Zaslali jiné zboží. Nezaslali žádný doklad. Emailová komunikace nula...

Zaslán jiný druh motorového oleje, prozatim bez komunikace ze strany obchodu.

Po objednani a zaplaceni se tyden nic nedelo. Kdyz jsem volal na na strankach uvedeny mobil, nikdo ho nebral a po tydnu mi byly vraceny penize zpet na ucet (online platba kartou). Do dnesniho dne nevim, co se stalo, proc zbozi nedorucili. Nikdo se neobtezoval poslat jakoukoliv informaci.

• Zboží nesouhlasí s vyobrazením

Obchodník nekomunikuje.

• Oba výrobky bez českého návodu
    • Zřejmě polská distribuce
    • Aplikační houbička měla potrhaný obal, přelepený lepenkou

Dojem z nákupu klesl na nulu. Doufám, že leštěnka je leštěnka, a ne nějaká náhrada.

• Nabízí zboží které nemá

objednal jsem si olej, balík přišel na poštu a byl celý mastný, balík jsem nepřebral, od prodejce nepřišel ani nový olej ani nějaké vysvětlení,ani telefonát, aspon ze slušnosti mohly napsat email že pošlou nový olej, nebo něco, hlavně že chtějí hned hodnocení

• nikdo neodpovídá na maily...

• Objednání z pohodlí domova

Rychlé dodání

Poslali jiné zboží. Obchod nekomunikuje. Odstoupil jsem od smlouvy.

Jako jedni z mala na internetu meli 4l baleni oleje skladem, jake bylo moje prekvapeni kdyz prisla vbaliku ctyri jedno-litrova baleni, bez jakekoliv predchozi komunikace. Vedet ze posilaji po jedne, tak si vemu jen tri litry.

• POSLALI MNĚ JINÝ OLEJ NEŽ NABÍZÍ A NEŽ JSEM SI OBJEDNAL SICE SHODNÉ PARAMETRY ALE NÉ TEN CO JSEM CHTĚL

• Možnost přepravy na Úloženku.
    • Nespolehlivý.

Zboží jsem objednal 19.3. 2017, ale ještě nepřišlo,
    i přesto, že je uvedeno skladem. Na můj email nikdo neodpověděl.

• K doručení zboží používáte nespolehlivou!!! a neseriozní!!! Českou poštu

• Doručen naprosto jiný typ oleje (místo FE doručili LLX); rychle odeslali kupon na odeslání zboží zpět, od té doby při zavolání neustále předávají na expedici požadavek na vrácení peněz.

U uloženky musíte zboží zaplatit, poté je možnost kontroly. Pokud bych ihned nezkontroloval veškeré údaje na zboží a neporovnal s objednávkou, měl bych asi problém. Připadá mi nedůstojné žebrat o navrácení svých peněz. Pokud neřešíte reklamaci, asi dobrý obchod, já už si tu v životě nic neobjednám.

• Nízší cena
    • Komunikace neprofesionální
    • Bez faktury

Zboží dorazilo bez obalu, bez faktury, bez možnosti prohlédnout zboží před zaplacením.

Fakturu jsem neobdržel ani po 10 dnech od nákupu. Při volání obchodníkovi to vypadalo, jako kdyby člověk kontaktoval někoho doma, ale ne firmu. Spíše nedoporučuji, pokud chcete mít jistotu.

• Prehledne stranky, nizsi ceny.
    • Zbozi ani po 14 dnech nedorazilo.

Z neznameho duvodu zbozi vyfiltrovane jako Skladem ani po 14 dnech nedorazilo a bohuzel nedorazila ani odpoved na otazku, zda vubec bude zbozi dodano. Z techto duvodu jsem byl nucen odstoupit od smlouvy. Snad se jednalo pouze o systemovou nebo procesni chybu a nastaveni prijmu emailu?

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Obchod absolutně nekomunikuje, ač jsme zde nakupovali často, totálně zklamali a raději jinde

Reakce obchodu mojeoleje.cz

děkujeme za recenzi. Zboží mělo dostupnost 14dní - uvedený termín dostupnosti z eshopu tedy plníme.

Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace.
    S pozdravem MojeOleje.cz