• neuveritelne rychle dodane
    • dobra cena

Matraci jsem byla nejdriv vyzskouset v obchode a pak jsem objednala. I kdyz prisel email, ze davaji ten muj pozadavek do vyroby, hned druhy den prislo oznameni, ze zbozi hotovo a predano k preprave. Naprosta spokojensot. behem par dni mame nove matrace; po par dnech mam pocit, ze se i kvalita spatnku mnohonasobne zlepsila.

Vážená zákaznice,

jsme velice rádi, že jste s našimi službami spokojena. Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Přejeme klidný a spokojený spánek.

Tým MPO

• krásné zboží, dobré ceny, slušné jednání

všem tento obchod doporučuji

Vážený zákazníku,

jsme velice rádi, že jste s našimi službami spokojen. Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Přejeme klidný a spokojený spánek.

• Dobrý výběr
    • Popis zboží
    • Rychlost komunikace a expedice

Byla jsem s obchodem moc spokojená. Produkt je přesně dle popisu a šokovala mě velice rychlá expedice! Děkuji.

Vážená zákaznice,

Tým MPO

• Rychlost výroby a cena.Již jsem u firmy objednával a velká spokojenost

Tým MPO

• Český obchod, dobrá komunikace, rychlost a přijatelná cena za dobrou kvalitu

Matrace pohodná , kvalitní, čas ukáže , ale vypadá moc dobře

Vážený zákazníku,

komunikace se zákazníky je pro nás velice důležitá a jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Přejeme klidný spánek

Tým MPO

• prehledny eshop, nestanadardni rozmer matrace s mirnym priplatkem (rozdil oproti nekterym jinym prodejcum, kde je priplatek skoro polovina ceny standardniho rozmeru), rychla vyroba a dodani
    • Matrace jsou baleny v komprimovane forme, dokonce i tastickove, ktere kupujeme, takze je snadnejsi manipulace a preprava na misto

Matrace od MPO nakupujeme po prvni zkusenosti opakovane - vymena puvodnich matraci jak doma tak na chalupe

Tým MPO

• Velký výběr,dobré ceny.

Tým MPO

• matrace za slušnou cenu

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a přejeme klidný a spokojený spánek.

• Dobrá cena i komunikace

Tým MPO

• Dobré matrace za dobré ceny