Towar zakupiony 28 kwietnia dziś jest 6 maj jedyne co otrzymałem to potwierdzenie zakupu towaru którego nie otrzymalem.ile potrzeba czasu by wysłać paczkę kurierem z Czech do Polski????

Reakce obchodu Moparshop.cz

Witam, dziękuję za recenzję. Po prostu spojrzę na daty z perspektywy.

Zamówienie 2015013563 utworzone 28.04.2024 dla artykułu 2x 68188690AB, który był reklamowany z dostawą w ciągu 5-10 dni.

Przesyłka na Twój adres została wysłana z naszego magazynu 6 maja 2024 roku (https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek.html?match=90372686191). Czyli 8 dni od wysłania zamówienia. Z naszej strony wszystko w porządku. Miłego dnia

Brak informacji o powodzie nie dostarczenia zamówienia

Objednal a zaplatil předem na účet ...Do dnes jsem nic nedostal.... Volám na tel.číslo uvedené na stránkách a nikdo to nebere.

Reakce obchodu Moparshop.cz

Dobrý den pane Schwarz, chyba při objednávce byla na Vaší straně. Již vyřešeno ke spokojenosti po telefonu. Děkujeme za upravení / odstranění recenze.

Z naší strany bylo vše splněno., Hezký den Ondřej Havlas - Moparshop.cz

Платеж за данный товар, не был Вами проведён через банковскую карту Master Card

Jedna z wycieraczek w komplecie nie jest marki MOPAR - widoczne gołym okiem jest, że to produkt "no name". Sprzedawca lekceważy fakty i mimo przesłania zdjęć twierdzi, że to oryginał. NIE POLECAM!!!

Zboží, které bylo uvedeno s dostupností skladem, jsem objednal a zaplatil 20.5. - následně jsem 22.5. dostal e-mail z obchodu o předpokládaném termínu možnosti vyzvednutí 23.5. - moje zpráva s dotazem z 25.5. zatím bez odpovědi. Zaplacené zboží nemám a zatím ani žádnou informaci o termínu jeho dodání. Moje první a patrně i poslední objednávka z tohoto obchodu...
    28.8. TS

Dobrý den pane Sedláček,
    děkujeme za hodnocení. Objednávku jste vytvořil 20.5.2023 v 10:10. Tentýž den 20.5.2023 v 23:11 Vám psala kolegyně na vámi zadaný email "****[email protected]", že bohužel 1ks co inzerujeme skladem máme, ale je poškozený, takže není možný expedovat na výdejní místo. Dodavatel má další kusy s doručením zhruba do 14dní.

Na tento email od Vás nepřišla žádná odpověď. Ve čtvrtek 25.5.2023 v 9:52 přišel od Vás email s dotazem kdy bude Vaše objednávka vyřízena. Během čtvrtka 25.5.2023 Vám na zadané tel. číslo "******373" bylo voláno, ale bezúspěšně.

Velice se omlouvám za komplikace s dodání obsahu objednávky. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, ozvěte se mi na tel.číslo +420720393935, nebo na email: [email protected]. Budeme se snažit co nejrychleji objednávku vyřídit.

Hezký den, Ondřej Havlas - Moparshop.cz

Több terméket rendelnék! Sajnos utánvétellel nem lehet fizetni. Addig amíg nem ismerem a céget nem adom meg a bankkártya adatokat. Aliexpress semmi baj sokat vásároltam onnan. Pénzem nem ment kárba. Önöknél is minden rendben van gondolom. De első vásárlásnál nem adok ki adatokat. Ezért nem ajánlom ezt a céget senkinek!!! Sajnálom.

• vratenie penazi po zruseni objednavky prebehlo rychlo
    • vyrobok uvedeny skladom nakoniec nebol

objednal som vyrobok, ktory mali uvedeny skladom. zapar dni po zaplateni telefonat ze skladom nie je a ze to potrva 3 mesiace, skladom samozrejme mali vyrazne drahsiu alternativu. objednavku som zrusil a na eshope zatial stale svietili snad 2-3 kusy vyrobku...

• nem tudták teljesíteni a rendelésem oroszországi raktárkészlettel rendelkeznek a jelenlegi helyzet miatt nem szállították ki!!!

• sortimentu a ceny
    • odberne miesto

Osobný odber bol to najtragickejšie a najsmutnejšie čo som za 15 rokov nakupovania v e-shopoch zažil. Objednávka mala byť predbežne k odberu v pondelok. V utorok odpoledne mi prišiel notifikačný e-mail, že je ready. Odberné miesto v Troubsku u Brna. Na danej adrese neoznačený dom, bez loga, bez zvončeka, nič. Na pozemku som najprv dostal poj*b, že čo tam ako chcem. Potom pán zavolal niekoho zodpovedného za zásielky. A daný mládenec vraví, že to tam vlastne ešte nie je, že to niekto nedoviezol. Na otázku prečo mi teda poslali email o odbere som odpoveď nedostal. Vymenili sme si čísla s tým, že v stredu ráno od osmejy to tam určite bude. Ráno od deviatej do jedenástej som volal - číslo nedostupné. Cestou na dovolenku som sa tam predsa len stavil osobne a: Je nám ľúto, zásielka je v Bosonohach v Balíčkovni, za 15 min ju doveziem. To už som mal z tejto neschopnosti celkom nervy, tak navrhujem, že si pre nu radšej zájdem sám. Jasné, neni problém. Vlastne je, na mail sa nevieme dostať a mobil máme do mŕtva vybitý, takže nevieme kód na vyzdvihnutie. Po 15 min čakania na nabootovanie telefónu a zistenie kódu som si mohol konečne ísť balík vyzdvihnúť sám. Keby som vedel, že ma toto čaká, tak si dám rovno poslať kuriéra až domov. Alebo by som to radšej kúpil úplne inde.

• Dlouhá doba dodání zboží.

Zboží jsem objednal týden před dovolenou a bylo dodáno až když jsem byl již tři dny na dovolené.Potřeboval jsem vyměnit olej před dovolenou a né až po.Musel jsem si koupit jinde kdy byly pružnější.

Reakce obchodu Moparshop.cz

Dobrý den, Děkujeme za zpětné hodnocení i když je negativní.

Každopádně, dle webu přepravce byl pokus o doručení 3.8. jako neúspěšný, což není naše chyba. https://tracking.dpd.de/status/cs_CZ/parcel/13955036413179

Věřím, že do budoucna budete spokojen s naším eshopem.

• Ne dodané zboží