• bez registracie nie som schopny zistit akekolvek informacie o stave svojej objednavky, ani e-mailom ani cez stranku obchodu

• Bohužel jsem byla zklamana, kdyz jsem se pozdeji dozvedela, ze jsem koupila zbozi predrazene.

• dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu Můj Pelíšek

je nám líto že nejste spokojen s našim obchodem. Bohužel před Vánoci se nám torošku prodloužila doba vyřízení ze 3 konkrétně u Vaší objednávky tedy na 7dnů.

• Možná, že zboží bude kvalitní, ale zatím jsem ho neobdržela. Takže zatím také žádné výhody nejsou.
    • V dnešní době velmi dlouhá dodací lhůta a nemožnost si vybrat jinou dopravu než českou poštu.

Reakce obchodu Můj Pelíšek

Dobrý den, je nám líto že máte špatné zkušenosti s ČP. Nám se zatím osvědčila díky možnosti ponechání balíčku při nezastihnutí zákazníka, bohužel né všude funguje skvěle to ale ani jeden dopravce v ČR.

K dodací lhůtě: objednávku jsme vyřídili v rámci 1 pracovního týdne, výrobky bylo potřeba našít na webu uvádíme výrobu 3dny a ano uznáváme že jsme tuto lhůtu nestihli z důvodu většího zatížení šicí dílny díky blížícím se Vánocům za což se omlouváme.