• Rozměr ne odpovida

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Vaši objednávku jsme prověřili. Velikosti oděvů z naší nabídky zákazníkům sedí, zřídka se však může stát, že nesedne střih. V takovém případě však není problém s vrácením/výměnou zboží. Pro obě varianty nám stačí vyplnit formulář na naší stránce a o ostatní se postaráme my. Věříme, že se k nám opět vrátíte, abychom Vás opět mohli přesvědčit o kvalitě nejen zboží, ale také námi poskytovaných služeb.

Tým Monterkovo.cz

Obědnal sem si velikost l kraťasy a velikost l kalhoty nechápu proč kraťasy mi perfektně sedí a kalhoty sou o číslo větší možná o dvě.

Reakce obchodu Monterkovo.cz

Děkujeme za Váš čas k napsání recenze.

Vaši objednávku jsme prověřili. U Vámi objednaných modelů mají kalhoty a kraťasy elastický pas, proto je přímo v popisu uveden speciální rozměr obvodu pasu. V případě, že jsou kalhoty pro Vás nevyhovující, zboží můžete vyměnit, případně vrátit. Pro obě varianty nám stačí vyplnit formulář na naší stránce ao ostatní se postaráme my.

Tým Monterkovo.cz

• Žadna komunikace ne dase dovolat

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Mrzí nás, že se Vám s námi nepodařilo zkontaktovat. V tomto období bývají naše telefonické linky velmi vytížené, nicméně na požadavky zákazníků se snažíme reagovat v co nejkratším možném čase. Váš pokus o spojení s operátory na základě telefonního čísla zadaného v objednávce evidujeme. Rádi bychom doplnili, že Váš telefonát trval pouhých 40 vteřin. Na naší infolince máme nastaven automat který dokáže odpovídat ty nejčastější požadavky našich zákazníků. V případě, že máte jiný požadavek je třeba počkat na spojení s operátorem. Jiný pokus než telefonický kontakt od Vás neevidujeme.
    Dáváme do pozornosti, že poskytujeme několik způsobů, jakými nás můžete kontaktovat. Kromě telefonického kontaktu Vám umíme zodpovídat Vaše požadavky prostřednictvím chatu, emailu nebo kontaktního formuláře který také naleznete na naším webu.

• Nevím
    • Nesedí velikost

Velikost, co normálnē objednávám mi tady nesedí.

Šmejd!Jedním slovem vše.

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

S kvalitou námi prodávaných oděvů jsou naši zákazníci obecně spokojeni. Pokud Vám ovšem kvalita zakoupeného zboží nevyhovuje, s vrácením/výměnou není problém. Pro obě varianty nám stačí vyplnit formulář na naší stránce a o ostatní se postaráme my. Všechny požadavky našich zákazníků se snažíme plnit k jejich spokojenosti.

Tým Monterkovo.cz

• Dosla manzelovi vel.46 ,ale jsou mu male tat tak je obleknu ja a to mam 52 kg.navic maji byt letni jelikoz to jsou kratasy,ale monterkovina je tvrda a hruba urcite neni na leto jak jsem pozadovala

Vickrat bych jiz neobjednavala nesedi ani velikost ani material kratasu

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Vaši objednávku jsme prověřili. Velikosti oděvů z naší nabídky zákazníkům sedí, zřídka se však může stát, že nesedne střih. V případě, že objednané zboží nesplňuje Vaše očekávání, není problém s vrácením/výměnou. Pro obě varianty nám stačí vyplnit formulář na naší stránce, o ostatní se postaráme my. Vámi vybraný model je z klasické monterkoviny, která je přirozeně tvrdší. Požadujete-li měkčí materiál, stačí nás kontaktovat emailem, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem.

Tým Monterkovo.cz

• Doručena jiná zásilka než byla objednaná.

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Za vzniklou situaci se v první řadě omlouváme. Chyba určitě nenastala úmyslně. V případě, že jste obdrželi jiný zboží než bylo objednáno, je třeba nás obratem po zjistění kontaktovat ať už emailem, nebo telefonicky. Takovou situaci vždy napravíme ke spokojenosti zákazníka a na naše náklady. Rádi bychom poznamenali, že balíček byl úspěšně vyměněn a celá situace se nakonec vyřešila bez dalších komplikací. Věříme, že se k nám opět vrátíte, abychom Vás mohli přesvědčit o kvalitě našeho zboží i poskytovaných služeb.

Tým Monterkovo.cz

• Velikost nesedí s danou tabulkou.Monterky sou minimálně o jednu velikost menší než Dana tabulka.

Tým Monterkovo.cz

• Přišlo jiné zboží než bylo objednáno (objednal jsem zateplené montérky s laclem a přišli do pasu a ještě o dvě čísla menší)

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Vaši objednávku jsme prověřili. Rádi bychom doplnili, že jsme Vás obratem kontaktovali a nabídli Vám výměnu zboží na naše náklady. Věříme, že se k nám opět vrátíte, abychom Vás mohli přesvědčit o kvalitě našeho zboží i poskytovaných služeb.

