• Eshop na reklamaci odpověděl
    • Cartrige tiskne jen asi z 20%
    • Na reklamaci mi bylo řečeno, že je to tiskárnou a ať si koupím cartrige ještě jednu

Neoriginální tiskovou cartrige jsem si objednal a přišla velmi rychle. Bohužel po vložení do tiskárny, která do té doby fungovala na 100%, tiskárna začala extrémně vynechávat a tiskla třeba jen 20% toho, co měla. Zkusil jsem zboží reklamovat, komunikace s obchodem byla sice relativně rychlá, ale ne moc vstřícná a bylo mi vysvětleno, že je to chyba tiskárny. Pokud mi tahle cartrige nefunguje, mám si koupit ještě jednu. Inu, koupil jsem si tedy jinde ještě originální cartrige, a ta funguje v pořádku.

Jen se teď ptám, k čemu mi je tahle neoriginální nefunkční cartrige. To jsem opravdu ušetřil.... mám teď jednu nefunkční neoriginální a několik hodin řešení problémů co s tím.

Reakce obchodu mojeNáplně.cz

V tomto okamžiku můžete náplň vložit do tiskárny a bude fungovat. Vaše tisková hlava byla zavzdušněná. Pokud budete potřebovat radu, neváhejte se na nás obrátit.

špatná komunikace obchodu, nebyl schopen zaslat ani bankovní spojení k provedení úhrady

• rychle doruceni
    • tonery nefunguji

nedoporucuju tonery, ani jeden ze 4 tiskarna nenacte, asi spatny cip.

• příznivé ceny, ale...
    • ani za týden mi nepřišly platební údaje
    • obchod nekomunikuje
    • nemám žádné informace o případném termínu dodání, apod.

Měl to být můj první nákup u této firmy, nepodařil se. Zboží jsem tedy koupil u konkurence. Jako u všech obchodů, i zde je všechno zboží "skladem". Ach jooo...

• Dodací lhůty jsou dlouhé

Dodací dobu nikdo neví, musel jsem objednat u konkurence GIGAPRINT ( dodáno do 24 hodin !!!, o všem jste informováni ). Takže Moje náplně již NIKDY nevyužiji

Reakce obchodu mojeNáplně.cz

jako způsob dopravy jste si vybral Z-box, který byl obsazený.
    Zásilka čekala na uvolnění místa.
    Již máte zásilku připravenou k převzetí na vámi zvoleném výdejním místě.

Objednali sme tieto tonery nižšie. Kvalita tlače u všetkých farebných je katastrofalna. Jeden toner bol prasknutý a farba sa rozmrvila do tiskárne. Po zadaní reklamácie na oficialnu stránku nereaguju ani po 2 týždňov.

Starink | CF402X | Starink kompatibilní toner HP 201X - CF402X - velký žlutý Starink | CF401X | Starink kompatibilní toner HP 201X - CF401X - velký modrý Starink
    Starink | CF403X | Starink kompatibilní toner HP 201X - CF403X - velký červený

Neodporúčam!

Dobrý deň,
    vždy nás mrzí, keď sa niečo pokazí.
    Na vašu sťažnosť odpovedal reklamačný technik 30. júna.
    Skontrolujte si, prosím, svoj e-mail.
    Ďakujeme.

Bohužel toner přišel rozbalen a s prasklím plaslastovým držákem.

• Nefunkční náplň
    • Nulová komunikace obchodu

Nabízený toner byl velmi levný, nicméně obchod měl velmi dobré recenze, tak jsem si řekla, že to zkusím. Toner ale tiskne flekatě, deformuje text, místy úplně vynechává. Psala jsem e-mail, ale bohužel bez reakce.

Reakce obchodu mojeNáplně.cz

zalogujte si reklamaci u nás na webu. Váš email se ke mě nedostal.

• Jak mohu ohodnotit kvalitu objednaného zboží a dodavatel, když zboží ještě nemám???

Reakce obchodu mojeNáplně.cz

jako způsob platby byla vybrána platba předem. Platbu jsme však stále neobdrželi.

• Neochota

Ke každé náplni do tiskárny slibovali dárek, což měli uvedeno přímo v nabídce na Heurece. Bohužel, dárek nedorazil, a když jsem žádala o jeho doposlání v obálce, napsali bez jakékoliv omluvy, ať si udělám další objednávku a pak mi dárek teprve pošlou. Od té doby se neozvali. U firmy s takovýmto podvodným jednáním už bych si žádnou objednávku nikdy nevytvořila. Připadá mi trapné se doprošovat o něco, na co jsem dle nabídky prodejce měla nárok.