Doporučuji zlepšit kontrolu před zabalením.
    Prasklé víčko - proto zboží nepoužitelné.
    Vylučuji,že závada vznikla při dopravě.

Zaplatil jsem na e-shopu a čekal na příchod objednávky. Obchod bez jakéhokoliv vysvětlení po 4dnech poslal peníze zpátky na můj účet. Žádné vysvětlení, omluva, prostě nic.... První nákup na Moskito a také poslední....

• Už víc než měsíc čekám na objednávku

Reakce obchodu Moskito.cz

Že zboží není a musíme ho objednat jsem Vás informoval ihned po vaší objednávce.
    Souhlasil jste s pozdějším dodádáním a jsou věci jako covid a předvánoční vytíženost
    dodavatelů a přepravců, které neovlivním.
    S pozdravem Němeček.

• Poslali mi úplně jiný nůž, který měl nižší hodnotu
    • neoriginální krabice

V Moskito.cz zakoupen na dobírku nůž Multifunkční kleště Multitool Leatherman Charge AL. Balík došel a zaplatil jsem. Byl jsem v šoku, když jsem zjistil, že nůž který jsem obdržel je ochuzen o nůžky a další komponenty. Okamžitě jsem volal prodejci. Prodejce mi zdělil, že mi chtěl udělat radost a dal mi to do boxu a že tenhle nůž mu přišel z ameriky. Chápete to? Kdybych si kupoval krabici a k tomu dostal jako dárek nůž, tak možná OK. Horší vímluvu jsem v životě neslišel. Chci vás tímto varovat před koupí v tomto obchodu. Když si přece jen nedáte poradit, tak se ujistěte, že vám nechtějí dělat radost.

Reakce obchodu Moskito.cz

Ano odeslaný Multitool Leatherman Charge AL neměl nůžky nůžky i když měl stejné označení jako ten s nůžkami.
    Chyba se stala a po upozornění jsem navrhl výměnu i mimo pracovní dobu v sobotu dopoledne . Nakonec si pán vše rozmyslel a tak jsem mu vrátil peníze. Proto nechápu kde se bere v lidech taková zloba, že jim za to stojí se veřejně ztrapnit svojí češtinou...
    S pozdravem Němeček.

• Z mého pohledu neprofesionální jednání.

Objednal jsem nůž Böker Plus cera neck a přišel během několika dnů.
    Nůž je keramický a bohužel ho asi někdo používal, protože na čepeli
    jsou tři zřetelné zoubky. U ocelového nože to není problém, jednoduše
    přebrousím. Bohužel u keramiky je to problém a v domácích podmínkách
    na diamantovém brousku nikdy nedosáhnu kvality nabroušení z výroby.
    Protože se nůž myslím už nevyrábí nebudu to řešit protože se mi líbí.
    Jelikož to byl zjevně vystavený kus- měl na pouzdře i nasazený kuličkový
    řetízek a stopy zaprášení, přijde mi jako neprofesionální nůž před odesláním neprohlédnout. Nebo spoléhat na to že kupující si ničeho
    nevšimne? Nevím. Nože sbírám asi 28 let a mám jich už zhruba 120 a většinu jsem i brousil ( buď po užívání nebo když se mi nelíbilo broušení z výroby) Tak se naučím brousit i keramiku :)

Reakce obchodu Moskito.cz

Nože které nabízíme k prodeji určitě nepoužíváme a v tomto případě vzhledem jeho velikosti ani není k čemu. Tak jak nám ho výrobce pošle tak ho máme. Každý kus se před odeslánm kontroluje zda je v pořádku. Pokud jste na noži cokoliv shledal jako nevyhovující, máte možnost kdykoliv zavolat nebo napsat a zjednáme nápravu.

• Levnější oproti konkurenci
    • Není jasná dostupnost zboží
    • Nekomunikuje
    • Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Moskito.cz

-Pokud umíte číst, tak zboží na objednávku není skladem, ale lze si ho objednat s tím že dávám vědět až dorazí.
    -Kdyby jste bral telefon, tak by jste vše dozvěděl.
    -Když nechcete čekat, máte si objednat zboží které je skladem,na zboží na objednávku se čeká.V tomto případě to bylo 10dní.

13 dní po objednávce a zboží pořád nikde... :(

• Obchod vůbec nekomunikuje, o zrušení objednávky jsem se dozvěděl až po opakovaných dotazech na termín doručení

Kolik času potřebujete aby jste zboží, které máte uvedeno jako skladovou položku doručily? Po objednání uběhly již tři týdny a zboží nikde.

Reakce obchodu Moskito.cz

Zboží bylo odesláno,tak jak jsme inormovali každého našeho zákazníka telefonicky i emailem ihned po našem návratu ze služební cesty.
    S pozdravem Němeček.

• Doručení do tří týdnů ,uplynulo deset týdnů a kde nic tu nic.

Zboží objednáno a objednávka potvrzena 10.1.2019.
    Do dnešního dne zboží nedorazilo, prodejce se neozval a také už
    proběhlo datum kdy měl dárek dostat oslavenec.
    Takže jsme dnes poslali písemně žádost o stornování objednávky.
    Celou záležitost bereme jako dostatečně poučnou do budoucnosti.

• 27.8.2018 jsem si objednal zboží do 4.9.2018 se mi ani neozvali. Tak jsem to zrušil. Nedoporučuji tento obchod.
  • S podivem, zda tento eshop vůbec funguje. Ze strany obchodu neprobíhá žádná komunikace. Zboží se také nikdo nenamáhal poslat.

• 12 dni od zadani objednavky - zadna zprava z e-shopu. Neseriozni, neduveryhodne.

Obchod vubec nekomunikuje.

• Neni zájem komunikace se zákazníkem.
    • Žádná není, totálně na to kašlou

Nedoporučuji

Ani 14 dní po objednávce žádná reakce z obchodu, termín dodání neznámý.

• Zadni komunikatse s zakaznikami

• Vůbec nereagují, ani na email. Zboží jsem objednal 4.6. a 11.6. jsem psal email ,kdy bude odeslána. Dnes je 18.6. 2018 a žádná reakce.

hrůza už 2* jsem psal o číslo účtu ať mohu objednávku zaplatit