• Z box

• zajímavé akce

nedotažené nabídky

• Dříve jsem platila dobírkou, teď mě to nebylo nabídnuto. Dříve jsem měla Manu skoro do druhého dne a teď týden a nic. Za mě zhoršení, obchodu. Nicméně Manu si objednávat budu. No, chteli jste hodnocení.

Celkově zhoršení oproti předchozím rokům. Dlouhá dodací lhůta, nelze na dobírku. Dříve šlo na dobírku a dodací lhůta max dva dny.

Nemam stale zbozi 10 dni po zaplaceni

Spolupráce se Zásilkovnou je tragická. Po 7 dnech od objednání stále létá moje Mana v éteru.

• Neustále se zvyšuje cena a nevšiml jsem si nějakého upozornění u předplatného.

• Výborná chuť
    • Vůbec nezasytí

Chuť je výborná, bohužel jako "alternativa" jídla budoucnosti to nedává moc smysl, cena 90,- za porci ztrácí význam tohle vůbec kupovat, navíc když jsem vypil třeba 4 kusy na posezení místo jídla a i přesto jsem měl stále hlad, pouze jsem cítil že jsem vypil moc tekutin ale hlad jsem měl, tudíž místo třeba oběda abych "snědl" jídlo za 360,- a stále byl hladový je nesmysl. Celé balení mi vydrželo zhruba 3 dny. Nemluvě o plastových obalech.

Aby to dávalo smysl tak by jste tyhle pokrmy museli dělat více koncentrovaný (víc mana prášku v jedné láhvi) a cena za porci mnohem nižší, 90,- je opravdu "budoucnost" navíc když 1 porce je tak možná 1/5 normálního jídla.

Nesmyslně předražené. Porce za 80 Kč má hodnotu max 20 Kč.

• Zatím zboží ani po 10 dnech nedorazilo

Objednal jsem a zaplatil, nevim, kdy presne nove drinky maji prijit - videl jsem zatim jen behem brezna (coz je dost neurcite, kdyz uz je brezen)

Poslane hodnoceni me dost znejistelo, zda mi to tedy neprislo...?

Nemám zpětnou vazbu, kdy bude zboží doručeno.

• nelze tlačítkem vybrat jakou společností mají balík dodat
    • neposílají přes Zásilkovnu
    • posílají přes PPL
    • nelze si vybrat výdejní místo
    • musíte složitě hledat na jejich webu přes koho balíky posílají

• Predplatne nešlo obnovit, musel jsem zvolit dražší. Cena rapidně vzrostla.

Zboží jsem 3.11. objednala, mejlem mi dorazilo potvrzení objednávky. Od té doby žádná informace o stavu zakázky, zboží nedorazilo. Službu "sledování stavu zakázky" dodavatel nenabízí. Netuším tak, jestli na mě dodavatel zapomněl...

Reakce obchodu Mana

Milá Martino,

moc se omlouváme za prodlení objednávky a nedostatek informací z naší strany. Rozesílané zprávy o zpožděných objednávkách se k Vám chybou na naší straně nedostaly.

Vaši objednávku evidujeme a děláme vše pro to, aby k Vám co nejdříve dorazila. Zpoždění je způsobeno mimořádným zájmem o naše Family Packy v uplynulých dnech. Vaši opožděnou objednávku evidujeme a nejpozději zítra ji budeme expedovat. Můžete ji tak brzy očekávat.

Moc děkujeme za zpětnou vazbu i za Vaše pochopení.

Vaše Mana

Zbozi po 9 dnech nedorazilo :(

Reakce obchodu Mana

Náš vážený zákazníku,
    moc se omlouváme za zpoždění Vaší zásilky. Je způsobeno mimořádným zájmem o naše produkty. Děláme vše pro to, aby Vaše zásilka co nejdříve dorazila. Zboží, které má zpoždění, už jsme pro Vás expedovalil. A můžete ho brzy očekávat.
    Moc děkujeme za Vaši trpělivost a omlouváme se za způsobené komplikace.
    Mana