Tým Monterkovo.cz

• Příšerný materiál,připadám si jako bych chodil v plechových montérkách.

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

S kvalitou námi prodávaných oděvů jsou naši zákazníci obecně spokojeni. Pokud Vám ovšem kvalita zakoupeného zboží nevyhovuje, s vrácením/výměnou není problém. Všechny požadavky našich zákazníků se snažíme plnit k jejich spokojenosti. Věříme, že se k nám opět vrátíte, abychom Vás opět mohli přesvědčit o kvalitě nejen zboží, ale také námi poskytovaných služeb.

Tým Monterkovo.cz

Zboží přišlo včas,ale bohužel poškozené.Přesto ,že se jedná a pracovní bundu s centimetrové díry na prsou jsem opravdu radost neměl.

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

S kvalitou námi prodávaných oděvů jsou naši zákazníci obecně spokojeni. Pokud Vám ovšem kvalita zakoupeného zboží nevyhovuje, s vrácením/výměnou není problém. Také v případě, že zakoupené zboží obsahuje výrobní vadu nebo nemá vlastnosti, které jsou deklarovány v jeho popisu, není problém s jeho reklamací. Všechny požadavky našich zákazníků se snažíme plnit k jejich spokojenosti. Věříme, že se k nám opět vrátíte, abychom Vás opět mohli přesvědčit o kvalitě nejen zboží, ale také námi poskytovaných služeb.

Tým Monterkovo.cz

Objednávka zatím nebyla po 11 dnech vyřízena. Zboží, které máte skladem jste mohli odeslat po vypršení 48 hodin od zaslání vašeho mailu s upozorněním na nedostatkové zboží jak uvádíte v mailu. Budu tedy čekat zda-li ostatní zboží dorazí.

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Objednávku jsme na základě Vašeho podnětu prověřili. Pozdější odeslání způsobil neočekávaný výpadek jednoho z produktů, který jste si objednali o čem jsme Vás promptně informovali. Objednávku si nedovolíme rozdělit bez vyjádření zákazníka a Vaše odpověď na náš e-mail trvala několik dní. Objednávku vidíme v systému jako doručenou na 7. pracovní den od jejího zadání. Věříme, že se k nám opět vrátíte, abychom Vás opět mohli přesvědčit o kvalitě nejen zboží, ale také nami poskytovaných služeb.

Tým Monterkovo.cz

• Boty se po 14 dnech zevnitř trhají. Podrážka je měkká za chvíli podle mne praskne tolik peněz a po 14dnech hotovo

?

• Nevhodně zabaleno

Objednal jsem několik balení rukavic cca 160 ks ,nevhodně zabalené pouze v igelitovém pytli a samozřejmě přišel pytel roztržený a 24 ks chybělo. Musím řešit reklamaci s DPD

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Objednávku jsme na základě Vašeho podnětu prověřili. Skutečně byla poškozena, k čemuž však došlo nevhodnou manipulací při doručování zásilky. Zboží, které Vám v balíku chybělo, jsme Vám doposlali dodatečně ještě jednou a reklamaci s dopravní společností vyřešíme za Vás. Věříme, že se k nám opět vrátíte, abychom Vás opět mohli přesvědčit o kvalitě nejen zboží, ale také námi poskytovaných služeb.

Tým Monterkovo.cz

Tohle nemá nic společného s ortopedickou obuví. Jsou to obyčejné pantofle sice pěkné ale já jsem chtěl koupit ortopedické pantofle.

Tým Monterkovo.cz

• zboží mi bsylo doručeno ale ne v miře v jakem sem to objednal

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

V případě, že jste obdrželi jiné zboží než bylo objednáno, je třeba nás obratem po zjištění kontaktovat ať už emailem, nebo telefonicky. Chyba určitě nenastala úmyslně. Takovou situaci vždy napravíme ke spokojenosti zákazníka a na naše náklady. Vás jsme se pokoušeli kontaktovat telefonicky, ale neúspěšně.

Tým Monterkovo.cz

• Bylo napsáno kožené boty dorazily není to kůže lžut vůbec není to pravda to co je napsáno v inzeratu

Dorazily boty vůbec není to co bylo napsáno v inzerátu. Bylo napsáno telecí kůže bez ocelové špičky lžut

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

V popisu Vámi objednaného produktu nám chyběla informace ohledně ocelové špičky, za což se omlouváme. Popis jsme opravili. Jako řešení vám byla nabídnuta možnost výměny zboží za model bez ocelové špice, případně pro vrácení zboží.

Uz čekám týden na montérky hlavně že máte za 24 hodin odesláno reklamu smích

Děkujeme za Váš čas na napsání recenze.

Objednávku jsme Vám ze skladu odeslali hned druhý den po jejím přijetí. Ohledně doručení jsme se Vás pokoušeli kontaktovat a také i kurýrní společnost, ale při zadávání telefonického kontaktu nastala zřejmě chyba, protože je na jinou osobu, která balík odmítla převzít.
    Pokud byste nám doplnili správný kontakt, objednávku bychom Vám obratem odeslali ještě jednou.

Tým Monterkovo.cz

výhoda nemusím se složité dopravit do obchodu