Bohužel mi nepřišlo zboží takové, jaké jsem si objednala (jina barva, nosnost). Naštěstí komunikace s obchodem proběhla na jedničku, nakonec náhradní vánoční dárek včas dorazil.

obal byl roztržený, jak krabice, tak vlastní originální obal. Sice jen v jednom rohu, ale i na několika místech vrchního obalu byly hluboké rýhy. S výrobkem /fotbalová branka/ nebylo zacházeno opatrně..

Bleskové vyřízení i dodání. Perfektní služba.
    Není co vytknout.

• zboží nedorazilo
    • na uvedeném telefonním čísle to nikdo nebere

Zboží jsem objednala 28.7 a stále nedorazilo. Na uvedené kontaktním čísle to nikdo nezvedá. Již bych z obchodu neobjednávala.

• nic, zboží nedodáno
    • komunikace
    • nechají objednávku hnít dokud se zákazník neozve sám

Objednávka hloupého petanque a ani to se nepovedlo.
    Komunikace a iniciativa od prodejce nula, po 3,5 týdne čekání objednávka zrušena prodejcem.

16.6. vytvořena objednávka, nepřišly platební údaje ani do spamu nebo hromadných. 22.6. Telefonicky jsem požádal o nové zaslání platebních údajů, ihned provedena platba. 1.7. stále nic, volám co se dějě, dostal jsem instrukce zaslat screenshot platby mailem, ihned odesláno. 7.7. dorazil email "platba přijata". 8.7. email oznamující expedici a Česká pošta mě informovala o balíku který má vyzvednout. 12.7. pošta stále nemá balík v přepravě, volám co se dějě, pán prověří a za minutku zavolá. Za půl hodiny volám zpět co se teda bude dít, nezvedá telefon, za půl hodiny znovu, nezvedá telefon. Následně email o stornu objednávky z důvodu vyprodání zboží a banka mi hlásí vrácenou platbu za objednávku.

měla jsem objednáno zboží, které bylo v době objednání na skladě, ale asi po týdnu, kdy se s objednávkou stále nic nedělo, jsem si zavolala a bylo mi sděleno, že stav objednávky ověří. Přišel email s tím, že zboží bohužel nemají na skladě, že ho objednávají u dodavatele. Tudíž že mi vrátí peníze. Zatím se tak ještě nestalo.