• zakoupeno v www.mozaiky.net před 3 měsíci

• Spokojenost
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 3 měsíci

• Velmi příjemný přístup, za mne naprostá spokojenost. Navíc mozaika přišla v pořádku a je opravdu nádherná

Naprostá spokojenost, vynikající komunikace a ochota

Reakce obchodu www.mozaiky.net

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi. I když to zní jako klišé, spokojení zákazníci nás opravdu těší.

• zakoupeno v www.mozaiky.net před 6 měsíci

• Super
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 6 měsíci

S obchodem jsem spokojena.

• zakoupeno v www.mozaiky.net před 7 měsíci

• krásný výběr, přhlednost
    • super komunikace - doporučení, konzultace
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 1 rokem

• Velký výběr, přehlednost nabídky. Rychlost dodávky.

Setkala jsem se s maximální ochotou a vstřícností obsluhy e-shopu při výběru.

• Výborná komunikace , rychlost dodání a super cena
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 1 rokem

• Ochotní, vstřícní, extra rychlé dodání

• Milá komunikace
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 2 lety

• nadstandardní péče o zákazníka
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 2 lety

• Profesionální přístup k zákazníkovi
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 3 lety

Zboží bylo doručené v dobrem stavu. Děkují!

• zakoupeno v www.mozaiky.net před 3 lety

• úžasná rychlost a ochota k odborné konzultaci
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 3 lety

• rychlé a bezplatné zaslání vzorků
    • škoda, že doplňkový materiál, lepidlo, spárovačka...nebylo k okamžitému dodání, objendal bych to býval také.....

• Moc dobrý přístup
    • Ochota
  • zakoupeno v www.mozaiky.net před 4 lety

Zdravím všechny. Většinou píši stručně, ale v tomto případě se musím rozepsat - bez povinnosti. Komunikace s obchodem je na víc než jedničku podtrženou!!! Pracovnice, paní Sokolová a její zastupující kolegyně, mi nabídly ten nejlepší telefonický servis a poradnu, před kterou se musím poklonit. Velkou výhodou je zaslání vzorků ZDARMA, což ocení ti, kterým "nestačí" pouhé obrázky. A realita je opravdu jiná... Potřebovala jsem potom moji představu dovést k dokonalosti (spokojenosti) a přístupem zmíněných žen jsem ji získala. Tímto děkuji, děkuji, děkuji a doporučení dál je na místě.

• zakoupeno v www.mozaiky.net před 4 lety

• Zboží přišlo poškozené, uštípané rohy na každé mozaice. Na dotaz možné reklamace bylo sděleno, že skleněné mozaiky tuto vadu mají vesměs všechny a že to píšou na svých stránkách, kde jsme si to měli přečíst. Když to viděl zedník, nechápal. Ty samé mozaiky jsme objevili v kamenném obchodě a žádné uštípané rohy. Takže v tomto obchodě již nic nikdy více!

Reakce obchodu www.mozaiky.net

Dobrý den, moc nás mrzí, že jste z nákupu v našem obchodě zklamaná. Bohužel Vámi vybraný typ skleněné mozaiky mívá opravdu občasné oštípané hrany a proto nebyla možná výměna za stejné zboží bez těchto nedostatků. Nabídli jsme Vám tedy, v odpovědi na Váš email ze dne 13.7., možnost zaslat všechno zboží zpět a vrácení peněz za Váš nákup. Dosud nám ale mozaika nebyla vrácena. Pokud jste koupila jiný výrobek, se kterým jste spokojená, stále ještě můžete využít možnost zaslat mozaiku nakoupenou v našem obchodě zpět a my Vám vrátíme peníze. Ještě jednou se omlouváme za potíže, které jste měla s naším zbožím.

• zakoupeno v www.mozaiky.net před 4 lety

Přehlednost webových stránek,rychlost dopravy a hlavně kvalita vybraného zboží. Vřele doporučuji.

Ochota poradiť, informácie.

• zakoupeno v www.mozaiky.net před 4 lety

Hodně zajímavý sortiment, co jsem potřeboval jsem si vybral. Takže jsem spokojen.