• Nakupovali jsem poprve a výborná komunikace s obchodem

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti s našimi službami a těšíme se na Váš příští nákup u nás. Tým MOTOGARAZ.CZ

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Skvělý obchod. Nakupoval jsem již po několikáté a pokaždé spokojenost

• Rychlost,jednání,doručení - vše na vysoké úrovni, jsem velice spokojen

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Rychlost,dobrá komunikace ,ale i cena a kvalitní rukavice.
    Velká spokojenost

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Dobrá komunikace, zajišťují také záruční i pozáruční servis.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Výběr zboží, ceny, rychlost doručení
    • Ceny v eurech?

Reakce obchodu Motogaráž.cz

PS: ceny v EUR se zobrazí, pokud nejste na CZ IP adrese.

• Super

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Zboží jsem si objednal, ale nebylo k mání. Tak jsem zrušil objednávku

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, objednal jste si zboží, které je na objednávku s delší dodací lhůtou. U veškerého zboží, které nabízíme máme uvedenu reálnou dodací dobu pokud není skladem. Toto jste při své objednávce viděl a poté nerozumíme Vašemu hodnocení!
    Z naší strany nebylo a není nic špatně a tímto považujeme toto Vaše hodnocení za nevhodné!

• Nakupuji pravidelně. Ochota rychlost, kvalita

rychlé a kvalitní doručení

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Zboží objednáno, ale zatím po týdnu nic nedorazilo,

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, objednal jste zboží, které je na objednávku. Dodání bylo uvedeno 5 pracovních dní a to jsme dodrželi. Tým MOTOGARAZ.CZ

Výhodná cena, výborná komunikace, rychlé dodání.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Dobré ceny, pěkné zboží, vše bez problémů

• rychlé odeslání zboží
    • informace zasílané po celou dobu až do doručení

• komunikace, rychlost dodání

• -

• vse v pohodě

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Naprosto skvělé,profesionální jednání.

• super rychlost dodání

vše ok doporučuji všem