• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Obchod vyžaduje platbu přes nějaký podivný portál,chtějí kl.číslo účtu u banky apod.
    Mám dojem že je jednoduší poslat jejich číslo účtu s var.symbolem.
    Pak budu jednat s nimi dál.F.

Vážený pane Fořt,

děkujeme Vám za další "recenzi".
    Náš systém nabízí našim zákazníkům platební způsoby dle jejich preferencí. Buďto pohodlně on-line bankovním převodem, platební kartou, čí přímo v bankovnictví - tuto službu pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Dále má zákazník možnost zaplatit také klasickým bankovním převodem, kdy mu jsou platební údaje zaslány na e-mail (byly Vám zaslány, ale zřejmě jste si e-mail nepřečetl). Případě má zákazník možnost objednat si zboží na dobírku.

Zdvořile Vás tedy žádám o smazání této liché "recenze".

Děkuji Vám za pochopení.
    Přeji Vám hezký den, Moravec Jaroslav.

• Hrozně nekvalitní ponožky. Látka je hrubá a dře. Šev mezi prsty a nartem je ostrý a tlustý. Žádná inovace. Šijou ponožky tak jak se šily před 100 lety tak

Vážený pane Zralý,

děkujeme Vám za zaslanou recenzi. Zakoupil jste si klasické ponožky, které jsou součásti našeho portfolia již od samého začátku v roce 1996. za tu dobu prošly řadou inovací, avšak díky své oblíbenosti u našich zákazníků zůstávají i nadále ve své klasické podobě.

Dovolte mi Vás lehce poučit o výrobě ponožek - ponožky se nevyrábí z látky, ale z příze, který je následně pletená, nikoli tkaná. Šev v oblasti prstů je buďto bezešvý, případně využíváme moderní stroje k plochému švu, který eliminuje jakékoliv otlaky.

Rádi Vás u nás uvítáme a představíme Vám kompletní proces výroby, určitě tak pozbydete dojmu, že se ponožky vyrábí stále stejně jako před 100 lety. Vlastníme jedny z nejmodernějších strojů na výrobu ponožek, ale i také i na následné procesy jako je žehlení, fixace, či balení ponožek.

Těšíme se na brzkou shledanou! Přeji hezký den, Moravec Jaroslav.

• Jsem sklamaný

Existuje ještě nějaký dodavatel který umí vyrobit klasické bavlněné ponožky,kdybych si koupil ponožky od Vietnamců (petky) kat to vyjde na stajno a mnohem levněji.

Zdravím Vás Stanislave,

děkuji Vám za zaslanou zpětnou vazbu.

Velice mne mrzí, že s našimi ponožkami nejste spokojen. Výrobě ponožek se naše rodina věnuje od roku 1996 a je to takové naše "rodinné stříbro". Snažíme se našim zákazníkům poskytovat tu nejlepší možnou kvalitu za přijatelné ceny. I tak ale chápu, že nemusí každému vyhovovat a plně Váš názor respektuji.

Pokud Vám tedy ponožky nevyhovují, mohl jste je vrátit prostřednictvím reklamačního formuláře. V současné době neeviduji z Vaší strany požadavek na vrácení. Zřejmě jste se tedy rozhodl si ponožky ponechat a dát ji šanci, za čož jsem moc rád.

Přeji Vám hezký den a klidné prožití nadcházejících svátku.

S pozdravem, Moravec Jaroslav JR.

ponosky sa kvalitou nedaju zrovnat ani nahodou s kvalitou starsej verzie s ktorou som bol viac nez nadmieru spokojny mam velkost nohy 41 a pri obuti mi stahuje prsty do zadu su neskutocne male bolia z nich nohy su nepouzitelne velkostou mi pripominaju skor velkost 39-40 o nekomforte materialu pouziteho ani nehovoriac

Dobrý den, pane Zachar,
    děkujeme Vám za zaslanou zpětnou vazbu. Pokud jste měl podezření na to, že Vám byla zaslána menší velikost, měl jste se na nás obrátit a ponožky bychom Vám vyměnili za správnou velikost. Bohužel od Vás neevidujeme žádnou informaci o skutečnostech, které uvádíte. Rádi bychom Vám vyšli vstříc.
    Co se týče materiálového složení, to je již pár let neměnné a ani neplánujeme žádnou změnu.
    Děkuji za pochopení.
    Přeji hezký den, Moravec J.

