Продуктът не ми хареса, всичко е изкривено, не мога да спусна едната страна права

Hello,
    If you have a problem with the goods you have received, we will be happy to help you on our customer service line. Please write to this email: [email protected]

Thank you.

• Jasné instrukce, návod, popis produktu.
    • Zboží přijelo poškozeno, polstrování na tyčích promáčknuté a deformované, nevrací se zpět.

Zboží by mělo být lépe dopravováno, doporučuji revidovat balení, obalový materiál a ochranu produktu. Zvažujeme vrácení zboží nebo reklamaci.

Dobrý den, Jitko,
    vaše hodnocení nás velmi mrzí, bohužel však nevíme, jak je zboží poškozeno. Žádná zpráva nám od vás nepřišla, proto prosíme, ozvěte se na zákaznickou linku ([email protected]), kde s vámi případnou reklamaci rádi vyřešíme k vaší spokojenosti. :)
    Pokud se jedná jen o otlačenou pěnu na horních tyčích, píšeme o tom tučným písmem u každého produktu na našich webových stránkách, kde na tuto skutečnost upozorňujeme.

Tým Monkey Mum

Zboží jsem objednala a připlatila si úhradu při převzetí (na dobírku). Dosud (po týdnu) nemám info o termínu doručení ani od obchodu, ani od přepravce. Objednávka mi ale nebyla stornována, jakoby si ji nikdo nevšiml

Reakce obchodu Monkey Mum

ještě jednou se moc omlouváme za problémy u vaší objednávky, která vám bohužel dorazila se zpožděním. Nově zasíláme zboží z externímu skladu a tam bohužel nastala IT chyba v přenosu dat. Ihned po vaší zprávě jsme objednávku urgentně doručili a udělali jsme vše pro to, aby se už situace neopakovala.
    Doufáme, že je již vše v pořádku a se zbožím jste spokojena.

Tým Monkey Mum

Kupovala jsem zábrany na postel, abych zamezila pádu, protože máme opravdu hodně vysokou postel. Zábrany ho samozřejmě lákají k tomu, aby k nim přilezl a postavil se u nich, což jsem neviděla jako problém. Včera jsem ale zažila šok, když se zábrana, byť uzamknutá sesunula a malý nám spadl. Nevím jestli máme nějaký vadný kus, nebo po pouhých třech měsících používaní je už opotřebená a nedrží jak by měla, ale po této šílené zkušenosti už zábranám nevěřím a jsem velmi zklamaná a nechápu jak se tohle může stát!

Reakce obchodu Monkey Mum

vaše zkušenost nás velmi mrzí. Obraťte se, prosím, na naši infolinku ([email protected]), kde s vámi rádi celou záležitost vyřešíme. Zkontrolujeme, zda máte zábrany dobře sestavené a případně vám vadný kus ihned vyměníme. Není možné, aby se zábrany pro 3 měsících opotřebovaly.

Tým Monkey Mum :)

I ordered 2 safety gates.
    One in 140 cm which is perfect and of good quality
    One in 180 cm which is defective and dangerous.
    1) the bars have been reversed and I can't mount the item correctly
    2) The safety lock makes the side panel go down by itself while it is "locked" and it is very dangerous for a baby who is next to it.
    Customer service does not answer me despite the supporting photos

• Přehlednost
    • Nižší cena

Dle popisu se zábrana lehce stáhne i vytáhne dolů, ve skutečnosti to vůbec není lehké, je to o stylu "pokus-omyl", někdy to trvá i minutu než se na 4./5. pokus zábrana stáhne/vytáhne.. Vše přitom dělám dle manuálu.

Reakce obchodu Monkey Mum

prosím kontaktujte nás na mailu [email protected] pro dořešení reklamace. Děkujeme.

• Rychlé doručení
    • Poškozená zábrana z výroby

Nedoporučuji nic moc kvalita (poškozená, bez opravy nešla složit, odřená)

Zabrana je absolutne nepouzitelna. Material smrdi. Otvaranie a zatvaranie zabrany je skuskou trpezlivosti. Toto naozaj nie je vhodne pre rodicov s detmi, ktori potrebuju v noci vstat a bezpecne a rychlo zabranu uzatvorit. Navod na pouzitie len v cinstine a anglictine. Komplikovana montaz. Jednoznacne neodporucam. Za tie utratene peniaze som zaroven pekne nahnevana!

Reakce obchodu Monkey Mum

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. V případě, že zábrany nesplňují svou funkčnost, požádám Vás o vyplnění reklamačního formuláře - https://www.monkeymum.com/formular-pro-uplatneni-reklamace a zaslání reklamace na náš e-mail [email protected], abychom ji dořešili k Vaší spokojenosti co nejdříve. Český / slovenský návod najdete online na webu přímo u produktu, případně v mailu s informací o odeslání objednávky. Návod v čínštině bohužel nemáme, v balíku je návod pouze v anglickém jazyce. Věřím, že se celosvětová situace brzy uklidní a všichni na sebe budeme opět trochu milejší. :)

S pozdravem, Lucie Janauer, Monkey Mum.

• Uz dva týždne čakám na objednany tovar..som zvedavá ci vobec dorazi...niesom spokojna

Obchod ok, produkt k ničemu, zabrana nejde dobře zasadit pod matraci, nedrží a otevírání působí velice levně, jednou zkusíte stáhnout a už se nevrátí do původní pozice. Nedoporučuji.

• Kdybych nezrušila svou původní objednávku, tak bych se nedozvěděla, že mi objednávka prostřednictvím mall.cz, která měla dorazit dnes, nedorazí. Odložená dovolená zbytečně. Zábrany jsme potřebovali rychle a nutně kvůli bezpečnosti naši holčičky.
    Nikdo z mall.cz mi nedal ani vědět, že mi zboží nedorazí dnes. Od paní z monkeymum vím, ze od 17.8. tam zmenili doručení z 3 dnů na 10. Objednavala jsem 16.8. byl čas mi dát vědět.

• Zbozi mi zatim nedorazilo

Objednano v nedeli a hned v pondeli bylo zbozi predano prepravci, avsak ani v patek mi zbozi nedorazilo. Musime tedy cekat az do dalsiho pondeli, zda vubec dorazi.
    Doporucuji vyuzit overene prepravce. Prepravu pres WE|DO uz nikdy vice.

Platili jsme poštovné za doručení na výdejní místo i u objednávky za 1800 Kč. Obchodem deklarováno poštovné zdarma u objednávek nad 1500 Kč. Na výdejní místo byl zásilka doručena 7. den od objednání. Obchod bychom znovu již nevyužili.