• Výdejní místo bylo změněno ze Šestajovic na Běchovice!!! Tedy několik kilometrů jinde!! Naprosto nepřijatelné

Nebudu nakupovat

Reakce obchodu Muffik.cz

Dobrý den, změna výdejního místa není v naší kompetenci, pokud si to zákazník nepřeje a to pouze do cvhíle, než balíček předáme dopravci. Tuto změnu tedy provedla Zásilkovna a mohlo k tomu dojít například proto, že bylo Vámi zvolené výdejní místo plné.
    Každopádně nás mrzí, že k tomu došlo zrovna u balíčku od MUFFIKA a doufáme, že Vás naše produkty přesvědčí, abyste nám v budoucnu ještě dal šanci.
    Tým MUFFIK

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• design
    • 2 z 8 dílků nezapadají přesně do sebe

Reakce obchodu Muffik.cz

Dobrý den, bohužel se vyskytla chybná várka, která nedopatřením prošla kontrolou kvality. Prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu, ideálně přes emailovou adresu [email protected] a my vám vadné kusy samozřejmě bez problému vyměníme.

Jessica - Tým MUFFIK

Je štedrý den a moja dcera si rozbalila balicek a prisiel nam uplne iny set...

• Výrobek je v pořádku, účel pro který byl koupený plní perfektně
    • Zboží dorazilo pouze ve své originální krabici, která byla omotaná lepící páskou. Krabice byla velmi poničená. Obchod se vyjádřil, že takto se výrobky u nich zkrátka posílají....nu což byl to dárek a bylo velmi nepříjemné předávat ho s poničeným obalem.

Reakce obchodu Muffik.cz

Krásný den, bohužel neovlivníme chování přepravců k našim zásilkám. Naše zboží chodí v krabicích, přímo pro ně vyrobené. Momentálně řešíme způsob služby - zabalit jako dárek, kterou zákazníkům mile rádi poskytneme, jakmile doladíme detaily.