Dobrý den,jelikož tento parfém máme doma tak víme jak voní a vydrží celý den,tento za 2hod už skoro nevoní,tak nevím kde je chyba

Reakce obchodu MS-cosmetic.cz

Děkujeme za vaše hodnocení parfému Chloe. Ale chyba nebude v parfému, že by byl nekvalitní.
    Slyšeli jste někdy o tomhle?? Je potřeba se trochu nad tím zamyslet.
    Po každodenním používání určité vůně si zcela běžně stěžujeme, že na sobě parfém necítíme. Je to způsobeno tzv. čichovou adaptací, což je jeden z typů smyslové adaptace. Tento proces má především chránit naše smysly před znecitlivěním vůči různým signálům.

Špatná doprava

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení, ale zde se hodnotí e-shop, né Balíkovna. Odesláno 20.11. doručeno 23.11.
    To zas tak strašný nebylo v době kdy přepravci jsou zahlcený balíkama teď v předvánoční době, ne??

23.11.2023 Dodání zásilky.
    23.11.2023 SMS zpráva adresátovi - uložení zásilky.
    23.11.2023 E-mail adresátovi - uložení zásilky.
    23.11.2023 Zásilka uložena v Balíkovně.
    22.11.2023 Přeprava zásilky k Balíkovně.
    22.11.2023 Zásilka vypravena z třídícího centra.
    22.11.2023 Zásilka v přepravě.
    20.11.2023 E-mail adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    20.11.2023 Zásilka převzata do přepravy.
    20.11.2023 Obdrženy údaje k zásilce.

• cena produktu
    • dlouhá doba dodání a jsem neskutečně naštvaná, protože jsem si vybrala zásilkovou službu, která mi změnila místo doručení na místo, které vůbec neznám a mám ho dost z ruky. zA to obchod nemůže, ale bohužel to přispělo k tomu, že tady už neobjednám.

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení, ale zde se hodnotí e-shop, né Balíkovna. Za změnu výdejního místa doopravdy nemůžeme jak píšete. Ale na to, že v době dodání byl víkend, tak zas tak strašná doba dodání to nebyla. Objednáno 14.11. večer 15.11. odesláno.

20.11.2023 SMS zpráva adresátovi - uložení zásilky.
    20.11.2023 E-mail adresátovi - uložení zásilky.
    20.11.2023 Zásilka uložena na poště - provozní omezení Balíkovny.
    16.11.2023 Přeprava zásilky k Balíkovně.
    16.11.2023 Zásilka vypravena z třídícího centra.
    16.11.2023 Zásilka v přepravě.
    15.11.2023 E-mail adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    15.11.2023 Zásilka převzata do přepravy.
    15.11.2023 Obdrženy údaje k zásilce.

• Tovar nedodali, nekomunikuju podvodnici

Strata casu

Dobrý den.
    Vaše objednávka k nám dorazila BEZ KONTAKTNÍCH údajů. Bez e-mailu a bez telefonního čísla. Takže jsme neměli s kým komunikovat.
    Daná situace nás mrzí, ale nebylo možné více proto udělat.

MS Cosmetic

Objednala jsem si výrobek Solingen kleště nehtové 12cm nerezové matné 990708. Jedná se však o čínskou napodobeninu bezpochyby z Aliexpresu. Se značkou Solingen to nemá nic společného. Ani na výrobku ani na obale není žádné logo. Kleště jsou naprosto tupé a nekvalitně provedené.

Reakce obchodu MS-cosmetic.cz

Tak na takovéto Vaše hodnocení by firma Solingen koukala, že jejich zboží srovnáváte se zbožím z Aliexpressu. Doufáme, že vaše hodnocení je bráno s nadsázkou. Co se týče loga, tak na výrobku je. Škoda, že sem nejde dát foto.
    Nicméně nás mrzí Vaše nespokojenost. Zboží můžete zaslat zpět a vrátíme Vám peníze.
    MS Cosmetic

Prodejce měl špatně označený kód zboží a tak pod jedním kódem byly dva druhy zboží. Dorazila mi jina manikúrka, než kterou jsem si objednal (konkrétně s jednalo o jiné barevné provedení)

Reakce obchodu MS-cosmetic.cz

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Ale pokud byla z naší strany udělána nějaká záměna, měl jste okamžitě reagovat a určitě by došlo k nápravě.
    Ale to jste doposud neučinil. Pro vyřízení reklamace nás neváhejte kontaktovat.
    Věříme, že bude vše vyřízeno pro Vaší maximální spokojenost.

• Zboží objednáno 26.11.2021 dosud nedoručeno

Reakce obchodu MS-cosmetic.cz

Taky jsme od Vás dostali prázdnou objednávku. Bez objednaného zboží a bez kontaktů. Tuto objednávku evidujeme úplně prázdnou. Takže chyba bude kde??

MS Cosmetic

• Objednána parfémovaná voda, došla nějaká toaletní, i když je na flakónu označení EDP. Mám ještě čtvrt flakónu posledně zakoupené parfémované vody koupené na Notino. Ta voda, co došla teď je evidentně slabší a na kůži vydržela jen pár hodin, kdežto ta původní až do druhého dne. Rozdíl ve vůni poznal i manžel.

• Přišel lak na vlasy Č I R Ý A NE F I A L OV Ý !!'!!!!!!
    • OBJEDNALA JSEM F I A L O V Ý L A K NA VLASY A PŘIŠEL ČIRÝ BEZBARVÝ !!!!!!!!!

