• obchod nedodržel dobu doručení, kterou u produktu uváděl
    • špatná komunikace
    • až po urgencích mne obchod sdělil, že zboží nemá a není schopen ho doručit, kdybych to věděl dříve, tak jsem to objednal jinde dokud to měli bylo skladem

špatná komunikace

Reakce obchodu Motonakup.cz

jak jsem Vám psal. Výrobek byl vyprodán přímo u výrobce a posul na termín dodání. Pokud není produkt v celé Evropě a ani u výrobce, nemáme tuhle situaci, jak ovlivnit. Nezbývá než počkat a posunout termín dodání. Předem děkujeme za pochopení.

• NESEDÍ
    • JE TO ÚPLNĚ NA JINÝ TYP MOTORKY
    • ANI VÝROBCE MOTORKY NESEDÍ

UPLNĚ K NIČEMU POSLALI JSTE MI ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO

Reakce obchodu Motonakup.cz

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv problém s výrobkem, tak nás prosím kontaktujte.
    https://www.motonakup.cz/kontakty/ , nebo postup na reklamaci najdete zde https://www.motonakup.cz/reklamace/.
    Rádi váš problém vyřešíme ke spokojenosti.
    Zatím jsme neobdrželi z vaši strany žadnou reklamaci, telefonát, email , tak vám zatím nemůžeme pomoci.
    Jaroslav Řezáč

• Světlo na 1150 GS vůbec nepasuje.
  • Zboží zatím nedodáno

Reakce obchodu Motonakup.cz

Dobrý den, objednával jste padací rám s delší dostupností, kterou i uvádíme na eshopu. 7-14 dní. Rám dnes odesíláme a pořád jsme v limitu. Ty rámy se kolikrát vyrábí až na zakázku dle objednávky. Je lepší k nám napsat a ověřit, jak to vypadá .Rám by zítra měl být u vás. Pěkný den.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obal zboží byl poškozen,krabice v které to přišlo,byla neporušena, tak že to už tak bylo zabaleno. Obal byl plechový a silně zdeformovaný.

Reakce obchodu Motonakup.cz

Dobrý den, zřejmě máte namysli opravnou sadu lanek za 250,- kč. Velice nás mrzí, že máte krabičku poškozenou, která většinou líce pod sedadlem a časem se stejně poškodí. Zboží klidně zašlete zpět rádi ho vám vyměníme za jinou krabičku, nebo zašleme v jiném obalu od jiného dodavatele, který to místo kovové krabičky balí do pytlíku z PVC, kde nehrozí deformace obalu. Popř. Pokud nejste s výrobkem spokojen můžete odstoupit od smlouvy do 14 dnů.

Neochota

• Objednávku jsem odeslal 21.9.! Dnes je 2.10. a dodací lhůta 5ti dnů dávno vypršela... Tak stále čekám a motorka též!!!

Reakce obchodu Motonakup.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení, objednávku dnes odesíláme. Pěkný den.

• To netuším? Když nezvládnou základní pracovní povinnost a to zaslat zakazníkovi objednané zboží?? Víc po obchodu nežádám než zaslat objednané zboží.
    • Rozhodně mezi velkou slabinu patří nedodání objednaného zboží!!a další minimální komunikace.

Je to první zkušenost a katastrofální ,druhá by byla třeba dobrá ,tak těžko soudit ?? Uvidíme jestli zboží dorazí a kdy ???!!

Reakce obchodu Motonakup.cz

Dobrý den, zboží máme objednáno u dodavatele z Německa. Nejdříve bývá u nás za 4 dny, nejpozději do 10 dnů. Průměr bývá týden. Takovou dostupnost uvádíme. Začala sezóna a hlavní problém vidím ve svátcích, proto to zpoždění. Za vzniklou situaci, zdržení se omlouváme. Jako omluvu vám nebude účtováno poštovné. Pěkný den.

• Solidní komunikace, uvidíme zda bude nadále vstřícná i během vyhodnocení reklamace.
    • Špatný popis zboží, které jsem objednal.

Obchod dobrý, ale pozor na to co kupujete. Asi bych zde již znovu nenakoupil.

