• zasilka neni cela chyby sběrny košik
    • po nahlašeni reklamace se mi 5 dni nikdo neozval

obchod ktery neplni svoje zavasky neni dobry

• drzost prodejce rikat si otevřeně o dyško!

už nikdy

• Jiné ceny uváděné na inernetu

• Připravit zboží jim trvalo 3 dny, a proto jsem objednávku zrušila.
  • 9.8.objednáno,do 23.8 nedodáno.

2 týdny po zaplacení objednávky zboží stále nedorazilo, i když je podle e-shopu stále skladem. Žádná komunikace ohledně datumu doručení nebo důvodu zpoždění.

• Zboží jsem objednala, ale ani po týdnu se nikdo z obchodu ohledně vyřízení mé objednávky neozval. Až po mém emailu jsem byla informována, že zboží, které deklarovali že mají na skladě, na skladě vůbec neměli. Bylo mi nabídnuta jiná alternativa, kterou jsem odmítla a objednávku zrušila.

• Nekomunikace
    • Zboží jsem nedostala bez průběžně informace

Zboží avizováno skladem, po 2 týdnech zatím nedodáno.

• Dodatečně sdělili, že zboží není na skladě

• příliš dlouhá prodleva mezi platbou a dodáním i přesto, že zboží bylo skladem

• Píšou ,že mají skladem. Skladem bohužel nemají a budu čekat 14 dní až 3 neděle proč asi???? Zboží musí dorazit z číny. Příště i ty dvířka pro kočku radši objednám přes Aliexpress.

I po několika telefonátech zboží zatím nedorazilo, jednání však vstřícné a milé, tak opravdu nevím, kde je problém.

• Spatna adresa

• Pěkný přehled stránek,ceny
    • Dodací lhůta

Objednavala jsem v sobotu,abych měla časovou rezervu,kdyby náhodou může se stát,ale i tak.Zboží přišlo až v pátek bohužel už po oslavě.

Reakce obchodu mujchov.cz

Dobrý den, ano máte pravdu. Po kontrole této objednávky bylo opravdu zjištěno, že došlo z naší strany ke zbytečnému prodlení. Zboží bylo skladem a mohlo být proto odesláno již druhý den.

Velmi se omlouváme, velmi nás mrzí, že nebyl jako dárek doručen včas. :(

Toto by se již stávat nemělo.
    Mujchov.cz

Dne 23.1.2018 jsem zaslala peníze na účet za objednané zboží. Po 10ti dnech, stále zboží nepřišlo. Na e-maily nereagují, telefon nezvedají. Po sms Vám nějaká žena začne psát výmluvy, zboží opět nikde. Dne 12.2.2018 jsem zaslala e-mail s tím, že chci vrátit peníze. Dnes je 14.2.2018, nemám peníze, ani zboží. Nikdo nereaguje. NIKDY neobjednávejte z tohoto e-shopu. Budete zklamaní. Situaci už řeší můj právník.

Reakce obchodu mujchov.cz

Hezký den paní Mičolová, vše bylo trochu jinak než tu píšete.
    Také zpět své peníze jste dostala za 3 dny od vašeho požadavku.
    Nepřijde nám to jako práce pro právníka, ale pokud máte tyto možnosti, tak proč asi ne.
    Za nedodání sena se ještě jednou velmi omlouváme, prostě se muselo nejdříve usušit a takhle to dopadlo. Mrzí nás to.

Omlouváme a přejeme krásný den!
    Mujchov.cz

• V minulosti jsem byla s obchodem maximálně spokojena, poslední dobou se výrazně prodloužily dodací doby, např. při objednávání mělo být zboží skladem a dodání do 2 pracovních dnů, ve skutečnosti bylo zboží dodáno za více než 14 dní, téměř bez omluvy - spíše s výmluvou :-( V jiném případě jsem si šla zboží vyzvenout v pátek asi v 15.40 a již bylo zavřeno, ačkoli je výdejní doba do 16 hodin.

• Dodácí lhůta - můžete čekat na zboží do aleluja.
    • Nepřehledný web - zboží nelze roztřídit dle parametrů, všechno je na jedné hromadě, abys dohledal co potřebuješ, musíš projít celou kategorii s milioném stránek.
    • Dříve po káždém nákupu dávali slevový kód. Teď tento bonus evidentně zrušili.
    • Již několik let jsme byli stálí zákazníci tohoto obchodu, zboží vždy bylo připraveno k vyzvednutí rychle. Tento rok je to hrůza a děs - předchozí objednávku vyřizovali měsíc, teď je to přes 14 pracovních dní a zboží nikde.
    • Po 5 letech odcházíme do jiného obchodu.

Reakce obchodu mujchov.cz

Dobrý den, chápeme vaši náladu velmi nás to mrzí. Bohužel se nám povedlo naletět na sliby vyčůránků a máme systém za stovky tisíc, který nefunguje. Nejsme tak schopni překlopit minulé registrace jak nám bylo slíbeno, ani udělat nové s věrnostním systémem apod. Nejsme schopni momentálně bohužel ani odbavovat objednávky jako dříve, kdy vše děláme znovu manuálně. Velmi děkujeme za dlouhou přízeň a jak naši tak minulých majitelů. Přejeme hezký den

• žádná komunikace. nikam sem se nedovolal.
    • I po napsání e-mailu žádná odpověď. Čekám už měsíc na zboží peníze jsem přeposlat v den nákupu. Vůbec žádná komunikace. Doufám že dostanu peníze zpět.

V žádném případě nedoporučuji snad jen pokud máte peníze nazbyt.

Reakce obchodu mujchov.cz

Dobrý den, pokud jste nedostal peníze zpět, prosím kontaktujte náš znovu na emailu [email protected]. Takto to samozřejmě není možné.