Obchod doporučuji

velmi rychlé a bezproblémové dodání zboží

• Délka dodání
    • Nezájem
    • Bez omluvy

Slibovali dodání do týdne, na stránkách prezentují, že se s vámi na všem domluví.. kdybych jim X-krát nevolala objednávku bych pravděpodobně nikdy nedostala… ani jednou se za nic neomluvili, už tady určitě nikdy neobjednám.

• Naprostá spokojenost, jako vždy.

Mohu jen doporučit, naprostá spokojenost jako vždy.

• široká nabídka designu produktů a možnost určité variability
    • komunikace
    • systém sledování objednávek pro zákazníky
    • uvedené ceny jsou bez DPH, cena s DPH je malým šedým písmem uvedená pod tím

Opravdu velikou nevýhodou tohoto e-shopu je komunikace, na té by měla tato firma opravdu zapracovat. Tento pocit umocňuje systém, ve kterém si můžete kontrolovat stav objednávky - informace uvedené v něm ale neplatí. Mají interně jiný systém, kde si informace vedou aktualizované/odpovídající skutečnosti.
    Pokud chcete využít slevu pro věrné zákazníky (uděláte i registraci) + množstevní slevu (což je vše inzerované na webu), opravdu si tím zkomplikujete proces objednávky - tedy nabízí něco, co je pak trochu problém zprocesovat.
    Shrnuto, podtrženo: Objednávku máme, trička jsou pěkná, provedení vypadá fajn. Byla jsem ale po celou dobu nervózní, zda se vše skutečně stihne a neustále musela na e-shop volat, jak to tedy je nebo bude. Objednávku jsem vytvořila 12.6., expedována byla 24.6.

• Milá paní na zákaznické lince nám vyšla vstříc dalece nad rámec svých pracovních povinností a zařídila dodání klobouků na firemní akci v rekordní rychlosti. Zboží bylo v pořádku a my si díky tomu akci moc užili. Doporucuju, protože lidský přístup je nejvíc. Díky.

• Bezva, vše popsáno na webu, dorazilo v pořádku. Možná by pomohla dnes už obvyklá poznámka, jakou velikost nosí model/ka na fotce. Není eM jako eM.. některé větší, některé sotva obléknu.

Super trička doporučuji

Nakupuji opakovaně, spokojenost velká.

Vše mi vyhovovalo

• průběžná informovanost
    • dobré ceny

doporučuji nákup

• Rychla komunikace

Zboži mi přišlo vpořádku a sedí mi

• rychlost vyřízení objednávky
    • ochota při komunikaci

• Vše v pořádku, doporučuji

• Cena a rychlost

Za takhle nízké ceny jsem se bál jestli jsem si nenaběhl na vidle. Nakonec kvalita zboží předčila moje očekávání. Za mě všechno v pořádku.

• Velmi příjemné a vstřícné jednání. Doporučuji.

Perfektní výběr, rychlé doručení.bezvadne ceny.