• Jedna jediná, že se má objednávka vyřizuje
    • Po 7 dnech od objednávky přijde e-mail k hodnocení obchodu a 2 druhů výrobků, aniž byla má objednávka vyřízena

23.3. 2024 objednávka,
    26.3. zpráva, že se objednávka vyřizuje
    30.3. žádost o hodnocení obchodu a výrobků
    5. 4. urgence, jelikož je tich po pěšině
    8. 4. telefonát z prodejny, zda prodejce může dodat zboží - souhlasil jsem
    9. 4. zásilka připravena k vyzvednutí v Zásilkovně
    10.4. zásilka vyzvednuta, ale chyběla jedna rohatinka, jinak zboží v pořádku

Reakce obchodu Mr.Fish

uznáváme chybu na naší straně, kdy brigádník prvně objednávku špatně založil a nevyřizovala se a následně jí ještě špatně dochystal. Budeme Vás kontaktovat a rohatinku i s dárkem dopošleme.

Děkujeme a omlouváme se.
    Mrfish

• Dlouhá doba dodání zboží

Reakce obchodu Mr.Fish

bohužel dlouhá doba dodání, tedy o dva dny byla způsobena tím, že jste si vybral zboží na objednávku u výrobce. Odesláno následně bylo ihned. Team Mrfish

• sleva ihned po přidání do košíku
    • 28.3 jsem udělal objednávku a ještě mi nedorazila

Reakce obchodu Mr.Fish

Dobrý den pane Jurka, zásilku máte uskladněnou v Zásilkovně, kterou jste si vybral, bohužel výdej jako takový již ovlinit nedokážeme a vždy záleží, kdy dané místo přijme zásilku do systému, aby Vám to vydalo. Vždy je lepší volit přepravní společnost, která Vám to doveze domů. Team Mrfish

Špatně popsané dodávané zboží. Nejprve taška plná nádobí, v popisu kromě jiného dvě lžíce - ty nejsou, v druhém popisu lžičky ty ano. V nabízeném produktu i jakási pánev, která nebyla doručena. Někdo by řekl, že není v popisu, ale také v popisu nejsou 2 hrnky, které dodány jsou. To jsem si vybral nejdražší nabízenou variantu ať stojí zato a u lacinější je pevné víko a více výbavy, tak nevím.

Dobrý den pane Pažout,

někdy si stačí jen pořádně pročíst popis. Jinak pokud nejste spokojen s produktem rádi si pro něj do Děčína pošleme přepravu a na vlastní náklady odvezeme a vrátíme veškeré peníze + případné vícenáklady. Pokud se jedná chybu o naní straně všem doposíláme zdarma dárek. Team Mrfish

Obchodník se zbavuje odpovědnosti za to, co nabízí za uvedené ceny, ačkoliv je to v rozporu s právním výkladem.
    Absolutně nedůvěryhodný

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Obchod volal, že zboží připravuje k expedici 3 dny po objednávce s tím, že jeden produkt nemají skladem... Po druhé volal za další 4 dny a opět, že další zboží nemají skladem. Nyní je to již 9 dní a zboží stále nemám...

• Některé produkty po době expirace, jiné na hraně
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• zboží vystavují, ale nemají je

neaktualizují nabízené zboží, zboží objednáte zaplatíte a pak čekáte na vrácení peněz, aspoň že peníze vrací

Reakce obchodu Mr.Fish

Dobrý den pane Miklín, bohužel pokud máme skladem 4ks batohu a během dne přijde 7 objednávek, tak to bužel nejsme schopni vykrýt a produkt se vypne s další aktualizací po 6 hodinách. Jinak peníze jste měl na účtu obratem. Ale i tak díky za 10%, protože jak se říká každý bod se počítá. Team Mrfish

Objednával jsem si baterii 24V 100AH, černou s USB vybrána z jejich stránek a přišla modrá zcela jiných rozměrů a bez USB takže obal, který jsem nechal vyrobit je mi k ničemu a 1300,- v háji.
    Bylo mi slíbeno, že to pořeší s majitelem, ale bohužel se nikdo nezavolal ani nenapsal, takže zklamání , cena baterie byla 30889,- Kč