Bohužel jsem zklamaná, z 12 párů byly tři s dirkama, stejný druh ponožek, ale materiál už na pohled jedny pevné,druhé měkké.vůbec nechápu proč jsou vyšité nápisy ACTIVA /dost velké /na lemu nahoře, u černych ještě bíllý nápis, ale u bílých černý nápis.Na fotkách u bilých nejsou skoro vidět, hlavné je tam slabě žlutá, coz jsem myslela,že je to jen na fotografii
    Černé silné nitě jsou vidět na lemu z vnější strany na nártu, hrůza, ani nevystřihuji - jsou propletené v té bílé ponožce.Složeni umělé ,bavlny minimum než to co píší
    Dále mě šokovalo jak ponožky posílaji, v papírové krabici naházene , ani je nedaji do igelitového pytliku, cena ponožek neni malá

• Dva ze tří nakoupených produktů ( ponožky) jsou v reálu na míle vzdálené tomu, jak vypadají na fotografiích produktu. Místo krásně padnoucích ponožek, které ´sedí na noze celý den´, přišly ponožky tvaru pytle. Po hodině nošení už na noze nesedí vůbec a na to , že jsou ještě k tomu pracovní??? Určitě zapomeňte na nošení v holínkách. Mám nohu 43-44 a zakoupené 39-42 jsou volné. Celkově: veliké zklamání z tohoto obchodu.

Vážený pane,

děkujeme Vám zaslanou zpětnou vazbu. Veškeré produktové fotografie jsou foceny námi a jedná se o naprosto identické výrobky. Jediná odlišnost je maximálně v barevném odstínu, nikoli ale technologií výroby.

Jako pracovní ponožky označujeme ty, které chce zákazník zakoupit za co nejlepší cenu a nosit je například do pracovních bot při práci na zahradě. Nejedná se o technické ponožky pro náročnou celodenní práci. Zde bych Vám doporučil naše jiné modely.

Děkuji za pochopení a přeji Vám hezký den, Moravec Jaroslav.

Objednala jsem si několik párů ponožek bílé do 42 vel. to se naplnilo,
    černé pro partnera do 46 vel. to se nenaplnilo, doručili jste mi pár párů nevyžádaných černých ponožek do vel. 42. . .
    Nakonec mi zůstanou i nevyžádané černé.
    S pozdravem h.jedličková

Dobrý den, paní Jedličková,

děkuji Vám za zaslané informace. Pokud jste nebyla s objednávkou spokojená, případně Vám byla objednávka špatně zaslána, není nic jednoduššího než jí u nás reklamovat. Reklamace řešíme velice promptně a vždy ke spokojenosti našich zákazníků.
    Bohužel z Vaší strany neevidujeme žádné informace ohledně špatně plněné objednávky, či něco podobného.

Hezký den

Nebudu hodnotit kvalitu obchodu, ale kvalitu ponožek. S výrobkem nejsem spokojen, chtěl jsem zdravotní ponožky a vybíral jsem dle recenzí. Ponožky mají tak festovní lem že se zařezávají a škrtí.
    Jsem zklamán.
    Jaroslav

Zdravím Vás Jaroslave,

mrzí mne Vaše zkušenost.
    Právě ponožky zdravotní a ponožky MEDIC TOP patří k našim nejprodávanějším ponožkám s kterými jsou zákazníci nadmíru spokojeni. A to zejména díky jejich jemnému a elastickému lemu. Samozřejmě však chápu, že nemusí vyhovovat všem.
    I tak Vám děkuji za zaslanou zpětnou vazbu.

