Obchod zrušil objednavku týden po objednání bez udání důvodu. Jen 1 věta, že ruší objednávku.

• Objednané zboží zatím nedorazilo, ani nikdo nekontaktoval ohledně pozdějšího dodání

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Dobrý den, bohužel jste nám nespecifikovala barvu povlaku. Toto se vyrábí na zakázku.

Ještě se mi po týdnu nikdo neozval, takže budu objednávku rušit.

• 9.11.objednano a zatím nedodává.

• Po týdnu od objednání mi přišel email, že není nabízený materiál.

Nespokojenost.

• neozvali se, že se budou povlaky teprve šít a že dodání proběhne později.. musela jsem po 9 dnech zavolat a zjistit info sama

• Zboží nebylo na skladě, v nabídce ano. Termím dodání zrušen, náhradní neuveden.
    • nekontaktní

uvedené telefonní číslo nefunkční, pro komunikaci vyžadován kontaktní formulář - nulová reakce na dotaz, u zboží uvedeno dodání do 1 týdne - 10 dní od potvrzení přijetí objednávky a žádná odezva

• Nic horšího vás nepotká, nepřišlo žádné potvrzení obj., zboží nedorazilo ani nevím jestli obchod vůbec existuje. A už ho ani nechci!

Reakce obchodu Můj Pelíšek

1. tomu kdo napíše správny email potvrzení o vytvoření obj dorazí.
    2. jestli obchod existuje asi vypovídají recenze a máte určitě k dizpozici mobilní telefon a email na který nás můžete kontaktovat.
    3. TO NEJDULEŽITEJŠÍ - Proč Vám zboží nepřišlo - Doporučuji příště číst informace a ne jen bezhlavě odklikávat. Od 8.12.2016 se Všem zobrazovalo upozornění že od 10.12.2016 již zboží do Vánoc nedodáme. A vy jste objednal až 16.12 :-).

• nekvalitní zboží, skutečnost neodpovídá prezentovanému zboží

Nedoporučuji kupovat, kontaktní telefon nikdo nezvedá, zboží je velmi nekvalitní

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Na zmeškaný hovor jsme 2* volali zpět a také nikdo telefon nezvedá... Pokud nejste s produktem který již zakoupilo mnoho zákazníku bez problému spokojená je možné vrácení do 14dnů.

• N/A
    • Velmi spatna komunikace se zakaznikem; nebyt aktivniho kontaktu z me strany, v jakem stavu se nachazi moje objednavka, ani bych se nedozvedela, ze zbozi nebude vyexpedovano z duvodu nedostatku materialu.

Velmi spatny zakaznicky servis

• na stránkách se nachází zboží, které již není skladem

• Objednané zboží nedorazilo

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Dobrý den, to je mi líto Vaše objednávka byla odeslána a je doručována firmou DPD. Veškeré info máte v emailu i s číslem balíku kde je možné zboží sledovat kde je. Dnes jej doručuje kurýr. Za delší dostupnost a dodání se omlouváme, před Vánoci bohužel my a dopravci nestíháme. Zde jeste jednou : https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=13845012441385&locale=cs_CZ

• Žádné
    • Obchod nemá zájem o zákazníka komnikace je špatná

Obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Je mi líto Vaší reakce, doporučuji příště pozorně číst obchodní podmínky, kde je vše uvedeno.

Nogol Stanislav
    majitel
    www.MujPelisek.cz

• do budoucna by měl lépe aktualizovat svůj sortiment, především pakliže jej již nemá

Pouze první zkušenost, bohužel negativní jelikož pěkné ložní povlečení které obchod inzeroval a opravdu se mi líbilo, nebylo možné z důvodu vyprodání zakoupit.

• Vůbec jsem neobdržela žádnou výzvu prp vyzvednutí zásilky, i když je již 10 dnů zaplacena !
    • doufám, že to nejsou podvodníci

dejte si pozor!

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Dobrý den Vaše zásilka byla během 24h odesána od objednání.
    Je připravena již týden na Vaší poště. Je mi líto ale pokud Vám nenechala pošta avízo stačilo se ozvat. Tady máte informace o zásilce: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/ba0194027268x

• Platba doošla 3.7. ale zboží doposud nikde (dnes je už 13.7.)!

• Mají krásné a přehledné stránky.
    • Pokud si objednáte zboží ze 100% bavlny tak je velice nekvalitní, je průhledné a velmi tvrdé.

Pokud chcete kvalitní povlečení ze 100% bavlny pak tento obchod nebude tou správnou volbou.

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Je mi líto že recenzi píše zrovna velmi problémový zákazník který si vybíjí zlost za své chyby jako Anonym. Další recenze našeho e-shopu mluví za vše. Nogol Stanislav - majitel www.MujPelisek.cz

• špatná informovanost zákazníka

Reakce obchodu Můj Pelíšek

V den objednávky 1.12 jsme Vám odesílali informační email. Kde bylo oznámena nedostupnost materiálu pro Váš požadovaný výrobek. Je mi líto pokud Vám email nedorazil či zkončil ve Spamu.

• Nekvalitně zabalené zboží.