• Výběr zboží co jinde neni
    • Např. nášivku pro motorkáře, co nemá "lebku" či "USA"....
    • Trošku problém s počty kusů skladem ale komunikaci se vyřešilo, sám obchod reagoval tel. a emailem.

• Doba dodání

Nejhorší internetový obchod se kterým mám zkušenost. Objednal jsem padací rám na motorku, přišel až po měsíci a byl odřený. Po konzultaci s paní jsem poslal foto a navrhl abych nemusel zboží vracet nějakou domluvu. Paní souhlasila a prý že se domluví ze šéfem a zavolá. Už je to půl roku a pořád nic. Jestli mohu poradit kupte si zboží jinde a ne o prodejce, kterému nejde o spokojenost zákazníka.

• Otřesná komunikace, na email nikdo nereaguje.

Objednal jsem spodní klín 27.3 cena 4000. Dodací lhůta psaná 3 týdny, dodnes se nikdo neozval. Psal jsem email před 4 dny jak to vypadá s objednávkou a opět bez reakce. V dnešní době plné konkurence obchodů neuvěřitelný vůči zákazníkovi, zde už nenakoupím.

• + nízká cena
    • - info o dostupnosti "skladem"
    • - dlouhá dodací lhůta; objednáno 27.3. dodáno 7.4.;

Kupoval jsem nahříváky na pneu, musel jsem čekat, ale byli levnější než jinde.
    Lepší dodací lhůtu a klidně bych nakupoval častěji.

• Nízká cena
    • Nakonec díkybohu i poctivost prodejce
    • Dodací lhůta
    • Nulová komunikace
    • Informace o dostupnosti

Ač nerad, rád bych se podělil o zážitky s tímto obchodem, aby někdo nebyl nepříjemně překvapen tak, jako já.

V obchodě jsem objednal páteřový chránič (jeden z těch lepších - nejednalo se tedy jen o "pár korun") - dle informací na stránkách měl být skladem.

Po objednání nepřišlo žádné potvrzení, ani chránič, poté následovala urgence a po cca 3 týdnech byl chránič doručen.

Bohužel ale neseděla velikost. Na dotaz na výměnu mi nepřišla odpověď vůbec, po týdnu jsem chránič "na slepo" odeslal s průvodním dopisem - a opět se nic nedělo - další urgence - byl jsem ujištěn, že dojde k výměně (nebyl skladem), nakonec po dalších 2 týdnech zboží konečně dorazilo.

Musím ocenit poctivost prodejce - ač jsem měl chvílemi vážně strach, své závazky nakonec dodržel, ale nákup v tomto obchodě mě stál víc nejistoty a starostí, než radostí.

Bohužel nemohu doporučit...