Přeji Vám hezký den, Moravec Jaroslav.

• Z pěti druhů ponožek, souhlasila objednaná velikost jenom u jedněch.
    • Zbytečně musím řešit poslání nazpět, příště jdu kupovat ponožky osobně do supermarketu, raději.

• Obchod v základním popisu zboží na svých stránkách inzeruje, že jsou ponožky vyrobené ze 100% bavlny. To pro mě jako zákazníka byla zásadní informace a dál jsem popis o velikosti formátu A4 nečetl.... Bohužel na konci popisku je uvedeno, že ponožky obsahují polyester. To považuji za faul, protože popis působí zmatečně...buď jsou vyrobené ze 100% bavlny nebo nikoliv. Z toho důvodu prodejce nedoporučuji!!!

U tohoto prodejce jsem zakoupil celkem 11párů ponožek ...klasické (ty jsou nejhorší), relax a thermo... všechny mají uvedeno, že jsou ze 100% bavlny, bohužel všechny zmíněné obsahují polester...což je v popisku úplně dole, takže tomu, kdo rád čte popis velikosti A4 tato informace neunikne :-/ ...bohužel u všech ponožek máte po půlce dne nohy jak když je vytáhnete z igeliťáku...Pokud chcete 100% bavlněné ponožky, tomuto obchodu se obloukem vyhněte.

Vážený pane Jiroušku,

děkujeme Vám za zaslanou zpětnou vazbu.
    Jak jistě víte, tyto mají v názvu "bavlněné" - což splňují a nikde v jajich názvu neuvádíme, že ponožky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Veškeré ponožky obsahují různé příměsi, které ponožkám dodávají specifické vlastnosti - jako je například elastan pro jejich pružnost, polyester pro vyztužení oblasti paty a špice pro jejich větší odolnost, gumu v lemu aby ponožky na noze držela a zároveň nezanechávala otlaky.
    Jediná zmínka o 100% bavlně je, jak uvádíte, v "popisu o velikosti formátu A4" v kategorii "z čeho je ponožka vyrobena" - zde se uvádí, že materiál použitý k výrobě je 100% bavlněné vlákno. A to zejména z toho důvodu, že pokud se jedná o o samotnou přízi, ta může přímo v různé kombinaci různých materiálu.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Prodávají se jako bavlněné, výrobce uvádí jen 2% elastanu, ale působí na mě hodně uměle, vůbec tam není ten pocit, který je u bavlněných ponožek.

• Doprava i doslání v pořádku
    • Bylo to levné

Nezdá se mi, že by výrobek splňoval deklarované vlastnosti, materiál ponožek je spíš umělá hmota než bavlna

Z této negativní recenze nemám dobrý pocit, ale nemohu jinak. Nerozumím velikosti objednaných ponožek a ani material ponožek mi nesedí. Objednal jsem si velikost 41-42, ale na ponožkách bylo uvedeno 26-28 / 41-42, tomuto nerozumím a nevím co je to za velikost.

• Neshoda ohledně barevného popisu
    • Rychlé vrácení peněz, ale po zbytečně složitém postupu.

• Objednávka byla na šedé, ale dorazily bílé
    • Bambusové Ponožky myjí slabý lem, takže sjíždí z nohy

• bleskové odeslání
    • lživé info o složení ponožek, objednáno za účelem stoprocentní bavlny, bohužel tomu tak nebylo..vyhozené peníze

Chtěla jsem ponožky bavlněné a ne namíchané se syntetickou látkou. Uváděno v popisku bylo, že je to stoprocentní bavlna. Bohužel mi došlo něco jiného, co se na noze v mým případě opravdu nedá nosit. Koupila jsem si 20 párů kvůli udávanému složení. Teď všechny ponožky musím podarovat dál. Takže za mě určitě NE! Už zde neobjednám. Lživé info o složení.

