Rychlé dodání a stromeček je nádherný jako na fotce.

Jsou velmi milí a vstřícní

Nice Christmas tree, even though for the price some details needed to be leveled up and some minor scratces visible on pedestal, but nothing major. PET material.s whole lot better than PVC, but still needs some airexposure to get rid of plastic smell. Great stuff!

Komunikace s obchodem byla bezproblémová.

• nemusela jsem se tahat z obchodu

stromeček krásný,jako živý,palec nahoru

Vše proběhlo rychle a hladce a stromeček je krásný

• V popisu je uvedeno, že stojan pro stromek je kovový, dostali jsme ale plastový.

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost ohledně stojanu.
    Již jsme připravili k odeslání stojan nový kovový včetně malé pozornosti jako omluvu.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace a věříme, že nyní už budete spokojená na 100%

za celý náš tým Michaela

Stromeček neodpovídá obrázkům na internetu.Je řídký, cena neodpovídá kvalitě.

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

mrzí nás, že stromeček nesplnil Vaše očekávání.
    Vždy je nutné stromeček důkladně rozložit, tedy i ty nejmenší větvičky.
    Pokud i přesto nebudete spokojená, můžete samozřejmě produkt vrátit nebo vyměnit do 14 dní.

tým MS

Smysluplný překlad by byl fajn, pokud již zasílají do zahraničí. To ztěžuje komunikaci.

Stromeček je opravdu překrásný a jako z lesa! Velmi, velmi uvěřitelný.

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

děkujeme za milou recenzi, velice si toho vážíme.

Krásný stromeček,splnil očekávání.

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

děkujeme, máme radost, že jste se stromečkem spokojeni.

S přátelským pozdravem
    tým MS

• velika ochota, rychle vyrizeno.

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

moc děkujeme a jsme rádi, že jste spokojená.

• Po porovnání mají nejlepší ceny
    • Přehledný eshop
    • Doprava zdarma
    • Skvělá paní na infolince!

Náš první umělý stromeček. Vybíral jsem dlouho a podle ceny a specializace obchodu pouze na stromky, jsem vybral tento eshop.
    Po vybalení stromečku jsem si byl nejistý s hustotou větví a jestli stromeček bude v reálu tak, jako mají na fotce na eshopu.
    Řešil jsem i s infolinkou a paní, která dotazy vyřizuje, musím pochválit! Skvělý prozákaznický přístup, ochotná, okamžitá reakce, psala mi i večer, poradila, vysvětlila.
    Stromeček jsem pak na její radu celý rozložil, je krásný a jako živý.
    Obchod určitě doporučuji!

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

velice děkujeme za milou recenzi a těší nás Vaše spokojenost s našim obchodem.
    Velice si toho vážíme.

Za celý náš tým děkujeme!
    Michaela

• Rychlost krasny stromecek

Jsem spokojena mam od vas uz druhy stromecek je krasny

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

Vaše spokojenost nás velice těší a jsme rádi, že se k nám vracíte při výběru dalšího stromečku.

Děkujeme za celý náš tým.
    Michaela

• .

vše OK

Předpokládala jsem, že stromeček bude celý ze stejných větviček, ne že uvnitř budou větvičky z naprosto ubohého jehličí, které mají jen ty kdysi vyráběné stromky. Nechlubte se tedy prosím, že je stromek s 3d jehličím. To je jen na krajíčku větviček. Nemám vůbec chuť ani radost ho na Vánoce zdobit. Je to můj nejhorší nákup v životě. Mám chuť zveřejnit Vaši nabídku jako klamavou reklamu a stromek vyhodit. Je mi líto každého, kdo bude dalším zákazníkem.

Reakce obchodu MŮJ STROMEČEK.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že nejste spokojena. Jaký stromeček jste si prosím zakoupila? 3D stromečky jsou vždy tvořeny kombinací 3D a 2D jehličí, tedy PE a PVC materiálem, což je uvedeno jak v detailu každého stromečku, v popise jednotlivých řad a také na stránce https://mujstromecek.cz/2d-3d-a-100-3d-jehlici-jaky-je-mezi-nimi-rozdil/. Pokud jste chtěl stromeček výhradně z PE materiálu, tak tyto stromečky mají označení 100 % 3D jehličí, případně Full 3D jehličí. Stromeček Vám samozřejmě velmi rádi vyměníme, případně jej můžete samozřejmě vrátit. Postupujte prosím dle pokynů na našem eshopu (výměna nebo vrácení) v patičce webu nebo napište na [email protected]. Děkujeme. S pozdravem tým MS.

• Super kvalita za příznivou cenu, dodání do druhého dne

• Rychle jednani ,velka spokojenost

• Rychle dodání
    • Stromeček vypadá skvěle
    • Dobře zabalené
    • Cena úměrná kvalitě

Celkově jsem moc spokojená.