• komunikace - jedno zavolání, že zboží, které nabízí skladem v e-shopu nemají a termín naskladnění neznají
    • komunikace e-mailem nepoužívají

cena odpovídá kvalitě služby

• Měl jsem objednáno 7 věcí. 4 nejdůležitější mi po týdnu čekání oznámili, že je nemají. No oni je mají a to na svém druhém e-shopu "multitoys.cz", ale za vyšší cenu. Díky této prodlevě, jsem přišel o cca 440,- :(
    • Chtěl jsem odebrat jeden produkt, ale přidat jiný, mnohem dražší produkt. Poslal jsem požadavek emailem druhý den po objednávce. Vůbec žádná reakce.

NEDOPORUČUJI !!!

• Žádné
    • Zboží objednáno a tím to končí

NEPOUŹÍVAT!!!

• Nabízí zboží, které již nemá a nebude mít na skladě.

• Obchod nabízí zboží skladem, přitom skladem vůbec není.

• vse

je to na hovno

• Obchod nabízí zboží, které na stránkách udávám jako SKLADEM, přitom jej vůbec nemá, klame spotřebitele

rozhodně nedoporučuji

• V zadnem pripade nedoporucuji

• špatné popisky, psáno, že je vše skladem a polovina zboží vůbec nebyla
    • špatné informace o zboží skladem

objednávka byla zrušena, protože zboží nebylo skladem, nicméně zavolali ještě týž den, co jsem odeslala objednávku. Takže komunikují, ale obchod se neuskutečnil.

• Nezjistil jsem!
    • Nákup stornují až po 14 dnech z důvodů, že zboží již nemají skladem a na aktuálních stránkách ho stále mají s dodáním do 3 dnů.

Nesolventní

• Nedodává zboží
  • Po stornování objednávky jsem čekala ,že peníze zpět na účet přijdou tak do 5dnů , bohužel je ještě nemám.

• Do dnes neobdrzela jsem objednavku ktera prej je skladem - uz bych neobjednala

• Žádné
    • Stále nabízí na svých stránkách zboží, které neumí zajistit

Raději v něm nenakupovat, protože nemáte jistotu, že to, co nabízí skutečně umí dodat.

• Zadne
    • Koupila jsem kolo. Prislo jinak barevne bez sroubu a bez kosiku. Obchod semnou nekomunikuje a nereaguje na reklamaci. Pozor na tento internet.obchod !!!! V zadnem pripade nedoporucuji !!!!

Nenakupovat!!! Pozor !!!

• Bylo dodáno jiné zboží.
    • Žádná reakce na emailovou reklamaci.

• Zboží skladem, je možné zaslat za 10 dní !!!

• měli zboží za dobrou cenu, které jinde již neměli
    • drahé poštovné
    • poplatek za osobní odběr

Sehnala jsem zboží, které jinde neměli a zde byl výrobek za dobrou cenu. Po přijetí objednávky mi bylo sděleno, že mají již jen jeden kus, zda jej budu chtít, neboť jsem měla objednány 2 kusy. Vzhledem k vysokému poštovnému jsem se rozhodla i pro jeden kus výrobku s tím, že si jej vyzvednu osobně v místě prodejce, neboť 149 kč za platbu předem a 1 kus výrobku se mi už vůbec nevyplatil. Na čež mi bylo sděleno, že mají poplatek za osobní odběr ve výši 49 kč, což v dnešní době považuji již za zcela nepřípustné. Objednávku jsem tedy zrušila uplně. V době, kdy jsem výrobek měla objednaný byl však stále v nabídce a prezentován jako skladem.

• - žádné
    • - arogantní přístup a sprosté chování majitele
    • - absolutní neochota řešit problém a vyjít vstříc zákazníkovi
    • - binec ve skladu, zasílají jiné "podobné" zboží, ne přesně to co je na obrázku nebo popisu položky v objednávce

Objednala jsem si odráželo http://www.multihracky.cz... a bylo mi fyzicky dodáno toto menší, které má jiný tvar řídítek a menší průměr koleček http://www.multihracky.cz...

Majitel - pan Pakantl mi arogantně tvrdil, že dodali správné a pokud se mi to nelíbí, mám zboží vrátit - ovšem - poštovné tam i zpět mi nezaplatí, že nemá čas tohle řešit, nenechal mě ani domluvit a položil mi telefon.

Dostala jsem zboží, které neodpovídá obrázku ani popisu z mé objednávky. Majitel se choval sprostě a odmítal si prohlídnout detaily objednávky a porovnat dva produkty, u nichž evidentně došlo k záměně.

Tuto firmu s tímto přístupem nikomu nedoporučuji. Jsem velice šokovaná, zklamaná přístupem. S ničím podobným jsem se ještě nesetkala a doufám,že už nesetkám.

• Komunikace, vstřícnost. zboží objednáno naléhavě s příplatkem za expresní doručení, ale bohužel čas "získaný" expresním doručením obchod promarnil dlouhým trváním vyexpedování zboží (objednávka expedována až po 48 hodnách, přestože bylo zboží skladem). při zjišotvání stavu objednávky totální neochota ze strany obchodu poskytnout potřbné informace (podací číslo kvůli sledování zásilky).