• Ochotní, vstřícní, extra rychlé dodání

• Milá komunikace

• nadstandardní péče o zákazníka

• Profesionální přístup k zákazníkovi

Zboží bylo doručené v dobrem stavu. Děkují!

• úžasná rychlost a ochota k odborné konzultaci

• rychlé a bezplatné zaslání vzorků
    • škoda, že doplňkový materiál, lepidlo, spárovačka...nebylo k okamžitému dodání, objendal bych to býval také.....

• Moc dobrý přístup
    • Ochota

Zdravím všechny. Většinou píši stručně, ale v tomto případě se musím rozepsat - bez povinnosti. Komunikace s obchodem je na víc než jedničku podtrženou!!! Pracovnice, paní Sokolová a její zastupující kolegyně, mi nabídly ten nejlepší telefonický servis a poradnu, před kterou se musím poklonit. Velkou výhodou je zaslání vzorků ZDARMA, což ocení ti, kterým "nestačí" pouhé obrázky. A realita je opravdu jiná... Potřebovala jsem potom moji představu dovést k dokonalosti (spokojenosti) a přístupem zmíněných žen jsem ji získala. Tímto děkuji, děkuji, děkuji a doporučení dál je na místě.

• Zboží přišlo poškozené, uštípané rohy na každé mozaice. Na dotaz možné reklamace bylo sděleno, že skleněné mozaiky tuto vadu mají vesměs všechny a že to píšou na svých stránkách, kde jsme si to měli přečíst. Když to viděl zedník, nechápal. Ty samé mozaiky jsme objevili v kamenném obchodě a žádné uštípané rohy. Takže v tomto obchodě již nic nikdy více!

Reakce obchodu www.mozaiky.net

Dobrý den, moc nás mrzí, že jste z nákupu v našem obchodě zklamaná. Bohužel Vámi vybraný typ skleněné mozaiky mívá opravdu občasné oštípané hrany a proto nebyla možná výměna za stejné zboží bez těchto nedostatků. Nabídli jsme Vám tedy, v odpovědi na Váš email ze dne 13.7., možnost zaslat všechno zboží zpět a vrácení peněz za Váš nákup. Dosud nám ale mozaika nebyla vrácena. Pokud jste koupila jiný výrobek, se kterým jste spokojená, stále ještě můžete využít možnost zaslat mozaiku nakoupenou v našem obchodě zpět a my Vám vrátíme peníze. Ještě jednou se omlouváme za potíže, které jste měla s naším zbožím.

Přehlednost webových stránek,rychlost dopravy a hlavně kvalita vybraného zboží. Vřele doporučuji.

Ochota poradiť, informácie.

Hodně zajímavý sortiment, co jsem potřeboval jsem si vybral. Takže jsem spokojen.

• Veľmi dobrá komunikácia.Ochotne mi vaš personál poradil pri výbere mozaiky.Veľmi pekne ďakujem.

Profesionálny prístup personálu.Páčilo sa mi,že Vám ide o obojstrannú spokojnosť.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rozsáhlý sortiment.
    • Sklady.

Dobrý. ...

• Velký výběr a fundovaný personál.
    • Nevím o žádných.

Mozaiku jsem si šla vybrat do vzorkovny, kde mi ochotně a fundovaně poradil Arch. D. Měla jsem s sebou vizualizaci koupelny, kterou jsem chtěla rozšířit o mozaiku. Vše už je nalepeno a výsledek je super. Zainvestovala jsem o trošku víc, než jsem původně plánovala, ale zcela se to vyplatilo. Společnost Mozaiky.net ráda doporučuji.

standartní obchod

• tovar skladon ihned, rychle vybavenie a dodanie objednavky
    • nanasla som. neviem ci toto je slabina, ale super by bolo, keby sa dalo k obkladu objenat vsetko co bude potrebne: lepidlo, tmel, spachtla (ale tie tmely nemate skladom.)

uz som ho uviedla v jednej z dodpovedi: tovar skladon ihned, rychle vybavenie a dodanie objednavky

• Velký výběr na jednom místě.
    • Přemrštěné ceny

Pochopím že na mozaiku kterou nedováží nikdo jiný v Čechách si dají marži jednou tolik než v cizině,ale abych kupovala mapei lepidlo které stojí i v nejdražších stavebninach 540 Kč včetně DPH za 700 Kč ne li víc, tak to už bych si vážně připadala jako idiot! To je věc která mě z principu štve a mozaiku neobjednám nebo koupím asi jinou jinde.

Reakce obchodu www.mozaiky.net

Dobrý den, moc nás mrzí Vaše zklamání z naší nabídky stavební chemie. Porovnávala jste stejné produkty? Ze široké nabídky stavební chemie Mapei máme pouze 2 druhy flexibilního lepidla ADESILEX P9 a P10 v cenách do 54,5 Kč za kg (272,- Kč za balení 5 kg) a potom epoxidové spárovací hmoty. Ty jsou opravdu drahé a cena KERAPOXY balení 5 kg se může vyšplahat až k 1 411,- Kč. Zatímco obyčejná cementová spárovací hmota ULTRACOLOR stojí za 5kg balení 387,- Kč. Na našich stránkách uvadíme oficiální doporučené maloobchodní ceny MAPEI, z nichž při nákupu mozaiky i stavební chemie nabízíme slevu 10%. V případě Vašeho zájmu Vám rádi pomůžeme vybrat lepidlo i spárovací hmotu vhodné pro Váš projekt.