• Pozdní dodání zásilky.
  • Objednané zboží nebylo dodané.
    Psal jsem vám,neodpověděli jste.
    Mám zájem o rybářskou tematiku,psal jsem jestli je možné mně informovat o vycházejících titulech,bez odpovědi. Děkuji za odpověď. Fišera.

Reakce obchodu Moje-knihy.cz

Dobrý den, zásilku jste neobdržel, protože jste nám objednávku neuhradil. O nezaplacené objednávce jste byl informován a protože ani potom jste platbu neprovedl, byla Vaše objednávka stornována. S pozdravem, Patrik Vrut

• Nedodržení podmínek

• žadné
    • prezentuje zboží které nemá

nedůvěřuji tomuto obchodu.

Objednala jsem zbozi uvedene Skladem na dobirku a vyuzila dodani Na postu ( do druheho dne) z duvodu,abych mela zbozi doma co nejdriv. Zbozi dorazilo 10.den po objednani...

• Balení knih je špatné, knihy dorazily se zmačkanými hranami přebalů, protože byly baleny do tvrdého kartonu.

Reakce obchodu Moje-knihy.cz

Vážený zákazníku, pošlete mi prosím Vás číslo Vaší objednávky na emailovou adresu [email protected] a já se s Vámi spojím. S pozdravem, Patrik Vrut

• Výběr knihy byl velmi jednoduchý, ale nebylo možno za knihy zaplatit i přesto ze jsem komunikovala s obchodem po telefonu?
    • Platby

Obchod je nepoužitelný pro kupující mimo ČR.

Reakce obchodu Moje-knihy.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, máte pravdu, do zahraničí nezasíláme. Pracujeme však nyní na tom, abychom mohli přijímat objednávky ze Slovenska. S pozdravem, Patrik Vrut

• ???
    • ve výsledné částce vyjde kniha dráž než v kamenném obchodě

je to jen matýrium - odhoďte lenost a dojděte si do obchodu

Reakce obchodu Moje-knihy.cz

Dobrý den, paní Marie, napište mi prosím Vás na email [email protected], co konkrétně Vám přišlo z naší strany za chybné jednání. Uveďte prosím Vás i číslo Vaší objednávky. Z Vaší zprávy zde bohužel vůbec není jasné, proč byste náš obchod nedoporučila ostatním zákazníkům. Ceny máme nižší než v kamenných obchodech. S pozdravem, Patrik Vrut

Po dvaceti dnech od zaplacení a několika reklamací jsem se dozvěděl, že dané zboží vůbec nemají.

Reakce obchodu Moje-knihy.cz

Dobrý den, omlouvám se Vám, že jsme to tak pokazili. Prosím Vás, pošlete mi číslo objednávky na [email protected] a já si k tomu zjistím detaily a zkusím se s Vámi domluvit na kompenzaci. S pozdravem, Patrik Vrut

• Dobré ceny.
    • Špatná komunikace.

• dlouhé vyřizování objednávky, pokud se vyskytne problém na straně obchodu, je řešen až po urgencích zákazníka:-(

obchod je možné využít, avšak nespoléhat na "garance" dodací lhůty - objednávat s větším časovým předstihem
    služby přepravce - Česká pošta - skutečně vynikající

• Zboží uvedené "skladem - expedujeme do 24h" bylo poště předáno po 10 dnech od zaplacení. Kromě potvrzovacího e-mailu objednávky již žádné další zprávy o jejím stavu.

zaplatila jsem za knihy kartou pri objednavce, dorazily temer po 14 dnech..