INZERUJÍ FIALOVÝ LAK NA VLASY. OBJEDENÁM FIALOVÝ LAK NA VLASY A PŘÍJDE ČIRÝ BEZBARVÝ!!!! !!!!! BYLA JSEM NA MRTVICI. JE TO VELKÝ PODRAZ NA KUPUJÍCÍ!!!!!! KDYŽ NEDODAJÍ CO INZERUJÍ A CO OBJEDNÁVÁM !!!!!!!!

Reakce obchodu MS-cosmetic.cz

Myslel jsem, že jsme si to po telefonu a vašich SMS vysvětlili, že popis flakonu 300ml lak na vlasy casual chic 3 250ml + 50ml fialový obal, není popis produktu k čemu slouží a jak funguje.
    V popisu produktu není žádná zmínka o tom, že by barvil do fialova. Laky na vlasy jsou bezbarvé, to už tak bývá.
    Spraje na barvení vlasů jsou barevná tužidla. Ne laky na vlasy.
    Ale samozřejmě nás Vaše zklamání a přivedení Vás k mrtvici mrzí. Proto jsem Vám navrhnul , že nám zboží můžete zaslat zpět a vrátíme Vám peníze.

S pozdravem MS Cosmetic

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Po několika dnech stále nedosly platební údaje.

Reakce obchodu MS-cosmetic.cz

Vaše objednávka dorazila v sobotu 23.3. v pondělí 25.3. jsme odeslali e-mail s platebníma údajema. Do 1.4. bez odezvy. Další e-mail jsme odeslali tedy 1.4. Vše se vyřešilo a e-maily se nakonec v počítači u vás našli.
    S pozdravem MS-Cosmetic.

Absolutne ziadne zbozi neprislo

Dobrý den.
    No nemohlo přijít, když nám ho dopravce vrátil s tím, že adresát nezastižen a nebere telefon.
    Kde se stala chyba??

MS Cosmetic

Koupila jsem tester Chanel a voní úplně jinak než originál :(

Reakce obchodu MS-cosmetic.cz

Reklamaci vyřešíme. Přivezu vám osobně několik dalších výrobků stejné značky k porovnání zda se jedná o originál nebo ne. Jsme velkoobchod pro Drogerie s exkluzivní kosmetikou a představa, že bychom prodávali neoriginální zboží je nemyslitelná.

MS Cosmetic

Takže vše vyřešeno. Jednalo se jen o názor a pocit, že vůně by měla vonět jinak. Za Chanel Bleu de Chanel Parfémovaná voda pro muže jsem vrátil peníze.

MS Cosmetic

Přidaný komentář od zákazníka s diskuse:

Jelikož mi nelze přidat komentář k mojí negativní recenzi, dovoluji si zde velice kladně ohodnotit přístup společnosti MS Cosmetic. Nebyla jsem se zbožím spokojena a tak mi byly za zboží peníze vráceny. Mohu tedy eshop doporučit.

• Zboží dodáno až v pondělí, u konkurence nakoupeno ve stejný den obdobné zboží a stejný dopravce Česká pošta a zásilka dorazila v pátek v cca 8.00 hodin / byl to dárek k narozeninám :-(( /
    • Zadne - jsou to podvodnici a patri pred obchodni inspekci
    • Obchod dorucil PADELANE ziletky (Gillette Mach 3 8 ks),ktere vypadaji temer k nerozeznani od pravych,ale pri pouzivani jsou prijemne jako smikrlpapir

Podvodnici - vyhnete se jim

• Nevím.
    • Mám jedinou zkušenost, takže hodnocení téměř nemá smysl. Práce obchodu výborná, bez připomínek. Dokonce jsem dostala k zakoupenému zboží (toaletní a parfém. vody) drobný dárek. PROBLĚMEM JE JAKOST VÝROBKU. Vůně Jovan je nezaměnitelná, silná, podmanivá. Výrobek, který jsem dostala, poskytuje slabounkou nevýraznou vůni, která hned vyprchá. Jde o nějakou napodobeninu! Asi jako když si koupíte mýdlo Nivea vyrobené v Německu a totéž mýdlo vyrobené v Polsku.
    • Jakost výrobku je nejdůležitější. Pak teprve nastupuje jakost práce. Ideální je, když je oboje na výši.

Přečtěte si text uvedený jako odpověď na předchozí dotaz.

Dobrý den.
    Mohu vás ujistit, že se o žádnou napodobeninu nejedná! Výrobek je dován od výrobce v takovém stavu v jakém ho prodáváme. Doposud jsme žádné takovéto hodnocení na nekvalitu výrobku neměli i když je to jeden z nejprodávanějších výrobků. Takže nás mrzí toto vaše hodnocení, ale s tím nejsme schopni nic udělat. Nejsme výrobci ale prodejci. S pozdravem MS Cosmetic

Bylo dodáno zboží, které nebylo originálně zabalené, voda po holení TABAC. Takové praktiky považuji za velmi neseriozní vůči zákazníkovi.

Dobrý den.

Je potřebné říci, co myslíte originálně zabaleným zbožím. Po telefonickém rozhovoru vyšlo najevo, že podle Vás originálně zabalené zboží je "krabička zabalená ještě v celofánu". Ne všichni výrobci balí krabičky ještě do celofánu. V případě Tabacu je originální balení bez celofánu a tak jak nám ho Německý výrobce distribuuje, tak ho prodáváme a nijak s ním nemanipulujeme.

MS-cosmetic.cz

• zboží do dnešního dne nepřišlo

výběr zboží které jinde nemají, bohužel nemám ho ani já

Dobrý den.
    Zboží nemáte z toho důvodu, protože jste si objednanou kosmetiku nevyzvedla a balíček se nám vrátil. Je potřeba pokud vás Česká pošta nezastihne na dané adrese si balíček do 5 prac. dnů vyzvednout na vaší poště.

S pozdravem MS-Cosmetic

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.