• relativně rychlé vyřízení, cena ok
    • (nový) vlněný svetr smrděl plísní a zatuchlinou.

Těžké vlněné svetry jsou náročnější na skladování a údržbu, ale od nového svetru fakt nečekám že bude smrdět. Ne, nebyl to pach lanolinu. Nějak se k tomu dostala na delší dobu vlhkost a nikdo to nezkontroloval nebo jim to bylo jedno.
    Jde to samozřejmě v ruce vyprat a tři dny sušit, ale ideálně bych toto s novým svetrem nedělal.

Reakce obchodu MujArmyShop.cz

určitě nás tento stav mrzí. Nabízíme dodatečnou slevu na svetr v hodnotě 200 Kč. Prosím o poslání čísla účtu na náš email.

Děkuji

Pěkný den.
    tým mujarmyshop.cz

Objednané zboží nedorazilo, vše bylo dostupné ale pak s omluvami nedostupné, nebo rezervované, nechápu jak je možné nabízet něco co není skladem. bohužel zaplaceno ale necmám nic

Reakce obchodu MujArmyShop.cz

mrzí nás problém s Vaší objednávkou. O dostupnosti zboží jsme Vám psali. Skladem jsme měli menší počet ks než jste si objednal.

Pěkný den

tým mujarmyshop.cz

• Po více než měsíci od objednání a zaplacení,nic nedorazilo.

Obchod nekomunikuje, zboží ani po týdnu nedorazilo.

Cele zle...prodrazeno..

Reakce obchodu MujArmyShop.cz

objednal jste si zboží na Slovensko, ale zvolil jste osobní odběr na prodejně . Je jasné, že přepravné u objednávky za 10 EUR nemůže být zdarma...

tým mujarmyshop.cz

Je neuvěřitelné, že jsem čekal 19 dní a zboží jsem stále nedostal. Jedním z produktů byl dárek k narozeninám. Narozeniny jsou zítra. Dárek budu muset koupit v jiném obchodě.

Reakce obchodu MujArmyShop.cz

tato situace nás velice mrzí, ale toto zboží bylo bohužel na objednání.

Pěkný den

tým mujarmyshop.cz

• V době objednávky bylo na webové stránce obchodu uvedeno, že dodací lhůta zboží je 1-2 pracovní dny - 02.06.2023. Dnes 09.06.2023 - zboží jsem stále neobdržel.

Byla mi doručena nabídka na již zmínéná poutka,tak jsem obratem objednal,pak mi z obchodu dorazil email,že poutka nejsou a jejich dodání bude trvat 20dní,tak jsem zklamán objednávku zrušil a objednal jsem jinde.Dodání produktu proběhlo okamžitě!!

Reakce obchodu MujArmyShop.cz

v objednávce, kterou jste udělal, tak máte uvedeno, že zboží bude dostupné za 2-20 dní (na e-shopu uvedeno takto - Na objednání (2-20 dní).

Přejeme příjemný den

nedoručeny tovar

Zboží jsem řádně vrátil a odstoupil od smlouvy dle zákona. Převzetí zboží obchod potvrdil 25.10.2022 peníze měli být do 14 -ti dnů na účtu doposud se tak nestalo.

• Jak můžu něco hodnotit co nemám

• Zbozi dodneška nedorazilo!!!

Nabízí zboží které nemají!

Inzerované zboží není skladem.

• Dlouhá doba odeslání zboží

Přijde spousta mailů - k ničemu - ale odeslání zboží si musíte zaurgovat. A to si užijete, bo automat kam se dovoláte a proklikáte se xy voleb - tak ve chvíli kdy vám má sdělit, jak je to s odesláním zboží spadne - zkoušeno 3x.
    Ideální vybrat, že jste nový zákazník s dotazem - pak se dovoláte na živého člověka, ne že věděl, proč zboží od nějž máte ostrou fakturu ut několik dní neodešlo, ale aspoň to začal někdo řešit.

Reakce obchodu MujArmyShop.cz

děkujeme za reakci. Omlouváme se, bohužel jsme v tuto dobu měli technické problémy. Komplikace s Vaší objednávkou nás mrzí.
    Telefonní automat máme nasazený z důvodu dostupnosti 24/7 - zákazník si zjistí veškeré informace, které potřebuje, tedy jak vrátit, nebo vyměnit zboží, na jakou adresu ho zaslat atd.
    V případě informací o objednávce viz výše (stav objednávky) nám přijde emailem požadavek, který řeší zákaznická podpora a kontaktuje zákazníka buď telefonicky nebo emailem.

Příjemný den

tým mujarmyshop.cz

• Zasmradil, jsem si celý byt. Batoh, jsem vypral, ale stejně, to nepomohlo. Tak, jsem ho vyhodil !

• na webu 3-15 dní, následně z toho měli být 3 měsíce

Jestliže má někdo v předepsaných emailech větu "na vulgární emaily neodpovídáme" tak to mluví za vše...
    Já nemůžu za chyby na webu a pak mám čekat kdo ví jak dlouho na vrácení peněz? Tady už ne

Je zbytečnej a nespolehlivej.

• Mají v nabídce zboží,které nemají na skladě,přestože ho tak prezentují

Nejprve potvrzená objednávka,potom stornovaná objednávka,po dotazu-platná objednávka a posléze zboží není,bude možná někdy!Tedy nic moc...

Ani po dvou týdnech nebylo zboží doručeno, objednávku jsem zrušil.Na vrácení peněz stále čekám, je to již třetí týden od objednávky.