Vážená paní Korčáková,
    Byly Vám zaslány přesně ty naše výrobky, které jste si objednala. U každého našeho výrobku je na stránce uvedeno přesné materiálové složení a to včetně popisu daného materiálu a jeho údržby.
    U klasických bavlněných ponožek, které jste si objednala, je jasně uvedeno složení, které je také deklarováno na etiketě.
    Nevím tedy, kde jste u této položky vyčetla, jak sama uvádíte "uváděno v popisku bylo, že je to stoprocentní bavlna" - tuto informaci nikde nemáme.
    Děkuji za pochopení.
    Hezký den, Moravec J.

• Dopravní služba PPL, mě oznámila DORUČENÍ mezi 9 až 11 hod. Jelikož mám omezenou pohyblivost a v době okolo 9 hodiny dochází PRAVIDELNĚ ošetřovatelka na převaz, požádal jsem telefonicky řidiče této "služby" zda je možné zásilku dodat v době po 10 hod. Odpověděl, že je už v Pečkách, ale má naplánovaný postupný rozvoz a uvidí, jak mu to vyjde. Podle zvonění se dostavil asi v 9:05. V té době mě ošetřovatelka prováděla převaz a nebylo možné mu hned otevřít. Podle času v mobilu, jsem se ho snažil v 9:21 hod. telefonicky kontaktovat se sdělením, že doručení je možné, ale telefonát nepřijal. Po otevření pošty v PC, jsem zjistil, že už v 9:17 mě přišel e-mail se sdělením, že doručení zásilky se nezdařilo. V 9:41 hod. přišel další e-mail se sdělením, že zásilka bude k vyzvednutí ve výdejním místě. Nebudu "poskakovat" jak si nějaký hňup ovládají volant v domnění, že je světa pán myslí, že zákazník je "gumový na hraní". Zásilku proto nepřevezmu a firmě doporučuji lépe vybírat mezi dopravci. Má jedinou a to PPL, která jim zákazníky spíše odradí. Je na výběr více firem vyrábějících ponožky a které nabízejí možnost zákazníkovi výběr mezi dopravci. Objednávám z více e-shopů a volím k plné spokojenosti Českou poštu

• Jako obchod dobrý, spousta výrobků. Ale kvalita nikde

Dobrý den, paní Kubíčková,
    neevidujeme od Vás žádnou reklamaci ke dvou párům, které jste zakoupila. Pokud nejste s našimi výrobky spokojena, rádi bychom Vám vyřídili reklamaci. Bohužel jste nás v tomto směru vůbec nekontaktovala. Proto tedy moc nechápu tuto negativní recenzi.

• pěkné webové stránky
    • kvalita produktů !

Od obchodu chci kvalitní zboží, mít pěkný web nestačí. Koupil jsem deset párů ponožek. První pár je po půldni nošení ožmolkovaný, ponožky se na noze kroutí, velikost neodpovídá (i když jsem si objednal ponožky o 2 čísla menší). Druhý pár má dokonce po půldni nošení díru na patě, takže je na vyhození. Za takovou kvalitu by se styděli i Číňani !!!

Reakce obchodu Moravec - kvalitní ponožky

v naší rodinné společnosti se výrobě a prodeji ponožek věnujeme již 25 let. Naše ponožky jsou pravidelně testovány a certifikovány QZ Česká kvalita a také Český výrobek.
    Pokud se naskytl s našim výrobkem jakýkoliv problém, měl jste je reklamovat před napsáním této recenze. Reklamace řešíme vždy promptně během 1-2 dnů k maximální spokojenosti našich zákazníků.
    Taktéž nechápu, proč jste si koupil špatnou velikost? Pokud si koupíte menší ponožky, logicky je materiál extrémně namáhán. Opravdu nechápu Váš přístup.
    Pokud potřebuje zákazník s čímkoliv poradit, může nám zavolat a my pomůžeme se správným výběrem.