• Rychle doručení

Velice nekvalitní zboží - háčky, jsou nepoužitelné. Z celé sady je použitelný možná jeden. ostatní nejsou vůbec vyleštěné takže se při háčkování zadrhávají. Ztráta času a peněz. I levnější háčky jsou mnohem kvalitnější, nečekala jsem zázrak ale tohle je hrůza. Kontrolovat zboží, než jej odešlete by měla být automatická věc.

• Výhoda se zprvu zdála výběr zboží, celkem rychlé odeslání. Bohužel vše zastiňuje nevýhoda, kterou vypisuji níže.
    • Některá bavlněná plátna, která obchod nabízí jsou velmi nekvalitní. I přes údržbu dle postupu obchodu pak po vyprání vypadají tak, že jsou flekaté, jsou na nich vidět "zlomy" a barvy jsou ne trochu, ale úplně vybledlé.
    • Již přes dva týdny s obchodem řeším reklamaci takto nekvalitního zboží - uvidíme, jak to dopadne.

Pokud nechcete ztrácet čas a peníze, v látkách se nevyznáte a jste zde poprvé, nedoporučuji Vám zde nakupovat.
    Přes velký výběr látek obchod nemá ani ponětí, jak nekvalitní materiál v některých případech nabízí. Logicky, přes to množství to ani nemůže stačit vyzkoušet.
    Bohužel obchod nezajímá zpětná vazba zákazníků k zakoupenému zboží. A to bych viděla jako největší problém.
    Po téměř 3 týdnech vyjednávání a dotazování se obchod "rozhodl" mi peníze za nekvalitní plátna vrátit zpět a považovat tak celou situaci za uzavřenou...

• velký výběr látek
    • látka, kterou jsem si objednala opakovaně pouští, i po několikanásobném vyprání a octové lázni - po upozornění přestal obchod komunikovat

některé látky pouští a špatná komunikace

• Velký výběr látek, příznivé ceny, spokojenost s dopravou i dobou dodání.

Spokojenost ve všech směrech. Nakupuji už jen od nich.

• bezkonkureční ve všech směrech

Tento obchod patří k mým nejoblíbenějším. Dokonalé látky, rychlost, maximální ochota a vstřícnost ;) Cením si také možnosti slučovaní objednávek. A ač jsou látky za hubičku, ta zbytkárna.... ta mě jednou zruinuje :)

• Objednala jsem si 5 balení špendlíků, které jinde neměli, do poznámky a následně do mailu jsem si napsala, zda mi poštovné nemohou z 90 kč snížit. V nabídce mají totiž obyčejný balík 90 kč, doporučeně asi 120 kč. Napsala jsem jim tedy, zda mi lehký balíček nemůžou za těch 90 kč poslat alespon doporučeně, protože u české pošty (jiná možnost není) stojí 39kč. Vůbec se neobtěžovali mi odepsat. balík přišel obyčejně (20 kč známka) a zabalený do obyčejné levné obálky. pro ně je to 70 kč k dobru.
    • Obchod se mnou vůbec nekomunikoval
    • ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI

Nedoporučuji podporovat obchod, kde vám nejsou ochotni odpovědět a obírají zákazníky o peníze.

• nízké poštovné, zbytkárna látek, rychlé dodání

doporučuji :-)

• výber látok
    • pre mňa nemá

Tento obchod doporučujem.

• velký výběr látek za super ceny

• Výběr pěkných látek

Skvělá komunikace, rychlost dodání perfektní služby.

• zajímá nabídka látek ve Zbytkárně
    • nenašla jsem v nabídce dostatečný výběr bavlněných látek v odstínu zluté

• Našla jsme zde vzory látek, které jsem potřebovala
    • nevím o žádných

Ráda doporučím

• doporučuji dobrá komunikace

doporučuji velmi spokojena

• Široký výběr, milá komunikace, rychlé jednání.
    • Nevím o žádných slabinách.

Eshop je přehledný. Není přeplněný, přitom tam vždy najdu to, co potřebuji.

• Výborná komunikace, rychlé dodání.

Obchod určitě doporučuji. Má výborné ceny, velký výběr a krátkou dobu dodání.

• Pěkné a levné látky.
    • Velký výběr.

S obchodem jsem absolutně spokojená.
    Látky přišly rychle.
    Mohu jen a jen doporučit.

• Pohodlný nákup z domova
    • Skvělá komunikace s dodavatelem
    • Příjemné ceny
    • Kvalitní zboží
    • menší množství nabízeného zboží (metrů, či kusů)

Skvělý obchod z pohodlí domova, přehledné stránky, rychlá doprava, velmi kvalitní materiály, komunikace s dodavatelem bez jediné chybičky.

• Přehlednost www stránek, široký sortiment
    • nemá

vřele doporučuji, látky kupuji jedině v tomto obchodě

• Děkuji za obchod, proběhl naprosto v pořádku. Jsem maximálně spokojená.

• krásné vzory
    • příznivé ceny

s nákupem jsem byla velmi spokojená, stránky jsou pěkné, přehledné...a látky jsou nádherné... komunikace byla perfektní, vše rychlé... mohu jen doporučit ;-)