlou na vlastní náklady zboží, které nedodali (i to poškozené) a já že jim stejnou cestou vrátím poškozené zboží. Toto mělo proběhnout minulý týden. Nikdo se již neozval, a asi se již ani nikdo neozve; chtěl jsem hračky pro děti pod stromeček a ikdyž jsem vše objednal s předstihem-do Vánoc pravděpodobně vše nedorazí, navíc dodávka nebyla kompletní (z cca 2000Kč přišlo zboží jen za 1500Kč) no takže moje hodnocení zde nemůže být příliš kladné, že? Špatná zkušenost, nemohu nikomu doporučit.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, prosím o přeposlání komunikace na email [email protected] včetně informací co jste řešili. Podíváme se na to přednostně jen prosím do předmětu napište heureka. Děkuji

• Do dnešního dne,tj 18.12., zásilka neprisla, obchod na můj dotaz odpověděl az po týdnu, to je včera a prý tento týden zásilka dorazí. Jsem dost zklamaná, ze je velice špatná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, Vaše objednávka byla expedována. Prosím očekávejte kontakt od kurýra. Omlouváme se za zdržení, ale nyní v předvánoční čas mám delší dobu vyexpedování. Kolegyně se snaží všem odpovídat, ale těch dotazů je tolik, že je to až neuvěřitelné. Hezký den

Zboží inzerováno jako "skladem". Po dlouhém čekání bez jakékoliv zprávy objednáno jinde.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, omlouváme se, ale v tomto shonu máme na stránkách od začátku prosince informaci, že expedujeme do 10 ti pracovních dnů, pokud nemáte připlacen expres. Vaší objednávku vidím u dopravce. Hezký den

• Tragikomedie. 6.12.2017 objednáno zboží, 17.12.2017 vznesen dotaz na kvalitu zboží a služeb, zatímco zboží ještě nedorazilo a neví se, kdy dorazí.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, dle informací od dopravce, by Vám měli balíček zítra nejpozději pozítří přivést. Hezký den

po 6ti dnech mi napsali,že zboží je vyprodáno,omluvili seza komplikace,ale musel jsem objednat jinde

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel se může stát. Dodavatel nás již nestihne do Vánoc zaskladnit. Hezký den

• Před 10 dny přijatá objednávka od té doby žádná odezva (kdy bude zboží expedováno, nebo předání dopravci).

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, Vaše objednávka byla předána dopravci.
    Bohužel i na stránkách je od začátku prosince, že se expeduje do 10ti pracovních dnů. Pokud nemáte připlacen expres, není možné přeskočit objednávky před Vámi. Nicméně balíček budete mít do Vánoc. Hezký den

Zboží mi ještě nebylo doručeno a to je to již déle než týden-mělo být do 3 pracovních dní. Po telefonátu na infolinku prý dorazí “během následujíciho týdne”. Jestli to však nesplní, nestihne být dárek pod stromečkem...

Celkem dobré ceny, ale od uskutečnění platby převodem už týden nikdo nekomunikuje - stav objednávky byl vysvětlen až na základě mého telefonátu. Doufám, že zboží dorazí.

• Příliš dlouhá dodací doba

Tak říká se kdo si počká tak se dočká, konkurence ale tak dlouhou dodací dobu nemá nebo jsem ještě nezažil. Ano obchod na svých stránkách má uvedeno 3-5 dní na expedici(což jsem si našel až, když už jsem týden čekal) chceš-li zákazníku zboží rychleji musíš si připlatit (také to tam mají napsáno) chceš zavalit zboží lépe (aby nedošlo při dopravě k poškození) příplatek tě nemine. Takže suma sumárum objednaval jsem zde poprvé a naposledy.

Reakce obchodu Multitoys

děkujeme za recenzi. Bohužel jsme nuceni z velkého množství objednávek doplňovat určitě kusy zboží přímo od dodavatelů a tím se nám expedice protáhla.
    Přeji hezký den

• Model auta došel poškrábaný a volně ložený v jakési velké krabici s dalším zbožím. Neměl žádný svůj obal. Jako dárek nic moc dát bez obalu...

Reakce obchodu Multitoys

bohužel takto je prezentován a je takto i zasílám dodavatelem.
    Pokud přišel poškozený, můžete ho samozřejmě reklamovat.
    Přeji hezký den

• Na internetu nebyla zminka o (ne)dostupnosti zbozi. V nedeli vecer jsem objednala, ve ctvrtek jsem telefonicky urgovala objednavku, teprve v pondeli za tyden od objednani, bylo zbozi odeslano.

Neprofesionalni pristup. Kdyz zbozi neni skladem, mel by o tom zakaznik byt predem informovan.

Reakce obchodu Multitoys

Vaše zboží bylo expedováno v termínu. V předvánočním čase, není možné rychlejšího doručení a ani jste neměla příplatek za přednostní doručení. Omlouvám se, ale nebyl důvod Vás informovat. Hezký den

• Naprosto nesolidni jednani a lzi, prezentovanym zbozim nedidponuji, pouze ztrata casu

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel jsme závislí na informacích od dodavatelů.
    Hezký den

Velice dlouhá doba pro dodání zboží.