• příjemný matroš
    • ochotní
    • počkáte si
    • nedá se platit kartou, jen klasický převod

Doporučuju, i když si asi počkáte. Mají očividně skladem jenom něco, já čekal 10 dnů.

• Sortiment
    • Neznám

Nakoupil jsem, jsem spokojen, není co dodat.

• Dobrá komunikace
    • Trochu jsem cekal na dodani

Celkova spokojenost

• Kvalitní zboží
    • Dobrá komunikace

Spokojenost ve všech směrech, doporučuji všem příznivcům cyklistiky

Vše v pořádku

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Materiál
    • Kvalita za dobrou cenu
    • Design
    • Zákaznický servis

Se zbožím jsem velmi spokojen.

• Dodání
    • Kvalita

Vše v pořádku.

• Cena/výkon
    • Materiál
    • Doba dodání
    • Telefonická komunikace - se vším poradí
    • Špatné místní recenze, které mohou od nákupu odradit

Tento obchod musím oproti předešlým negativním recenzím obhájit. Byl jsem s nákupem 100 % spokojený. Nevěděl jsem si rady s velikostmi dresů, po telefonické komunikaci mi příjemný personál ochotně se vším poradil. Přesto jsem váhal s nákupem vzhledem k negativnímu hodnocení - jestli nejde o podvod (navíc zboží které jsem si vybral bylo o 1/4 levnější než v jiných obchodech), ale negativa se nepotvrdila. Po zaplacení jsem hned obden zboží obdržel a jsem velice spokojený. Takže mohu jen doporučit.

• Pro? Vůbec nic
    • Vše.Na objednané věci čekám více než měsíc.Jen lžou a slibují nové a nové termíny. Špatná komunikace.

Absolutně tento krám nedoporučuju.Ztráta času. Jsou neschopní, sliby nedodržují.U zboží je doba dodání 10-12 pr. dní, ovšem je to blud.Velice mě naštvali a ani nekomunikují.Zasloužili by mite.Objednávku pouštím, koupím jinde.

Reakce obchodu CYKLODRESY - MONTON-CYCLING.CZ

Mrzí nás, že objednávka neproběhla v pořádku. Jak jsme již psali níže, v nabídce máme velké množství cyklistického oblečení, které není snadné mít vždy skladem ve všech velikostech. Tedy se mohlo stát, že zrovna nebyla velikost. Vždy se snažíme zboží dodat i s možností případné rychlé dovýroby požadované velikosti. Pokud taková situace nastane, zákazník je dotázán, jestli si přeje na zboží počkat nebo máme objednávku zrušit. Pokud v komunikaci došlo k nedorozumění, je nám to líto.

Jak píše pan pod přezdívkou "Pepec" výše, náš servis není tak špatný jak popisujete a přehnané reakce odrazují ostatní zákazníky.

• pozor objednané zboží nedodává

POZOR objednané zboží nedodává

Reakce obchodu CYKLODRESY - MONTON-CYCLING.CZ

Mrzí nás, že jste nabyl až takového dojmu, ale musíme se ohradit, že tato informace je holá LEŽ!

Mohlo se stát, že zboží nebylo skladem a muselo se objednat od výrobce nebo dovyrobit. O takové situaci zákazníky informujeme. Vždy jsme zboží zákazníkovi dodali, i když v některých případech se zpožděním, pokud objednávka nebyla po domluvě se zákazníkem zrušena.

• - cena
    • - doba dodání
    • - materiál

V neděli večer jsem zaplatil a o den a půl, tj. v Út dopoledne, už jsem měl zboží u sebe. Vše došlo jak by mělo.
    Můžu jen doporučit.

• na zboží čekám už 21 dnů a nic

Reakce obchodu CYKLODRESY - MONTON-CYCLING.CZ

V nabídce máme velké množství cyklistického oblečení, které není snadné mít vždy skladem ve všech velikostech. Tedy se mohlo stát, že zrovna nebyla velikost. Vždy se snažíme zboží dodat i s možností případné rychlé dovýroby požadované velikosti. Pokud taková situace nastane, zákazník je dotázán, jestli si přeje na zboží počkat nebo máme objednávku zrušit.