• Zboží Coco Chanel 100 ml EDP dodáno, šlo však o padělek, reklamováno, reklamace přislíbena, odesláno na udanou adresu k reklamaci, do 30 dnů bez vrácení peněz, obchod nekomunikuje e-mailem, telefonem, ztratil se ze serveru, jedním slovem POZOR !!! podvod, obracím se na ČOI.

Pozor podvod !!!

• Zajímavé ceny parfémů, dobrý výběr.

Za nás doporučení. Jsme spokojení, došlo rychle objednané zboží. Příště zas nakoupíme.

• Zklamání a jen zklamání ......... Je to poslední obchod uzavřený přes internet!!!!

Nedoporučuji, objednala jsem si Dior Fahrenheit k Vánocům mému příteli. Lahvička porušená, zbyla nám 1/3 osahu. Vůně nebyla shodná s originálem. Velké zklamání. Po reklamaci nereagují! Peníze doposud nebyly vráceny!!! Velké zklamání, jsem zvědavá, jak to budou řešit! Jinak se obrátím na Českou televizi- Černé Ovce! A uvidíme, jak se k tomu postaví!!!! Reklamace byla zaslána zpět i se zbytkem parfému dne 4.1.2016. Číslo objednávky: 201592. Paní Růžová nebere za obchodní jednání zodpovědnost, Vše si vysvětlíme v Černých ovcích, pokud nedostanu vše, jak jsem uvedla v reklamačním dopise ze dne 04.01.2016!!!! Opět dnes telefonní linka vyvěšená!!! Nezvedají ani telefony.

• Nereagují na telefony, neodpovídají na email. Internetový ochod nelze rozkliknout- otevřít! Nemohu se s nimi spojit!

Nedoporučuji, objednala jsem si Dior Fahrenheit k Vánocům mému příteli. Lahvička porušená, zbyla nám 1/3 osahu. Vůně nebyla shodná s originálem. Velké zklamání. Po reklamaci nereagují! Peníze doposud nebyly vráceny.

• žádné, otřesný obchod, nejhorší komunikace v dějinách naupování, doporučuji nikdy nic nenakupovat, nekomunikují a prodávají paděky, padělky a jen padělky
    • všechno, komunikace a to co prodávají, někdo by je měl trestně stíhat za to co dělají. Minimálně firmy jejich padělky prodávají.

Nejhorší obchod kde sem kdy nakoupil, prodávají padělky do posledního kusu, někdo by je měl začít trestně stíhat, monacoparfums.cz již nefunguje, eshop je nedostupný, poslal jsem parfémy zpět, nikdo je nevyzvedl, nikdo nekomunikuje, nezvedají telefon, neodepisuj na moje prosby, shrnutím je to strašný obchod, heureka by se měla podle recenzí zamyslet, zda tento obchod umístí mezí platící obchody v PPC režimu.jedním slovem otřesné, prostě strašné

pane Goga,

reagovala jsem na Váš e-mail ihned 15.12.2015
    během 4 pracovních dnů jsme vyřídili odstoupení od smlouvy a 21.12 Vám byla vrácena celá částka

od té doby jste se ani jednou neozval

To co tu píšete je jedna velká nepravda.

• Padělek

Stalo se mi to co paní Anně, Coco CHanel mademoiselle je padělek, mám doma originál a je to rodzíl.
    Doufám, že peníze vrátí obratem.

Jakmile peníze dorazí VČAS zpět za odstoupení od smlouvy, tak vás zde o tom ještě budu informovat, Doufám, že vše proběhne bez problémů a zbytečných průtahů. Předem děkuji obchodu MonacoParfums.cz....

Momentálně je situace taková, že vrácené zboží podle čísla zásilky stále nebylo doručeno pro nezastižení a zásilka je už uložena na dodací poště, přičemž obchodník mne informoval, že jakmile mu vrácené zboží dorazí, tak mi pošle zpět peníze za odstoupení od smlouvy. Jsem stále v očekávání...děkuji.

Chci ještě ostatní informovat, že podle zákona není nutné, aby se s obsahem zásilky adresát skutečně seznámil. Stačí jen, že tu možnost měl. Pokud prodejce záměrně poštovní zásilku nepřebere, lze si vypomoci zákonnou domněnkou doby, kdy zásilka odeslaná s využitím provozovatele poštovních služeb došla třetí pracovní den po odeslání. Odstoupí-li kupující od smlouvy, vrátí mu prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, popř. od vrácení zboží, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. Pokud prodávající finanční prostředky kupujícímu nevrátí, ocitá se v prodlení a je možné ho soudně stíhat podáním žaloby. Tak to jen pro info, ale budu doufat, že k takovým krokům zbytečně nedojde.

Reakce obchodu Monaco Parfums

Tak jak jsem Vám psala pane Moravec, jak to dorazí (možná už dnes) tak odstoupení okamžitě vyřídím.

B.Růžová

Zboží dorazilo včas do Vánoc, ale byl to nevhodný dárek, takže uplatňuji právo na odstoupení od smlouvy na zakoupené zboží z internetového obchodu. Zboží odesláno zpět na adresu sídla firmy. Děkuji obchodu MonacoParfums.cz za spolupráci a včasné odeslání platby na můj účet uvedený v odstoupení od smlouvy. Děkuji...

Děkujeme za Váš názor.

MonacoParfums.cz

Peníze vrátily - reklamaci uznaly....přišla jsem jen o necelých 200 na dopravě.

• Výhodné akční nabídky, doprava zdarma u větší objednávky

Můj nákup proběhl hladce. Žádné problémy nezaznamenány, malý tester šampónu potěšil. Za nás s manželkou doporučení.

Děkujeme za Váš názor.

MonacoParfums.cz

• jste podvodníci!!! Prodáváte šmejdy!!!

• vždyť jde o padělky

Jak už jsem psala parfém jsem si objednala k vánocům pro přítele....byla jsem s dvouletou holčičkou na antibiotikách a nevěděla jsem zda se do obchodu dostanu.Bylo mi fakt smutno,když jsem zjistila že mám parfém s jinou vůní...s jinou krabičkou i s lahvičkou...prostě padělek.Dnes mi napsaly,že mi peníze pošlou zpět,takže dám vědět jak jsem dopadla.

• komunikace

• Dobré ceny, snadný nákup pres tablet.

Doporučují, velmi hladký průběh. Rozhodne doporučují ostatním nakupujicim po zkušenostech jinde. Toto je nadprůměrný obchod a prodávají to same jako Fann.

• Příznivá cena zboží.
    • Zboží mi e-shop nedodal....

Anatérismus. Objednal jsem dárek pod stromeček...

• Bohužel nic
    • Koupili jsme dárek u této společnosti - parfémovanou vodu Chanel Coco Mademoiselle - byl zlevněný vzhledem k tomu, že šlo o tester. Jednalo se však o padělek! Tuto vůni používám, dodaný parfém voní nejen jinak, ale mnohem slaběji než toaletní voda! Přitom se má jednat o parfémovanou vodu. V případě, že společnost nebude ochotná vrátit neprodleně peníze, využijeme možné právní cesty k vymáhání dluhu a případně budeme řešit i trestněprávně.

Rozhodně tedy nedoporučuji.

Pozor Padělky

kdo chce podat trestni oznameni hromadne at se ozve zde: [email protected] diky

• Přišla mi napodobenina parfému