Reakce obchodu Motonakup.cz

Dobrý den, za vrácené zboží jsme vám odeslali ihned peníze zpět. Pěkný den.

• chtěl jsem náhradní díl, sdělili, že neexistuje, sehnal jsem ho v Německu jako standardní katalogový díl, nezajímají se o zákazníka

Dobrý den pane Jirout.
    Vaše hodnocení nás trochu mrzí, jelikož jsme Vašemu požadavku opravdu věnovali náš čas. Bohužel Váš požadovaný díl - prodlužovací kabel k teploměru koso na našem eshopu opravdu nenabízíme http://www.motonakup.cz/moto/budiky-ukazatele/teplomer-na-moto . I přesto jsme projeli veškeré katalogy od našich dodavatelů a snažili se tento díl sehnat a nikdo ho v nabídce opravdu z našich partnerů nemá. Originální kabel součástí dodávky na motorky je dostačující. I po telefonu jsme řešili jak kabel prodloužit k použití v automobilu. Jsme rádi, že jste nakonec kabel přece sehnal. Přeji krásný den Jaroslav Řezáč http://www.motonakup.cz/

• Žádné
    • Přehlednost stránek a zboží

Dorazilo mi jiné zboží než jsem si objednal a navíc bez jakéhokoli návodu k montáži.

• Zrcátko dorazilo za 6 pracovních dnů, lhůta byla 3 - 7 dnů, takže ještě ok. Ale plast je na dvou místech zezadu a zespoda škráblý, obal byl taky už otevřen, takže je možné, že se jedná o použité zboží. A to jsem pro jistotu žádal v poznámce o nový kus. Za ty prachy nic moc :-(

Reakce obchodu Motonakup.cz

Bazarové a použité věci bohužel neprodáváme, jedná se vždy o nový produkt.Pokud se Vám zrcátka za 300,- jedny z nejlevnějších nepozdávala kvalitou,měl jste nás kontaktovat a mohli jsme to vyřešit vrácením čí výměnou.

• Slabina je kvalita zboží. ...Venkovní plachta na skútr a promoká.....

Reakce obchodu Motonakup.cz

dle našich zkušeností a našich zákazníků, kamarádů venkovní plachta Deluxe nemůže promokat, spíše se pod dní může shromažďovat max vlhkost.
    Motonakup.cz

• chyběl český návod

KOmunikace strašná,po napsání emailu,aby mě informovali to už najednou šlo. Dlouhá doba převzetí.

zatím bych nic nedoporučoval jelikož se mi nikdo neozval a ještě zboží nedorazilo dne 1.1.2015

Reakce obchodu Motonakup.cz

Veškeré objednávky jsou vyřizovány po svátcích.
    Od 23.12.2014 - 4.1.2015 máme firmu uzavřenou ( viz.kontakt ), tak jak naši všichni dodavatelé.U dostupnosti zboží 10 dní do Vánoc ne, se dá tedy počítat se zpožděním během svátků.

• chýba mu niekto s podnikateľský duchom, tento podnik vedie pravdepodobne ...násťročný

ak mi príde tovar z číny bez problému a z ČR nie tak niečo je v spoločnosti choré

Reakce obchodu Motonakup.cz

Ano Slovensko nezasíláme, je to čistě naše rozhodnutí a naše obchodní podmínky a pravidla.
    Pokud zvolíte u objednávky za 250,- kč navíc dopravu PPL ČR za 99,- tak to opravdu za tu cenu nejsme schopni poslat na Slovensko při dnešních cenách přepravců.
    Proto uvádíme viz. ceny dopravy na našem eshopu pouze pro ČR a upozornění, že Slovensko a jiné země nezasíláme.
    Nesrovnávejte nás prosím tedy s Čínou a jejich dopravou zdarma na úkor kvality.

• Našel jsem potředné zboží, bohužel ještě nedorazilo a nic o něm nevím.
    • Dodací lhůta a komunikace

Zboží jsem objednal,potvrzení objednávky došlo, a to je vše.V jakém stupni vyřízení je objadnávka mi není známo.