• Super rychlé dodání

Reakce obchodu MOJEPNEU.CZ

Děkujeme za Váš nákup i Vaše hodnocení a budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

• Super, rychle odesláno

Rychlé dodání

Petr, MOJEPNEU

• Vstřícnost a odborná erudovanost pracovníka
    • doručení zboží do následujícího dne
    • o žádné nevýhodě nevím

spolehlivý obchodník, vřele doporučuji

Petr, MOJEPNEU

• Rychlost dodání 2 pracovní dny, a to co zajímá všechny, jestli nejsou pneumatiky několik let skladované: DOT od výroby - do prodeje cca 2 měsíce staré, takže skvělé!

Petr, MOJEPNEU

• Nejen pneuservis, ale velmi kvalitní servis.
    • Kvalitní vedení a ochotní zaměstnanci.
    • Domluvené termíny na 100% splněny.

Erudovanost, rychlost, ochota.

rychlost

Petr, MOJEPNEU

Brala jsem už druhou sadu pneu a jsem spokojená. S dodáním mi firma vyšla vstříc, cena za mě super. Mohu jen doporučit a na zimu opět kouknu na stránky a objednám.

Petr, MOJEPNEU

Nevarovali nás, že pneumatiky jsou z roku 2022. Nebyl čas odmítnout, musel jsem si je vzít.

Reakce obchodu MOJEPNEU.CZ

"nevarovali" pěkně řečeno. Pneu byly expedovány od výrobce, tudíž jsme nemohli předem zjistit rok výroby. Každopádně rok výroby 2022 je v pořádku - jak uvádí jeden z předních výrobců pneu: "pneumatiky nejsou banány".

Petr, MOJEPNEU

• Měli rozměr který je problém sehnat.

• Skvělá domluva
    • cena ok

Mohu jen chválit.

• Cena,komunikace

• dobrá komunikace

• nejlevnejsi obchod

Petr, MOJEPNEU

• Rychlé jednání, vše v pořádku

Petr, MOJEPNEU

vše super, velká spokojenost.

Petr, MOJEPNEU

• objednávám už poněkolikáté a vždy bez problémů

superrychlé dodání

Petr, MOJEPNEU

Skvělá komunikace obchodu a rychlé dodání pneu.

• Jsem spokojen vše ok.