žádná zpětná vazba,
    nikdo nezvedá telefon….

17.6. 2021 Jsem objednal pneu údajně skladem na moto do dnes 1.7. 2021 jsem neobdržel žádnou zprávu jen průzkum spokojenosti takže za mně nee díky za nic

Reakce obchodu Motomiro.cz

po kontrole Vaší objednávky jsme zjistili, že pneu byla skutečně skladem, bohužel ne v množství, ve kterém jste požadoval. V daném případě vždy kontaktujeme zákazníka telefonicky a domlouváme se na dalším postupu, zda si přeje na zboží čekat, zaslat po dostupných kusech nebo objednávku stornovat. Ve Vašem případě jsme neměli zpětnou vazbu ani telefonickou ani mailovou. Je nám líto, že k uvedené situaci došlo.

• Jedná se o moji první objednávku v tomto obchodě. Zboží zatím nedorazilo a obchod o termínu vyřízení mé objednávky zprávu nepodal. Chápu, že zboží nemusí být skladem, ale bylo by dobré na tuto skutečnost reagovat a zprávu zaslat s nabídkou řešení. Nechci tento obchod poškozovat, jiní zákazníci mohou mít dobré zkušenosti.

• Dodané zboží je staré a protože se jedná o pneumatiku na motocykl, je zarážející, že je stará tři roky, přitom stáří má významný vliv na vlastnosti gumy a to se projeví zejména jako ohrožení bezpečnosti.

Pokud mi pošle tři roky starou pneumatiku na motocykl, rozhodně ho nedoporučuji a sám se k němu nikdy více nevrátím.

Reakce obchodu Motomiro.cz

U všech pneu starších dvou let uvádíme jejich stáří přímo v jejich názvu. Pokud je pro Vás stáří významným faktorem při rozhodování se o koupi, nechápu proč jste si tuto pneu z výprodeje za výrazně nižší cenu než standardní produkce vůbec objednával, když byla označena 120/60ZR17 RoadSmart II DOT12. Pro Vaši informaci - daleko významější vliv na bezpečnost gumy mají špatné podmínky skladování, vliv ultrafialového záření (sluneční svit), příliš nízká nebo vysoká teplota a silné elektromagnetické pole. Všechny námi nabízené pneu odebíráme přímo z továrních skladů výrobců, a skladujeme je za jimi předepsaných podmínek. Jelikož pryž postupem času stárne, určitě je tato dříve vyrobená pneu nepatrně tvrdší než nová - ovšem v řádu několika procent, která nemají na bezpečnost provozu žádný vliv. Bude se pouze zahřívat na provozní teplotu o něco déle, ale každý den je nutno pneu zahřívat podle aktuální venkovní teploty a způsobu jízdy.