Objednávku jsme telefonicky urgovali. Paní se omluvila, že balíček je připravený , ale zapomněla poslat. Objednávka byla na čtyři duše. Přišly dvě, ale fakturovány byly čtyři. Takže nic moc - a přístě jinde.

Zatím nedorazilo v dnešní době doba dodání více jak týden na skladové zboží divné

• žádná online platba! Jsme v 21. století, yay!

ztracený čas, neobdržel jsem objednávku.

Obchod nabízel zboží , u kterého bylo uvedeno, že je skladem. Nebylo.
    A když jsem si trpělivě počkal , tak bylo za jinou cenu. Styl : Ber nebo nech být.
    Neprofesionální.

• Nekomunikace, neplnění termínů

!!! Nedoporučuji !!!
    !! Platbu převodem i objednávku jsem provedl 7.6.2023 !!
    Všechno zboží u Vás bylo skladem !
    Dnes je 15.6.2023 a pořád nic !!
    Jsem invalidní na vozíku a čekám na pláště a duše a tudíž jsem doma uvězněn a nemůžu nikam !

Několika denní čekání na odpověď na dostupnost zboží.
    Další delší čekání na doručení. nakonec jsem objednávku zrušil a objednal jinde.

• Dlouhá dodací lhůta

Objednám a zaplatím standardně zboží. Po pár dnech nečinnosti píšu dotaz, co se děje. Z automatického e-mailu zjistím, že si všichni vzali celozávodní dovolenou. Jasně, všichni potřebujeme dovolenou a i bych přátelský omluvil, že menší firma nesehnala zástup/brigádu na vyřizování objednávek. Negativně ale hodnotím komunikaci a chování e-shopu v tom, že v době objednání jsem nikde žádné upozornění neviděl, nic nenapsali a v den objednání a zaplacení mohli (kdyby chtěli) zboží ještě odeslat nebo dát vědět, protože to dovolenou ještě neměli...

Objednal jsem 8 palcové pneumatiky a protože cena byla výhodná, pro tento typ pneu, objednal jsem dvě sady, tedy 8 ks. Do poznámky, jsem uvedl otázku, zda pneu odpovídají fotografii, protože mi jde konkrétně o tyto a již stejné mám. Na poznámku nikdo nebral zřetel a pneu dorazily.
    Po rozbalení krabice, jsem zjistil, že se jedná o nejobyčejnější pneu, které jsou na trhu a obvykle stojí o 30-50% méně.
    Napsal jsem mail, s mým problémem a s otázkou na další postup.
    Na něj mi nikdo neodpověděl. Odeslal jsem tedy pneu zpět (Česká pošta, za 140 ,-) Po týdnu mi přišel mail, že mi vrátí peníze. Žádná omluva, žádné vysvětlení.. Po prozkoumání jejich webových stránek, jsem někde v obchodních podmínkách, našel poznámku, že FOTOGRAFIE, NEMUSÍ ODPOVÍDAT REALITĚ!!! Nechápu !! Podle fotografie běžný člověk nakupuje.. Takže, spousta starostí, 140 korun vyhozených - zpětná doprava, se totiž nevrací a bez pneu. Proto pozor.. Když přeženu metaforu, tak objednáte černé kolečko a dorazí bílá kostička:-)) a bude to vlastně v pořádku.

Objednal jsem zboží a mimo mailu o přijetí objednávky před 14 dny pořád nic nepřišlo. Psal jsem i e-mail jak to vypadá s mojí objednávkou a taky bez reakce.

Co dodat, objednal jsem plast a dusi, plast dorazil v poradku, ale duse byla jineho rozmeru, pri reklamaci me bylo sdeleno ze to takhle kupuji vsichni, ja nato odpovedel ze to do sebe nepasuje - a uz zadna odezva od dodavatele - vysumnelo to.

• objednáno před 9 dny a nemám vůbec nic ani zprávu !!!

• Obdržel jsem na místo objednaného obdobné zboží, ale jeden z klíčových parametrů měl jiný rozměr. Na telefonické dotazování mi bylo sděleno, že ten správný produkt bude až za dva měsíce. Předem jsem nebyl za záměnu upozorněn, neměl jsem informaci, že objednané a předen zaplacené zboží není skladem, telefonní operátor nepovažoval omluvu za důležitou. V potvrzení objednávky byl správný kód, a dorazilo zboží s jiným kódem.

Eshop, který při objednání neupozorňuje na dostupnost zboží a termín dodání považuji za přežitý.

• kola na čep 25 mm,zasláno na 20mm, vzhledem k nutnosti okamžik použít jsem musel zakoupit odpovídající ložiska,tímto se oproti katalogové ceně, nákup podstatně prodražil. Novák Anco
    • Za dobu co nakupují v internetových obchodech ještě nikdo neprodávala z důvodu dovolené dnes i malý obchod nezavře aby neodešli zakaznici

• Přišlo mi jiné zboží.

Někdo v obchodě nevěnoval pozornost druhů zboží, které odesílá. Přišlo kolo na děleném disku, bez ložisek, s jinou délkou náboje.

kontrolujte výkres načrtu s realitou

• ochotný personál snaží se
    • zboží uvedeno skladem,po objednání a potvrzení objednávky,jsme přijely vyzvednou zboží a oznámeno,že zboží bude za 10 dnů

• čekám a čekám a nic nechodí.