• přišlo něco jiného než jsem objednávala
  • Můj požadavek na 2letou expiraci, nedodrželi.

• dodán jiný výrobek než byl objednán

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

produkt jsme dodali správný, jen firma změnila obal. Omlouváme se za nedorozumění, obrázek na eshopu jsme aktualizovali. David Prášek, Mujlekarnik.cz

Potřebovala jsem akutně Uroval, který jsem objednala online s osobním vyzvednutím na prodejně (byl skladem). Ovšem lékarna jako vždy (píši jen na základě své zkušenosti) nebyla schopná vyřídit objednávku dostatečně rychle nebo alespoň týž den. Před zavírací dobou už jsem nevydržela a šla na lékárnu osobně. Tam se mi sice omluvili, že jim to trvá, ale zároveň mi odmítli Uroval prodat za internetovou cenu, tudíž jsem si značně připlatila.

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

Dobrý den, je nám líto, že zákazník nebyl spokojen. Objednávka byla připravena k vyzvednutí hned druhý pracovní den ráno. S pozdravem, Mujlekarnik.cz.

• neskutečně dlouhá dodací lhůta, zboží stále nemám

Dodnes po týdnu zboží nedorazilo

• Zboží mělo být doručeno do 3 dnů. je to už 7 dnů a stále ho nemám.

Vážený zákazníku,
    vaši objednávku evidujeme jako nezaplacenou. Na email jsme vám zaslali instrukce, jak postupovat. Stav vaší objednávky také zjistít v naší live chat podpoře, kde jsme online každý pracovní den. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik,cz.

• Vůbec nebylo avíze o doručení zboží ani mailem, sms. Byla to opětovná dodávka, protože první vůbec nedorazila.

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

objednávka byla vytvořena 2.1. a na výdejním místě byla připravena již 4.2. v 9:20. Informační email odešel zákazníkovi ve stejný čas. Doporučujeme kontrolovat hromadnou a nevyžádanou poštu ve vaší emailové schránce. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

9 dní jsem neviděla zboží ani žádné informace z obchodu.
    Platbu jsem provedl online a od té doby je ticho.
    Nemám informace o odeslání zboží, přestože jsem objednávku obdržel.
    Také nemám žádnou odpověď na e-maily, které jsem poslal.

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

Dobrý den, omlouváme se zákazníkovi za zdržení objednávky. Technickou chybou se objednávka nedostala do našeho systému. Objednávku jsme dohledali a rychle expedujeme. Pro dotazy k objednávkám můžete také využít naši live chat podporu, kde jsou naši pracovníci online každý pracovní den od 8 do 15 hodin a rádi vám pomohou. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz

SMS jste informovali, že zboží bude doručeno 23.12. mezi 18tou a 20tou ve Velkém Šenove č.p. 414 - nebylo,nikdo nezvonil ani nebouchal, ani telefonem neoznámil změnu. Na to opět SMS, /za 4 dny/, že zásilka je k převzetí 27.12. pod heslem VKZOV v Rumburku /20 km od mého bydliště/.
    Je to velice neseriozní !!!!

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

Vážený zákazníku, zboží jsme odeslali ještě v den vytvoření objednávky. Omlouváme se za komplikace způsobené přepravcem, bohužel, kvalitu služeb přepravních společností nedokážeme ovlivnit. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

• nabízí zboží údajně skladem, které na skladu nemají

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

Dobrý den, omlouváme se zákazníkovi za toto nepříjemné nedopatření a přiznáváme chybu na skladu. Zákazníka jsme neprodleně informovali a obratem vrátili platbu. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

• kdy dostanu léky???

• Popis neodpovídal doručenému zboží
    • Obchodník nekomunikoval

Objednala jsem si Biodremu v dárkové tašce a přišla mi pouze obyčejná krabice s produkty. Na email prodejce ani nereagoval.

Po této zkušenosti si již u této firmy nic neobjednám.

obchod nekomunikoval, až po 3 dnech napsal, že objednávku přijali

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

Dobrý den, dovolíme si nesouhlasit. Objednávku jsme potvrdili ihned po jejím přijetí automatickým emailem. Jelikož zákazník objednávku neuhradil, zaslali jsme mu následně email k opakované platbě a dalšími variantami úhrady a odeslání. Objednávku dosud není zaplacená. Pro informace o objednávkách můžete využít také naši live chat podporu, kde vám naši pracovníci rádi odpoví na vaše dotazy. Zdraví David Prášek, Mujlekarnik.cz

• -zboží bylo nabízené, jako že je dostupné, zřejmě to není pravda, protože do dnešního dne nic nedorazilo, pouze omluva, že to trvá déle (?). Pokud zboží nemáte na skladě, tak to prosím neuvádějte, že je na skladě. Mohl jsem ho objednat v jiném obchodě

Nabízené zboží neměli a po týdnu nemám vráceny peníze.

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

zákazníka jsme telefonicky s omluvou informovali o výpadku zboží a obratem vrátili platbu. Mrzí nás, že jsme zákazníkovi nedokázali vyhovět. David Prášek, Mujlekarnik.cz.

W dalszym ciągu nie otrzymałam zamówionego jemu, mimo dokonania opłaty!

Drogi Kliencie,
    Przykro nam, ale Twoje zamówienie nie zostało opłacone. Masz teraz możliwość płatności za pobraniem. Życzymy dobrego zdrowia, David Prášek, Mujlekarnik.cz

• zboží skladem není skladem

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

omlouváme se za komplikace, zákazníka jsme ihned o výpadku zboží informovali. Na žádost zákazníka jsme objednávku stornovali a obratem vrátili platbu. David Prášek, Mujlekarnik.cz.

• Objednávku jsem zaplatil ve středu, v pondělí mi přišla zpráva, že platba nedorazila, poslal jsem tedy potvrzení z banky. Teprve potom byla objednávka odeslána. Bez jakéhokoliv omluvy. Trochu málo na e-shop v 21.stoleti.

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

Dobrý den, omlouváme se zákazníkovi za komplikace. Technickou chybou se nespárovala platba s objednávku. Objednávku jsme odeslali ihned po dohledání platby na základě informace od laskavého zákazníka. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

to uz snad opravdu neni pravda kolikateho je kdy jsem u vas objednavala penize davno mate Vaše objednávka byla úspěšně zpracována a odeslána napsaly jste 17.10 kdyz se chci podivat kde se objednavka nachazi tak nikde objednavala jsem 11.10 mate dnes 19 kdybych se na vas mela spolehnout tak je to vite kde jsem hodne nastvana jiny eshop v utery objednano ve ctvrtek doruceno fakt jsem hodne rozlobena ale vas to asi netrapi

Reakce obchodu MujLekarnik.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za zdržení vaší objednávky. Dodání jsme u České pošty urgovali. Trasovací číslo zásilky jsme vám zaslali emailem. Věříme, že vaše objednávka bude co nejdříve doručena. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.