Zboží už neprodávají,veliké zklamaní.Vybírali jsme dlouho,zaplatili jsme a těšili jsme se.Bohužel už ho nevyrábí a zboží je stále v nabídce

Reakce obchodu Miele Center Ostrava

děkujeme Vám za recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s vyřízením objednávky. Bohužel byl kvůli technickému problému na náš e-shop nahrán již neaktuální produkt a pár hodin jej na něm bylo možné objednat. Jednalo se o model volně stojící parní trouby, která se přes 2 roky nevyrábí a neexistuje k ní nástupce nebo alternativa.

Během několika málo hodin jsme na situaci telefonicky reagovali, omluvili se Vám, popsali danou situaci a zaslanou platbu urgentně vrátili zpět na Váš účet.

Ještě jednou se Vám omlouváme a byli bychom rádi, kdybyste nám dal ještě jednu šanci přesvědčit Vás, že starost o zákazníky je pro nás prioritou a umíme vše řešit ke 100% spokojenosti.

S přáním pěkného dne
    tým e-shopu MSMEXKLUSIV.CZ | Miele Center Ostrava

Nelze se dovolat. Čekám již 10 dní jestli mi objednaný vysavač pošlou či ne.

• jako jediní prodávají menší balení kapslí do myčky
    • poštovné 179 Kč za PPL?

Potřebovala jsem menší balení kapslí do myčky na vyzkoušení, než je v jiných eshopech běžně dostupné. Kapsle jsou předražené, ale prý kvalitní, tak jsem chtěla vyzkoušet. To poštovné mě úplně zarazilo a kdybych neměla problém se zápachem z myčky od jiných prostředků, nejspíš bych vůbec nenakoupila

Dne 19.3. jsem udelala objednavku bohuzel je 6.4. a objednavka zatim nedorazila. Jelikoz potrebuji prat tak urcite uz od teto firmy objednavat nebudu.

Reakce obchodu Miele Center Ostrava

děkujeme Vám za recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s vyřízením objednávky. Bohužel u některého příslušenství k vysavačům Miele je nyní delší dodací lhůta, což jsme Vám telefonicky avizovali.

Prací prášky Miele UltraPhase 1+2 jsme urgentně zaslali, tak abyste mohla bez problémů nadále prát.

Ještě jednou se Vám omlouváme a byli bychom rádi, kdybyste nám dala ještě jednu šanci přesvědčit Vás, že starost o zákazníky je pro nás prioritou a umíme vše řešit ke 100% spokojenosti.

S přáním pěkného dne
    tým e-shopu MSMEXKLUSIV.CZ | Miele Center Ostrava

Obchod uváděl na webu, že je zboží skladem i když ho ve skutečnosti skladem neměl. Pak slibovali dodání do 10 dnů. Po 21 dnech žádná odezva od obchodu, zboží nikde. Odstupuji od smlouvy a doufám, že vrátí alespoň peníze.

Uvedeno, že zboží je skladem, avšak doposud na něj čekám