• Jak mohu hodnotit něco, co nemám? Nevím, kde je chyba, ale produkt mi nebyl doručen.

• objednané proutky jsou tak suché že nepomohlo ani namočení

neřeší reklamace poškozeného zboží

• Podměrečné zboží
    • Úhledně zabalená chamtivost

Objednal jsem si 1kg vrbového proutí v délce 80-90cm. Z těchto víc než 300 proutků jich pouze 34 kusů dosahuje délky alespoň 80cm. Žádný nepřesáhl 86cm. Drtivá většina proutí je v délce mezi 65-75cm. Cca 100ks dosahuje dokonce délky méně než 65cm. Tyto počty se vymykají nejenom statistické chybě, ale i zdravému rozumu.

zboží mi bylo doručeno poškozené a vzhledem ke stavu obalů ,bylo zřejmě už odesláno poškozené.Na reklamaci zatím žádná reakce.

Až dosud jsem vždy byla spokojená. Bohužel, zboží v poslední zásilce bylo poškozeno a přestože jsem ihned odeslala reklamaci včetně fota, dosud mi nikdo neodpověděl. Jsem velmi zklamaná

• V popisu zboží (dřev|lěný svícen) bylo uvedeno barva přírodní, ale ve skutečnosti nebylo ošetřeno vůbec. Na jednom místě dokonce odštípnuto. Určitě už zde nenakoupím.

nedoporučuji

Zboží přišlo rozbité

Reakce obchodu MOREX.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se komplikace. Prosím obraťte se na naše reklamační oddělení.
    Tým MOREX

• Nadherne zbozi, když neprijde rozbité z výroby uz
    • Nedostatečné kvalitní zbozi
    • Zdlouhava komunikace s reklamacemi

zboží přišlo poškozené, tak že nelze použít - s dovětkem 2.jakost. Ještě týž den jsem nafotila a poslala e-mail, je to již téměř týden a obchod nereaguje

Reakce obchodu MOREX.CZ

Vaše reklamace je v řešení a co nejdříve se Vám ozveme.

Tým MOREX

Obchod nedoporučuji. Zaplatila jsem si za 1 kg proutí a obdržela jsem 830g. Na email nikdo neodpovídá.

Dekorace se liší od fotografie

• Nekomunikuje

Obchod úplně, ale fakt úplně k ničemu .

• bohatý sortiment dekorací, přehledné stránky
    • Obchod potvrdil předání zboží přepravci a uvedl, že bude během dvou pracovních dnů dodáno. Po čtyřech pracovních dnech stále nemám potvrzení od přepravce PPL, že bylo zboží převzato a bude doručováno.
  • Některé věci z objednávky chyběly.

Bohužel řeším reklamaci.Očekavala bych vstřícnost.

• Nulová komunikace s zákazníkem při reklamaci dodaného zbozi
    • Zbozi odpovídá kvalite z ciny

Zboží je kvalitní, ale nesouhlasí rozměry zboží, košík měl mít rozměr 26x16x16, dostala jsem košík o rozměrech 23x16x13....

Proto bych doporučovala bych obchod s rezervou, zákazník by si měl ověřit, zda dostane to, co si objednává...

• Dobrá byla rychlost dodání, ale nechala jsem se nachytat obrázky u zboží a silná tráva mi přišla pouze o 1mm širší než slabá a vzhledem k poštovnému se reklamace nevyplatí...