Reakce obchodu Mr.Fish

Dobrý den, ano uznáváme chybu v obrázku u kterého došlo k aktualizaci a rozměr o cca. 1,5 cm jiný než v popisu. Ale baterii jsme si svezli hned zpět, ihned vrátili peníze a ještě na oplátku poslali 4kg boilies Karel Nikl v hodnotě 1996 Kč, ale i tak děkujeme za názor. Team Mrfish

• Byl mně doručen jiný typ deštníku než jsem si objednala z jejich int. stránek. Takže jsem ho musela vracet. Další čas strávený telefonovánim a pak čekání na odvoz!

Reakce obchodu Mr.Fish

ano chyba byla na naší straně, kdy zaměstnanec chybně navedl obrázek k produktu, bohužel jsme jen lidi a chyby se stávají. Jinak deštník jsme si sami od Vás vyzvedli, takže Vám nevznikly žádné náklady a následně jsme Vám ještě zaslali dárek jako omluvu. I tak děkujeme za reakci. Team Mrfish

• jsou to lháři. nemají nic skladem, jen se vymlouvají na dodavatele
    • 1o dnů čekám na zaplacené zboží
    • žádná komunikace.

doporučuji nenakupovat

místo vidliček dorazilo něco jiného , váha přišla nefunkční ,vidličky již jsou vyměněny , na reklamaci váhy čekám

• Dlouhá dodací lhůta.

Dobrý den pane Mareš,

všichni zákazníci jsou informování, že při plošném zavření obchodů a naší 15% slevové akci na vše se expedice protahuje o 1-2 dny což jsme dodrželi. Samorřejmě pokud by jste zavolal, tak bychom Vám objednávku upřednostnili, ale spoléhali jsme, že informace o expedici je dostačující a Vám termín vyhovuje. I tak ale uznáváme, že momentálně při COVID situaci je doba opravdu delší než obvykle.
    Team Mrfish

Neuvěřitelné. Na webu mi obchod spočítá cenu, nechá si objednávku zaplatit kartou a pak mi volá pán, že chtějí další peníze, protože to je moc levné a že někde v poznámce bylo napsané, že cena nemusí být konečná a že ji ještě potvrdí. Pán mě musel hodně navádět, abych v tom kvantu textu v technickcýh specifikacích výrobku našel schovanou poznámku o ceně. Konečná cena rozhodně nebyla nijak zajímavá, takže jsem si peníze nechal vrátit. Takovou hru hrát nebudu. Takhle se možná podniká v arabských zemích, ale u nás platí udaná cena, obvzlášť když si tu částku obchod už nechá zaplatit.

Reakce obchodu Mr.Fish

Dobrý den pane Šimek, Vy jste sám dobrý Arab pokud si neumíte přečíst úplně první větu " na tento produkt se nevztahuje žádná sleva". Zároveň se distancujeme, že bychom si nechali zaplatit, nemáme od Vás ani korunu. A to že jsme Vám nabídli absolutně nejlepší cenu na internetu a Vy tu píšete něco o nezajímavé ceně na to ať si udělá obrázek každý sám. U 99% výrobků máme dlouhodobě nejlepší ceny a pokud nejadete na intenetu lepší tak Vám jí dáme taky a ještě přidáme dárek. Neuvěřitelné je pouze Vaše vyjádření. Team Mrfish

Po 10 dnech ještě nebylo zboží doručeno tak že není co chválit.

Reakce obchodu Mr.Fish

Omlouváme se, ale všichni zákazníci byli informováni, že do 6.1.2019 máme zavřeno a probíhají inventury. Team Mrfish

• Dorazilo zcela nefunkční zboží.

Reakce obchodu Mr.Fish

Dobrý den, bohužel zboží zabalené v blistru nemáme jak zkontrolovat aniž bychom balení poškodili. Pokud byl nůž špatný stačilo zavolat a do druhého dne by byl balíček zdarma vyměněný. Team Mrfish