• Kvalita za prijateľnú cenu. Spoľahlivý obchod a bezproblémová komunikácia. Vrelo odporúčam.

Krásne, prepracované produkty vyrábané s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Vaše súpravy Moniel pre mamičku a bábätko ma upútali na prvý pohľad, bola to jasná voľba. Neviem sa dočkať kedy ich využijem v pôrodnici. Mám v pláne si ešte doobjednať ďalšiu farbu tohto kompletu.

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, Hani, mnohokrát vám děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme opravdu šťastní, že se vám Moniel soupravy líbí a věřím, že s nimi budete spokojená a v porodnici se budete cítit vy i miminko jako v bavlnce. Mějte pohodové dny a přeji vám bezproblémový a krásný porod. S láskou Monika z Monbaby

Rychle dodanie krasny kvalitny toavr

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, Jully, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Jsme moc rádi, že nákup proběhl podle vašich představ :-)
    Krásný den přeje Monika z Monbaby

• Rychle vyzmrizeni objednavky
    • Hezka komunikace
    • Zbozi kvalitni

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, děkujeme krásně za milou recenzi, které si velmi vážíme.
    Krásný den vám přeje Monika z Monbaby

• Super rychlé doručení
    • kvalitní zboží

Extra rychlé dodání, objednávku jsem zadala v úterý večer a už ve čtvrtek ráno jsem měla zboží doma. Krabice hezky zabalená, produkty Sleepee kvalitní.

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že zásilka dorazila včas a jste se Sleepee produkty spokojená. Přeji vám pohodové dny i noci, Monika z Monbaby

• Krasne zabalené

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, Jano, moc děkujeme za milé hodnocení. Máme radost, že jste byla s balíčkem a nákupem u nás spokojená. Pohodové dny přeje, Monika z Monbaby

• Kvalitní zboží
    • Hezké zpracování
    • Ochota při komunikaci

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, moc vám děkujeme za milou recenzi. Jsme moc rádi, že nákup proběhl podle vašich představ.
    Krásný den vám přeje Monika z Monbaby

• Zboží dorazilo brzy, rozkošně zabaleno.

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, moc vám děkujeme za milou recenzi. Jsme moc rádi, že balíček dorazil včas a v pořádku.
    Přeji vám krásný den, Monika z Monbaby

• je to malá česká firma
    • příjemný materiál
    • zipy na dětských overalech jsou oboucestné, takže když jen potřebujete zkontrolovat plímu, rozepnete od spodu, ale miminko zůstává v teple
    • zip se zapíná mnohem rychleji než patentky
    • děti v overalech vypadají rozkošně

Super rychlé jednání, zaplaceno a do druhého dne objedávka byla na cestě ke mně. Příjemné jednání a komunikace.

Reakce obchodu Monbaby

Krásný dobrý den, Maru, děkujeme vám za překrásnou recenzi. Máme obrovskou radost, že jste s overálkem značky Moniel spokojená. To je naší největší odměnou. Pohodové dny s vaším miminkem přeje Monika z Monbaby

Velmi proklientsky a profi pristup

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení, které nám udělalo velkou radost.
    Krásné dny přeje Monika z Monbaby

• Vše O.K.

• rychlost dodání
    • kvalita zabalení

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den Yvet, mnohokrát děkujeme za krásnou recenzi. Máme radost, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Pohodové dny vám přeje Monika z Monbaby

• Rychlost, spolehlivost, příjemná komunikace…

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení. Máme velkou radost, že jste s nákupem u nás spokojená :-)
    Pohodový den přeje Monika z Moniel

S nákupem jsem naprosto spokojená, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Monbaby

Krásný dobrý den, Báro, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme šťastní, že jste s nákupem u nás spokojená :-)
    Pohodový den vám přeje Monika z Monbaby

Rychlost doručení, skvělá komunikace ze strany eshopu.

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Máme velkou radost, že jste byla s nákupem u nás spokojená :-)
    Krásné a pohodové dny přeje Monika z Monbaby

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Monbaby

Krásný dobrý den, mnohokrát děkujeme za zpětnou vazbu. Mám radost, že balíček dorazil v pořádku a včas :-)
    Pohodový den přeje Monika z Monbaby

Krásně zabalené a rychlé dodání. ☺️

Reakce obchodu Monbaby

Krásný den Kláro, moc děkujeme za milou recenzi. Mám radost, že jste s nákupem u nás spokojená :-)
    Pohodový den přeje Monika z Monbaby

• Rychlost vyřízení
    • Přehlednost stránek

Reakce obchodu Monbaby

Krásný den, Martino, moc děkujeme za milou recenzi. Jsme štastní, že se vám u nás dobře nakupovalo a jste s nákupem spokojená :-)
    Pohodové dny přeje Monika z Monbaby

• Rychle dodání
    • Kvalitně zabaleno

Reakce obchodu Monbaby

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení :-)
    Krásný den přeje Monika z Monbaby

Zboží je krásné a velmi praktické, jsme doslova nadšení. Chválím i balení a jednoduchost složení, vše skvěle zabaleno i připraveno.
    Děkujeme moc a můžu jen doporučit.

Dobrý den Markét,
    moc děkujeme za milé hodnocení. Máme velkou radost, že jste s nákupem u nás i s učící věží Craffox spokojená :-)
    Pohodový a slunečný víkend přeje Monika z Monbaby

Velmi dobré