• Velký výběr, slušné ceny. Velmi ochotné jednání.
    • Žádná.

Tento obchod rozhodně doporučuji.

• Perfektni servis, rychlost doruceni

Perfektni servis, velmi prijemne jednani

• rychlost vyřízení objednávky
    • telefonicky mě informovali o stavu objednávky

Celková spokojenost:-)

• VELKÝ VÝBĚR ZBOŽÍ
    • RYCHLÉ DODÁNÍ
    • PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ
    • PERFEKTNÍ KOMUNIKACE
    • SPOLEHLIVOST
    • 100 % SPOKOJENOST

URČITĚ DOPORUČUJI

Vždy jsem se setkala s vysokou profesionalitou, ochotou a vstřícností vyhovět a pomoci zákazníkovi při nákupu jakéhokoliv zboží. Vřele doporučuji dalším zákazníkům.

Výborná komunikace s prodejcem. Rychlý termín dodání. Kompletní spokojenost.

• Kvalita a rýchle doručenie

S produktami som veľmi spokojná a už som ich doporučila svojim priateľom. Vyzdvihujem naozaj rýchle doručenie a serióznoť po všetkých stránkach.

• Ochota a rychlost

Děkuji za rychle vyřízení, velmi ochotný personal a rychle doručení :)

Kvalitní obchod a kvalitní zboží

• rýchlosť a super komunikácia

Veľmi rýchle dodanie.
    Super komunikácia ohľadom objednávky.
    Bol som informovaný o stave zásielky bez toho, aby som sa dotazoval.
    Super
    Ďakujem

• všichni ochotní

Reakce obchodu Miele Center Ostrava

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Vaše spokojenost nás velice těší a budeme velice rádi za další spolupráci.

tým e-shopu MSMEXKLUSIV.CZ | Miele Center Ostrava

Dne 19.3. jsem udelala objednavku bohuzel je 6.4. a objednavka zatim nedorazila. Jelikoz potrebuji prat tak urcite uz od teto firmy objednavat nebudu.

Reakce obchodu Miele Center Ostrava

děkujeme Vám za recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s vyřízením objednávky. Bohužel u některého příslušenství k vysavačům Miele je nyní delší dodací lhůta, což jsme Vám telefonicky avizovali.

Prací prášky Miele UltraPhase 1+2 jsme urgentně zaslali, tak abyste mohla bez problémů nadále prát.

Ještě jednou se Vám omlouváme a byli bychom rádi, kdybyste nám dala ještě jednu šanci přesvědčit Vás, že starost o zákazníky je pro nás prioritou a umíme vše řešit ke 100% spokojenosti.

tým e-shopu MSMEXKLUSIV.CZ | Miele Center Ostrava

• Ochota, příjemné jednání.

Reakce obchodu Miele Center Ostrava

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Vaše 100% spokojenost nás velice těší a budeme velice rádi za další spolupráci.

• Rychlé odeslání, super

Rychlé odeslání, super.

Reakce obchodu Miele Center Ostrava

Zboží, které máme skladem standardně odesíláme tentýž den, nejpozději však v den následující, podle času převzetí objednávky dopravcem.

zboží doručeno druhý den

tým e-shopu MSMEXKLUSIV.CZ | Miele Center Ostrava

Obchod uváděl na webu, že je zboží skladem i když ho ve skutečnosti skladem neměl. Pak slibovali dodání do 10 dnů. Po 21 dnech žádná odezva od obchodu, zboží nikde. Odstupuji od smlouvy a doufám, že vrátí alespoň peníze.

Dobrý obchod

• Velmi ochotný a spolehlivý