• Zboží skladem není k dispozici...

Objednávka mi byla obchodem zrušena, musel jsem objednat u konkurence.

Hlavní zboží nebylo k dispozici, další (tabulka SPZ)ú bylo poškozené

• Navýšily cenu než co měli na internetu v e-shopu.

Drahé zboží

• Nic.
    • Prodejce po vrácení zboží nevrátil peníze za dopravu, a to ani po telefonické urgenci. Naprosto neseriózní jednání! Nedoporučuji.

• Zboží nedorazilo ani po druhé urgenci.

• Možnost výběru barev i provedení trička
    • Špatná komunikace s eshopem
    • Dodání 2-5 pracovních dnů není pravda
    • O delším termínu dodání mě nikdo neinformoval
    • Teprvne po telefonické urgenci mé objednavky jsem se dozvěděla o důvodu zdržení a slovní omluvu

Zboží jsem objednávala 4.2. (úterý) Okamžitě jsem zboží zaplatila bankovním převodem. 5.2. (ve středu) psali, že mají platbu na účtě. Objednávka měla dorazit za 2-5 pracovních dnů. Když jsem ani 13.2. zásilku neobdržela, volala jsem přímo na fimu, kde mi sdělili, že zásilku obdržím nejdrive 17.2. a že se omlouvaji... Tuhle fimu fakt už NIKDY!

Reakce obchodu Motoslužby Chrudim

ještě jednou se Vám omlouvám za zdržení a komplikace tím způsobené. Dělali jsme vše pro to, aby Vaše objednávka byla vyřízena včas, ale jak již víte, tak ve Vašem případě nás totálně zklamal náš jinak dobře fungující dodavatel z důvodu nepředání si objednávky mezi kolegy na dovolené/jarních prázdninách. Omlouváme se a věříme, že už se to nebude opakovat.

• I přes slibované dodání do 5 dnů zboží ještě nebylo dodáno.

• Pořadované zboří není k dispozici výrobce nedodává podle požadavků obchodu

Obchod v pořádku dříve jsem nakupoval nyní problémy s dodavatelem

• Dlouhá dodací lhůta.

• Velice špatná volba dopravce. Zboží zaplaceno před 10 dny. A nic.

Zboží neodpovídá popisu nabídky. Kvalita zboží je velmi špatná.

Reakce obchodu Motoslužby Chrudim

Vážený zákazníku, v naší mailové komunikaci jsem Vám nabízel opakovaně možnost výměny za cokoliv jiného, možnost vrácení zboží včetně všech nákladů na dopravu a nebo možnost zaslání jiného zboží zdarma. Mrzí nás, že kvalita nalepovacích papírových čísel za 16 Kč určených především na motokrosové tabulky nebyla dle Vašeho očekávání. Snažil jsem se Vám nabídnout řešení dle Vašich představ, ale nedočkal jsem se žádné odpovídající reakce. Ještě jednou se Vám omlouvám za komplikace.

Objednaný tovar nebol skladom aj keď na stránke bol dostupný a dodacia lehota bola 14 dní . S komunikáciou a vybavením som bola spokojná.

• Široký sortiment zboží převážně v oblečení pro motorkáře.
    • Nižší cena u některých produktů než u konkurence. Ale musíte si ceny s konkurencí pohlídat.
    • Jednání prodavače se zákazníkem na velmi nízké úrovni.

Široký sortiment zboží. Věřím, že si vyberete z věcí co na prodejně mají což je velké plus.
    Minus - Obsluha - prodavač resp.jeho jednání je přístupem k zákazníkovi na nižší úrovni než běžný standard. Chápu ,že ne každý máme každý den náladu z jakéhokoliv důvodu. Ne, každý dokáže chování k druhým předstírat, že se nic neděje,Ale když je to opakovaně při každém nákupu tak to na důvěryhodnosti obchodu neprospěje.

• Nabízené zboží obchod není schpen dodat

Tyto "nákupy" zboží, které obchody obvykle nabízejí o něcco výhodněji, akorát oberou kupujícího o čas.