• Široký sortiment a rychlost dodání, vždy se domluvíme

Super eshop, rychlost, jednání... Pecka

Dobrý den pane Luboši,

Velice děkujeme za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Těší nás, že jste spokojen s komunikací s námi, s výběrem a rychlostí dodání. Budeme se těšit na vaši další objednávku.
    Vynasnažíme se na oplátku tak, aby každý nákup u nás byl pro vás jen radost.

www.mojedilna.cz

• Široký sortiment pro kutily v e-shopu.
    • Trošku zdržení při vyzvednutí na pobočce v Brně (chlapci si rádi povídaji).

Přejeme dobrý den,

Děkujeme vám za hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že jste byl spokojen na prodejně s výběrem zboží.
    Avšak okolnosti ohledně mínusu, bych vám velice ráda vysvětlila. U nás na prodejně se nakupující sejdou občas v hojnějším počtu a občas někdo potřebuje něco řešit ohledně a okolo produktu v objednávce. Sem tam si někdo přijde i pro radu. Každý náš prodejce rád se vším poradí a pomůže a ano, s tím může souviset pár slov navíc ohledně zboží a okolo něj. Nikdy to ale není tak, že by cíleně zdržovali nakupující ve frontě. Většinou je to v návaznosti na dotazy a komunikaci ze strany nakupujících. Kdyby taková situace nastala, doporučuji se zkusit ozvat, nakupující před vámi vás třeba i pustí, což se občas stane.
    Zakládáme si na co nejlepší komunikaci se zákazníky a třeba se vám to také někdy bude hodit.
    Budeme se na vás těšit, až si u nás znovu nakoupíte a vynasnažíme se k vaší spokojenosti.

www.mojedilna.cz

• Rychlost dodání, skvělá komunikace,kvalitní produkty a široký výběr.

Hezký dobrý den přejeme,

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz a doporučení ostatním nakupujícím.
    Těší nás, že jste spokojen s komunikací, dobou dodání a kvalitou zakoupených produktů. Budeme se těšit, až si u nás v budoucnu zase objednáte a vynasnažíme se na oplátku tak, abyste se k nám rád vracel.

www.mojedilna.cz

• Velký výběr, dostupnost.
    • Mají v nabídce zboží, které nejsou schopní dodat.

Reakce obchodu MojeDílna.cz

Děkujeme za vaše hodnocení obchodu MojeDílna.cz, i když nezní moc příznivě.
    Avšak u každého produktu máme uvedenou dobu dodání, anebo jestli je zboží úplně vyprodáno. U produktu, který jste u nás objednal vyprodáno uvádíme. V tu chvíli, kdy je tam tato informace neovlivníme, jestli zboží bude v nejbližší době nebo třeba za několik měsíců. Pokud nedostaneme od dodavatele informaci, že nebude vůbec, na stránkách zboží promítáme jako "vyprodáno" poté se snažíme o komunikaci s dodavatelem a s nakupujícím. Dle toho se pak domlouváme dále. V některých případech se vyplatí chvíli počkat a někdy bohužel zboží není dostupné delší dobu. Je také možné, že na daný produkt máme alternativy, bohužel ne ve všech případech jsou anebo jsme schopni sehnat.
    Celkově to však závisí individuálně na dané objednávce a situaci. Doufáme, že i přes to na nás nezanevřete a třeba vytvoříte v budoucnu novou objednávku. My se na oplátku vynasnažíme tak, abyste s námi byl spokojen.

www.mojedilna.cz

• Opravdu velký výběr. Připadal jsem si tam jak dítě v hračkářství

Hezký den pane Martine,

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    Těší nás vaše spokojenost s výběrem a budeme velice rádi, když nás znovu navštívíte. My se budeme snažit, abyste se rád vracel.

• Ceny
    • Sortiment
    • Výběr z různých tříd výrobků (hobby-profi)

Můj prioritní obchod na chybějící vewrcajk.

Přejeme dobrý den,

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Těší nás, že jste spokojený s cenami sortimentu a s rychlostí dodání zboží včetně možností výběru podle užití.
    A budeme velice rádi, když si u nás zase objednáte, abychom mohli splnit vše k vaší další naprosté spokojenosti.

• velký sortiment
    • rychlé dodání věcí, které nejsou skladem
    • Schod u vstupu při osobním odběru

Hezký dobrý den přeji,

Děkujeme vám za hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že byla vaše objednávka vyřízena včas a že jste spokojen s výběrem sortimentu a s rychlostí vyřízení a dodání objednávky k vám. Budeme se těšit, když si u nás zase v budoucnu objednáte a vynasnažíme se na oplátku k vaší další spokojenosti.

• Velký výběr, rychlé dodání

Krásný den pane Regente,

Velice vám děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu MojeDílna.cz.
    Těší nás, že jste spokojen s rychlostí vyřízení vaší objednávky a s naším výběrem sortimentu. Budeme se těšit, když si u nás v budoucnu zase něco vyberete a my se vynasnažíme k vaší další spokojenosti.

www.mojedilna.cz

• Velký výběr a dobré ceny

Krásný dobrý den přejeme,

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení tak ostatním nakupujícím.
    V obchodě MojeDílna.cz se snažíme udržet ceny i sortiment. Budeme potěšeni, když si u nás zase někdy objednáte.
    A my se budeme snažit tak, abyste s k nám rád vracel.

