• objednávám už poněkolikáté a vždy bez problémů

Reakce obchodu MOJEPNEU.CZ

Děkujeme za Váš nákup i Vaše hodnocení a budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

superrychlé dodání

Petr, MOJEPNEU

Skvělá komunikace obchodu a rychlé dodání pneu.

• Jsem spokojen vše ok.

Děkuji, jsem spokojený

Petr, MOJEPNEU

• slušnost rychlost slušné ceny

Petr, MOJEPNEU

Celá zakázky byla realizována rychle a kvalitně.

• spokojenost

Petr, MOJEPNEU

Domluva s operátorem perfektní, dodaní se zpožděním jednoho dne. Jinak vše v pořádku.

Petr, MOJEPNEU

Rychlé dodání a dobrý ceny

• Rychlost.

• rychlost, spolehlivost

• ceny

Petr, MOJEPNEU

• V objednávce byla potřeba upravit zboží, vše perfektně vyřešeno profesionálně na pobočce v Praze, včetně náhradního termínu přezutí. Ceny zboží velmi dobré. Spokojenost se vším.

• rychlá komunikace

o žádné nevím

Petr, MOJEPNEU

Za mě super lokalita na hummer centru na D11. Krásný parkování, naložení jedna báseň. Skvělý přístup při předání.

• Rychlé jednání a dodání
    • Žádná nevýhoda

• Rychlost vyřízení objednávky

• Rychlost a spolehlivost

Vše OK

Petr, MOJEPNEU

• blesková reakcia obchodu, milá pani (slečna) na zákazníckej linke, rýchle dodanie. No problems = no stress :-)