Minule mě přišla objednávka se špatným rozměrem, teď prozatím nevím, povlečení budu povlékat až o víkendu.

Doporučuji tento obchod.

• nekontaktní

uvedené telefonní číslo nefunkční, pro komunikaci vyžadován kontaktní formulář - nulová reakce na dotaz, u zboží uvedeno dodání do 1 týdne - 10 dní od potvrzení přijetí objednávky a žádná odezva

• Velký výběr povlečení i v netypických rozměrech.

• Zajímavé produkty.
    • Přehlednost stránek.
    • Solidní ceny.
    • Obchod mě zaujal na první pohled.

Stránky obchodu mne zaujaly na první pohled a nezklamaly. Přehledné stránky, kvalitní zboží, solidní ceny, rychlost dodání produktu. Dobrá zkušenost s obchodem, jsem naprosto spokojena. ráda obchod doporučím ostatním.

• Nákup do domu
    • Dodací lhůta je dlouhá

Nakupování je dobré ale dodací lhůta je dlouhá neuspokojivá

• široký sortiment zboží, dobré ceny

doporučuji obchod

Spokojenost

• Nic horšího vás nepotká, nepřišlo žádné potvrzení obj., zboží nedorazilo ani nevím jestli obchod vůbec existuje. A už ho ani nechci!

Reakce obchodu Můj Pelíšek

1. tomu kdo napíše správny email potvrzení o vytvoření obj dorazí.
    2. jestli obchod existuje asi vypovídají recenze a máte určitě k dizpozici mobilní telefon a email na který nás můžete kontaktovat.
    3. TO NEJDULEŽITEJŠÍ - Proč Vám zboží nepřišlo - Doporučuji příště číst informace a ne jen bezhlavě odklikávat. Od 8.12.2016 se Všem zobrazovalo upozornění že od 10.12.2016 již zboží do Vánoc nedodáme. A vy jste objednal až 16.12 :-).

• zboží dodnes nedorazilo,tak recenzi nelze napsat,jelikož se jedná o dárek pod stromeček objednávaný 7.12 myslím,že mám problém.....

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Dobrý den, zboží nakonec jistě dorazilo dle informací od dopravce. Bohužel v předvánočním čase se dodací lhůta u šití povlečení apodobně prodlužuje. Zakázek je moc a šicí dílna má také své kapacity.

• zejména časová úspora
    • přehledný výběr zboží

výhodné nakupování z časových důvodů
    přehledný výběr zboží

Obchod reagoval velmi rychle a zboži dorazilo v pořadku a vypadalo snad ještě lépe než na obrázku. Mohu jedině doporučit.

• Dobrý výběr vzorů i velikostí ložního prádla
    • Filtry na hledání zboží nejsou perfektní a chybí jim několik užitečných parametrů

• Kvalitu, rychlost dodání....

Tento obchod jsem zvolila hlavně kvůli tomu, že mají velký výběr i prodlouženého povlečení v krásném dekoru.

Kvalita je úžasná, jsem maximálně spokojená!!!

Ráda doporučuji ostatním ;)

• Nabízel zboží, které jsem sháněla.
    • Nevím.

Byl to můj první nákup a s dodací lhůtou a rychlostí vyřízení objednávky jsem byla maximálně spokojená. Objednané zboží je však vánoční dárek, a tak bohužel nemohu posoudit, zda i kvalitativně je zboží v pořádku. Objednávala jsem povlečení, které má v popisu uvedenu teplotu praní 60 stupňů, což bylo pro mne směrodatné. Takže uvidím, co obdarovaná řekne po první praní :)

• Komunikace. Profesionální servis při reklamaci. Vstřícnost. Ochota. Velmi milá zkušenost. Doporučuji, určitě vyzkoušejte.
    • Fotografie povlečení na webu byla barevně odlišná od zboží, které přišlo. Možná to bylo obrazovkou notebooku, ale i tak to pro mne bylo zklamání, když barva v balíčku neodpovídala barvě na fotce.

Doporučuji. Reklamaci s barevnou odlišností vyřídil obchod velmi rychle, profesionálně, s pochopením. Komunikace a servis na jedničku. Velmi dobrý internetový obchod.

• Přehlednost a velký výběr
    • Nevím

Pokud budu shánět povlečení, obrátim se na tento obchod.