• Výběr nabízeného sortimentu

Našel jsem přesně co jsem potřeboval za priznivé ceny.
    S obchodem výborná komunikace,zboží velmi dobře zabaleno.
    Jsem naprosto spokojený a tento obchod mohu jen doporučit !

Krásný den pane Pavle,

Jsme mile potěšeni vaší recenzí nákupu v obchodě MojeDílna.cz.
    Těší nás, že jste našel vše co jste potřeboval a že byla komunikace s námi příjemná. Děkujeme také za hodnocení zabaleného zboží.
    Budeme velice rádi, až si u nás v budoucnu zase objednáte. My se za to na oplátku budeme snažit tak, abyste byl spokojen nadále.

www.mojedilna.cz

• Klidné místo a hlavně dobrý výběr nářadí.
    • Zašité místo a musí se na poprvé s navigací.

Když honem potřebuji nářadí k autu, většinou ho tady najdu, a jako brňák ho mám u huby.

Dobrý den přejeme,

Děkujeme vám za hodnocení obchodu MojeDílna.cz a doporučení tak ostatním nakupujícím.
    Jsme potěšeni, že jste s námi spokojen, vyhovuje vám naše skladová dostupnost a budeme se velice těšit, až nás znovu navštívíte.

• Široká nabídka.
    • Dobré ceny.
    • Rychlé doručení.

Spokojenost.

Přejeme dobrý den,

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu a doporučení ostatním nakupujícím.
    Jsme velice rádi, že se vám líbí naše nabídka sortimentu v obchodě MojeDílna.cz s tím spojené ceny a včasné doručení ve spolupráci s dopravci. Budeme se proto těšit, až si u nás zase vytvoříte objednávku. Na oplátku se budeme snažit tak, abyste s námi byl nadále spokojen.

• Velký výběr zboží

Veliký obchod s výběrem pro každého

Hezký den pane Richarde,

Děkujeme za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že jste spokojen s naším obchodem a s výběrem zboží. Budeme se těšit až si vytvoříte další objednávku. Vynasnažíme se na oplátku k vaší další spokojenosti.

• Super výběr a ceny.

Přejeme hezký den,

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že jste s námi a výběrem zboží spokojený a budeme se těšit až si u nás znovu vytvoříte objednávku. My na oplátku splníme vše tak, abyste se k nám rád vracel.

• široká nabídka zboží
    • zabalení zásilky mohlo být podstatně lepší
    • poplatek za dobírku

Dobrý den přejeme,

Děkujeme za hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že jste spokojen s nabídkou zboží u nás na skladě. Zabalení vaší objednávky určitě prověříme na skladě a případně zlepšíme. Poplatek za dobírku je poplatek ze strany dopravce, který neovlivníme.
    Dá se také platit předem a tím odpadá poplatek za doběrečné. Určitě je dobré do budoucna tuto možnost zvážit.
    Ceníme si každého názoru a budeme se těšit, když si u nás zase někdy vytvoříte objednávku. Na oplátku se budeme snažit tak, abyste s námi byl spokojen.

www.mojedilna.cz

• Přehledné stránky, velký výběr, rychlé doručení.

Dobrý den pane Břéťo,

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    Jsme potěšeni, že byla vaše objednávka doručena včas, ale nejvíce nás těší zpětná vazba na stránky obchodu MojeDílna.cz, které se snažíme stále vylepšovat a široký výběr zboží.
    Budeme se těšit až si u nás znovu objednáte a na oplátku se vynasnažíme, abyste se k nám rád vracel.

• super výběr produktů
    • včasné dodání kompletní objednávky
    • ochota poradit

Zaujal mě sortiment, cena a mnoho produktů skladem,
    takže, s osobním vyzvednutím jsem měl druhý den vše co bylo potřeba pro opravu výfuku.

Hezký den přejeme,

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení tak ostatním nakupujícím.
    Jsme velice potěšeni, že jste u nás v obchodě MojeDílna.cz našel vše, co jste potřeboval k opravě. Zároveň nás těší, že vám vyhovují ceny a výběr u nás na prodejně. Budeme se velice těšit, až o vás znovu uslyšíme.

• Sortiment, ceny, dodací lhůty

Doporučuji, viz výše

Hezký den pane Vladimíre,

děkujeme za vaše hodnocení a doporučení tak ostatním nakupujícím.
    Velice nás těší, že jste spokojen s cenami a dobou doručení zboží z našeho obchodu MojeDílna.cz.
    Budeme rádi, až si u nás zase objednáte a na oplátku se vynasnažíme splnit vše k vaší další spokojenosti a abyste se k nám rád vracel.

• výběr

Hezký den přejeme,

Děkujeme za hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Těší nás vaše spokojenost s cenami a výběrem produktů v našem eshopu. Budeme se proto do budoucna těšit na vaši další objednávku. Na oplátku se vynasnažíme tak, abyste se k nám rád vracel.

• Široká nabídka.
    • Dobré ceny.
    • Rychlé doručení.

Spokojenost.

Hezký dobrý den,

Děkujeme za hodnocení a doporučení tak ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Těší nás, že jste spokojen s nabídkou zboží, s cenami a s rychlostí vyřízení vaší objednávky. Budeme se těšit až si u nás zase v budoucnu objednáte a vynasnažíme se na oplátku tak, abyste s námi byl nadále spokojen.